Jump to content

Χαλαρά Αγροτικά


Liagkouras

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα. Επιθυμω να συνδυάσω θητεία μου σαν αγροτικός με διάβασμα για step 1 USMLE. Οπως καταλαβαίνετε ψάχνω βοήθεια για το ποια αγροτικά ενδείκνυνται λογω χαμηλού φόρτου εργασίας. Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

θες να πεις και σε ποιες περιοχες της Ελλαδας ψαχνεις,δλδ μιλαμε για πχ Πελοποννησο ή για οπουδηποτε ανα την επικρατεια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Να πω και την προσωπικη μου εμπειρία...εγώ έκανα αγροτικό στο Νομό Γρεβενών λόγω καταγωγής της μητέρας μου, έχουμε και σπίτι σε χωριό κοντά στην πόλη οπότε δεν ήταν δύσκολη επιλογή...φουλ συνταγογράφηση τα πρωινά , χαλαρές εφημερίες στο ΚΥ Δεσκάτης, λιγο πιο αγχωτικες στο ΓΝ Γρεβενων...σε συζητησεις με τους αλλους αγροτικους του νομου, ειναι απο τους νομους με τα πιο χαλαρα αγροτικα και αν δεν ημουν υπο διορισμο για ειδικοτητα , θα πηγαινα ανετα παλι! Μπορει να σου φαινεται μακρια απο Πελοπονησσο ( και ειναι!) αλλα τσεκαρε το!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...
On 21/11/2017 at 12:17 ΠΜ, tyre21 said:

Να πω και την προσωπικη μου εμπειρία...εγώ έκανα αγροτικό στο Νομό Γρεβενών λόγω καταγωγής της μητέρας μου, έχουμε και σπίτι σε χωριό κοντά στην πόλη οπότε δεν ήταν δύσκολη επιλογή...φουλ συνταγογράφηση τα πρωινά , χαλαρές εφημερίες στο ΚΥ Δεσκάτης, λιγο πιο αγχωτικες στο ΓΝ Γρεβενων...σε συζητησεις με τους αλλους αγροτικους του νομου, ειναι απο τους νομους με τα πιο χαλαρα αγροτικα και αν δεν ημουν υπο διορισμο για ειδικοτητα , θα πηγαινα ανετα παλι! Μπορει να σου φαινεται μακρια απο Πελοπονησσο ( και ειναι!) αλλα τσεκαρε το!

@tyre21  επειδή κι εγώ θέλω να κάνω αγριτικό στην Δεσκάτη θέλω να σε ρωτήσω τι παίζει με τα περιφερικά ιατρεία; πόσο συχνά πήγαινατε και πόσοι αγροτικοί ήσασταν;

Γενικά ακόμα δεν έχω ξεκαθαρίσει τις λεπτομέρειες με το αγροτικό, οπότε μπορεί να είναι λίγο αυτονόητα αυτά που ρωτάω

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.