Jump to content

κενές θέσεις για αγροτικό σε πλοία


Complicated &Confused

Recommended Posts

γειά σας κ χρόνια πολλά.

ήθελα να ρωτήσω πώς μπορεί κάποιος πλέον να ενημερωθεί για τις κενές θέσεις αγροτικού σε πλοία.

Κι αυτό γιατί στο νέο ΦΕΚ του 2015 αναφέρεται σαφώς ότι 

Ε. Στην πρόσκληση ενδιαφέροντος δεν προκηρύσσονται οι κενές θέσεις των πλοίων.

http://www.docmed.gr/fek-tropos-diadikasia-ke-kathorismos-kritirion-topothetisis-agrotikon-iatron-se-k-i-ke-p-i/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν θες την γνώμη μου παντως, μην κάνεις αγροτικό σε πλοίο...προτίμησε στην ηπειρωτική Ελλάδα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προφανως βγαινουν μονο στις προκηρυξεις και οχι στις προσκλησεις ενδιαφεροντος (οπου βγαινουν οσα αγροτικα μεινανε κενα απο την προηγουμενη προκηρυξη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2 ώρες πριν, ξενος said:

Αν θες την γνώμη μου παντως, μην κάνεις αγροτικό σε πλοίο...προτίμησε στην ηπειρωτική Ελλάδα

ένας φίλος είχε κάνει αγροτικό σε πλοίο. Είχε άγρια ζόρια απλά έβαλε στην άκρη κάποια χρήματα

iceman σ'ευχαριστώ πολύ

πάντως στην τελευταία προκήρυξη δεν υπήρχε ούτε μία θέση για πλοίο...

παράξενο δεν είναι ή μήπως δεν έψαξα σωστά ?

http://www.ispatras.gr/wp-content/uploads/2017/12/ΟΡΘΗ-ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ-ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ-ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ.pdf

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΊΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΑΜΟΣ ΠΙ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ!!!Παραθέτω τις συνθήκες διαβίωσης επί 9 μήνες(2009 ετος).

Ο συνάδελφος έχει απόλυτο δίκαιο!!!!!!Υπηρέτησα και εγω σε αυτη την γραμμη κανονικότατα.Μη διανοηθειτε να το δηλώσετε!!!!!!Κανονικά νομικά επρεπε να χαμε κινηθεί..Ο λογος που δεν παραιτηθηκα ηταν γιατι το 2009 που το δηλωσα τα αγροτικα εκαναν ακομα και χρονο να προκηρυχθούν και η θέση ηταν αγονη.Αν εγκατέλειπα θα εχανα μορια και θα εκανα ενα χρόνο και να ξαναδιοριστω και αν οποτε η τελικη μου ειδικότητα θα ανεβαινε ακομα και τριετια..Η καμπινα διαβίωσης τραγικη χωρις παράθυρο.Δεν κοιμοσουν καθολου σχεδόν τα βραδια επειδή ακουγοταν η ανακοινωση καθε μιση ωρα στο 20ωρο ταξιδι.Εβγαινες μονο 3 ωρες το 24 ωρο.Ρεπο επαιρνες μετα απο τρομερη πιεση που ασκουσες εσυ καθως οι "συνάδελφοι" στο κυ Σαλαμινας που υποτιθεται θα σε αντικαθιστούσαν τα χαν κανει πλακακια και δηλωναν μονιμως αρρωστοι.Ιντερνετ και τηλεφωνο με καλο σημα ουτε λογος..Για να παρεις το ρεπο σου κατεβαινες στο μοναδικο 3ωρο σου στον πειραια και εψαχνες μονος σου φαξ και παντα το κυ σαλαμινας εβρισκε "κολληματα"....Μισθός σαν απλο αγροτικο..Συμπεριφορά οκ..φυσικά δε μιλάμε για Βερσαλλιες αλλα οκ...εγω δεν ειχα μεγαλο θεμα(αλλα ειμαι γυναικα).Ειλικρινα συναδελφοι...Ουτε να σκεφτειτε να πάτε..Ο πλοιοκτητης απλα εκμεταλλευεται τον τιτλο για να διαφημίζει οτι εχει γιατρο στο πλοιο με ανακοινωσεις...Ταξιδευαμε με 10 μποφόρ και απαγορευτικό για να μη χαθει κανα εισητηριο και δρομολόγιο...Ιατρικα ερεθίσματα ουδέν(Εκανα δευτερο αγροτικο μπας και μαθω κατι).Απευθύνθηκα στην εταιρεια και ειλικρινα εχω μετανιώσει που δεν εβαλα τοτε ΔΙΚΗΓΟΡΟ για την εξαθλίωση και την ψυχική οδύνη που βίωσα...Όταν είσαι ενα αβγαλτο παιδί ακόμα δεν ξέρεις πως να προστατευτεις....

Τροποποιήθηκε 9 λεπτά πριν από ouzounichristina

 
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.