Jump to content

Ερώτηση για εργασία σε κλινική αισθητικής δερματολογίας


katerinaki27

Recommended Posts

Καλησπέρα!Όντας στην απελπισμένη :P αναζήτηση εργασίας ως πρόσφατη πτυχιούχος,επειδή υπάρχει θέση για ανειδίκευτο ιατρό,θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία σε τέτοιο πόστο..Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Σιγά μην σου απαντήσει. Πιθανώς και εσύ δεν θα απαντούσες στην θέση της, δουλέψεις-δεν δουλέψεις σε τέτοια Κλινική.

Δυστυχώς αυτή είναι η νοοτροπία των περισσότερων, όχι μόνο αυτού του φόρουμ φυσικά, αλλά γενικότερα των Ελλήνων Ιατρών. Τακτική Hit&Run, μπαίνω παίρνω τις πληροφορίες που θέλω, άμεσα, για το θέμα που με ενδιαφέρει, και μη τον είδατε τον Παναή. Ελάχιστοι βοηθούν, καταθέτοντας εμπειρίες, feedback κτλ

Θλιβερό, αλλά έτσι είναι.

Στο δια ταύτα, γνωρίζοντας ότι σε ιδιωτικές κλινικές αμοίβουν ειδικούς ιατρούς με χιλιάρικο, θα μου έκανε εντύπωση αν έδιναν σε τέτοιο πόστο σε ανειδίκευτο, πάνω από 7-8 κατοστάρικα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
On 28/5/2018 at 10:12 ΜΜ, kopritis said:

Σιγά μην σου απαντήσει. Πιθανώς και εσύ δεν θα απαντούσες στην θέση της, δουλέψεις-δεν δουλέψεις σε τέτοια Κλινική.

Δυστυχώς αυτή είναι η νοοτροπία των περισσότερων, όχι μόνο αυτού του φόρουμ φυσικά, αλλά γενικότερα των Ελλήνων Ιατρών. Τακτική Hit&Run, μπαίνω παίρνω τις πληροφορίες που θέλω, άμεσα, για το θέμα που με ενδιαφέρει, και μη τον είδατε τον Παναή. Ελάχιστοι βοηθούν, καταθέτοντας εμπειρίες, feedback κτλ

Θλιβερό, αλλά έτσι είναι.

Στο δια ταύτα, γνωρίζοντας ότι σε ιδιωτικές κλινικές αμοίβουν ειδικούς ιατρούς με χιλιάρικο, θα μου έκανε εντύπωση αν έδιναν σε τέτοιο πόστο σε ανειδίκευτο, πάνω από 7-8 κατοστάρικα.

Στα Prinou που ρωτησα μου παν 700e στην αρχη και μετα με τον χρονο κ την εμπειρια παει στα 800... Οποτε ναι οπως τα λες... Χιλιες φορες αγροτικο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.