Jump to content

Προσκληση και Προκυρηξη ταυτοχρονα, γινεται?


ha1des3

Recommended Posts

Χαιρετε!
Ξερει κανεις αν μπορει να δηλωσει ταυτοχρονα στην προσκληση και την προκυρηξη καποιος, μιας και τωρα τοσο περιτεχνα συμπεσαν?

Ευχαριστω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

http://www.moh.gov.gr/articles/newspaper/proslhpseis-diorismoi/c118-agrotikoi-iatroi/4058-anakoinwsh- ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika --diaxwrismo-twn-aithsewn-ypopshfiwn-iatrwn-yphresias-ypaithroy

 

Οι υποψήφιοι ιατροί υπηρεσίας υπαίθρου των οποίων τα ονόµατα αναφέρονται στον παρακάτω πίνακα, οι οποίοι έχουν υποβάλει αίτηση συµµετοχής στην αριθµ.πρωτ.Α2γ/οικ.48789/29-06-2016 πρόσκληση ενδιαφέροντος ή στην αριθµ.πρωτ.Α2γ/ΓΠ 51597/08-07-2016 προκήρυξη ή και στις δύο, χωρίς να αναγράφουν στα έντυπα των αιτήσεων σε ποια από τις δύο (προκήρυξη ή πρόσκληση ενδιαφέροντος) συµµετέχουν, παρακαλούνται να γνωστοποιήσουν ηλεκτρονικά στην υπηρεσία µας, στο e-mail : (prosop_np_c@moh.gov.gr), µέχρι 29-07-2016, εάν η αίτησή τους αφορά την πρόσκληση ενδιαφέροντος ή την προκήρυξη ή και τις δύο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια, μα είναι δυνατόν?

Καταρχας οι δύο προσκλήσεις έχουν αλλα Ιατρεία (εκτός αν ειναι μερικά κοινά και δεν το πρόσεξα)

Επίσης ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΓΑΜ$%@%ΝΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

Εμένα το όνομά μου δεν είναι στην λίστα, και είμαι σίγουρος οτι δεν έχω αναγράψει πουθενά σε ποιά δήλωση αναφέρομαι. Τώρα πως θα ξέρω καν εάν έχουν παρει την αίτησή μου?

Ειμαι έτοιμος να παρω ενα αεροπλάνο και να έρθω στην Αθήνα και να μπουκάρω μέσα στο υπουργείο.

Ε ρε γμτ που μπλέξαμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.