Jump to content

Ειδικοτητα Δερματολογιας στην Πάτρα


petant

Recommended Posts

Χαιρεται! Ξεκιναω ειδικοτητα δερματολογιας σε 1,5 χρονια περιπου στην Πατρα. Η αληθεια ειναι οτι το δηλωσα επειδη ειναι κοντα στην πολη μου την Αθηνα, χωρις να ψαξω πολλα πραγματα. Μπορει να με ενημερωσει καποιος για το πως ειναι τα πραγματα εκει? Μαθαινεις τιποτα, ενδιαφερονται η μπα? Δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα ειναι η αληθεια... Συγκεκριμενα ακουγα για εναν αναποδο ονοματι Τσαμπαο, αλλα αυτος εφυγε απ οτι εμαθα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

On 28/1/2018 at 0:22 AM, petant said:

Χαιρεται! Ξεκιναω ειδικοτητα δερματολογιας σε 1,5 χρονια περιπου στην Πατρα. Η αληθεια ειναι οτι το δηλωσα επειδη ειναι κοντα στην πολη μου την Αθηνα, χωρις να ψαξω πολλα πραγματα. Μπορει να με ενημερωσει καποιος για το πως ειναι τα πραγματα εκει? Μαθαινεις τιποτα, ενδιαφερονται η μπα? Δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα ειναι η αληθεια... Συγκεκριμενα ακουγα για εναν αναποδο ονοματι Τσαμπαο, αλλα αυτος εφυγε απ οτι εμαθα...

 

σπουδασα Πατρα και πραγματι ο Τσαμπαος ηταν ψιλοπαπ...., ψιλοαυταρχικος. νομιζω πλεον εχει φυγει.

φιλος μου που εκανε ειδικοτητα εκει (τελειωσε πριν 2,5 χρονια περιπου) ηταν αρκετα ικανοποιημενος παντως. αρκετα περιστατικα ειχε και πολλες εισαγωγες (απο οτι ειχα καταλαβει επι Τσαμπαου οτι ερχοταν στο ΤΕΠ εμπαινε εισαγωγη για "διερευνηση" και του στελνουν οτι εξεταση υπαρχει και δεν υπαρχει)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.