Jump to content

Καρέκλα γραφείου


tourist

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι ασχετο και offtopic.

Θελω να παρω μια καλη περιστρεφομενη καρεκλα γραφειου και δεν ξερω τι να παρω.Εχω πληρη αγνοια.Οποιος γνωριζει ας με κατατοπισει .PLEASE

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οτι και να παρεις, μετα απο κανα 2-3 χρονια καθονται τα μαξιλαρια και εισαι για αλλη. Πηγαινε ΙΚΕΑ... εχω μια των 45 ευρω απο εκει πολυ αξιοπρεπη... αμα χαλασει παιρνεις αλλη...

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ! Αλλά ακόμη και αν δεν αλλοιωθεί το σχήμα των μαξιλαριών, θα λιώσει σίγουρα το ύφασμα ή η δερματίνη. Στο ΙΚΕΑ βρήκα μοντέλο με αφαιρούμενο και πλενόμενο κάλυμμα. Τις ταλαιπωρούν τα παιδιά μου καθημερινά, αλλά μετά από δύο χρόνια χρήσης, εξακολουθούν να αντέχουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θελω μια να στηριζει καλα την πλατη και κυριως την οσφυικη μοιρα της Σ.Σ.

Υπαρχουν καποιες με μοχλακι πισω που ρυθμιζουν την καμπυλοτητα αλλα είναι πολύ ακριβες.

Οκ θα παω ΙΚΕΑ πρωτίστως.

Σας ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φθηνή λύση και ταυτόχρονα customized :P είναι η προσθήκη μικρού μαξιλαριού στη μέση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είναι να πάρεις καρέκλα καλό θα ήταν να πάρεις μια εργονομική ώστε να μην πάθεις στο τέλος καμιά ζημιά ,αν κάθεσαι ώρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

51 λεπτά πριν, AccountSaver said:

Αν είναι να πάρεις καρέκλα καλό θα ήταν να πάρεις μια εργονομική ώστε να μην πάθεις στο τέλος καμιά ζημιά ,αν κάθεσαι ώρες.

Εχεις να προτεινεις καποια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

42 λεπτά πριν, Μελένια said:

Μελενια σ ευχαριστω .:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.