Jump to content

Προτασεις για Αγροτικο παιδια !! Help :(


Zouzouna

Recommended Posts

Γεια σας παιδια !! Διανυω τον 2ο χρονο της ειδικοτητας και ειμαι υποχρεη για αγροτικο και λεω να σπασω την ειδικοτητα στα 2 και να το κανω. Θελω να μενω Θεσσαλονικη και να κανω το αγροτικο μου ομως....Εχει καποιος να προτεινει κανενα καλο αγροτικο που να μου προσφερει ομως αυτην τη πολυτελεια ????? 

 

Thanx :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν νομίζω πως έχει ξεμείνει τίποτα γύρω από τη Θεσσαλονίκη που να μην το έχει πιάσει Γενικός Ιατρός. Ούτε σε Κιλκίς, Σέρρες, Πιερία. Μόνο αν είσαι τυχερή και κάποιος παραιτηθεί σύντομα. Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει τελευταία το ζήτημα, είδες μήπως στις τελευταίες προκηρύξεις αν βγήκαν θέσεις εκεί τριγύρω που να κατάφερε να τις πάρει κάποιος υπόχρεος? Αν υπάρχουν, είναι σίγουρα ελάχιστες και από τις τελευταίες που ξέμειναν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπαρχει τοτε νομιμος τροπος απαλλαγης? Γιατι το να μην μενω Στη πολη δεν αποτελει επιλογη, εχω  οικογενεια ...

Οτι πιο εκβιαστικο και τραγικο το αγροτικο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απαλλαγη νομιζω δικαιουσαι εαν εχεις αποκτησει το πτυχιο σου απο μια χρονια και πριν...δες ποσο εχει φτασει τωρα διοτι αυτο συνεχεια μεταβαλλεται και τσεκαρε εαν ανηκεις σε αυτην την κατηγορια

http://www.healthreport.gr/%CE%BD%CE%AD%CE%B1-%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%8D%CE%BA%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%85%CF%80-%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%BF/

τωρα επειδη ανεφερες κατι για οικογενεια,,ποσων ετων ειναι το παιδ/ια σου?

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.