Jump to content

Διορία για διορισμό


LinaG

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους ! ! 

Θα ήθελα απλά να ενημερώσω σχετικά με τη διορία που έχουν όσοι προσλαμβάνονται στην τελευταία προκήρυξη για την υπηρεσία υπαίθρου προκειμένου να παρουσιαστούν για ορκωμοσία και ανάληψη καθηκόντων: πλέον είναι εντός δέκα (10) ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ημερών -και όχι ημερολογιακών- από την ημέρα παραλαβής της απόφασης διορισμού ταχυδρομικά (να φαίνεται η ημερομηνία!). 

Εύχομαι από καρδιάς καλή αρχή και καλή δύναμη ! ! 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει τι περιθώριο  υπάρχει  μέχρι να σταλεί η συστημένη επιστολή σπίτι. Γιατί έχει βγει ο διορισμός μου για την τρέχουσα προκήρυξη αλλά ακόμα επιστολή  δεν έχει έρθει. Αλλά άτομα έχουν ήδη ξεκινήσει και μου κάνει εντύπωση που ακόμα εμένα δεν έχει έρθει. Έχω ελέγξει τη διεύθυνση που έχω δηλώσει και είναι σωστή. Όποιος μπορεί να μ διαφωτίσει!!Ευχαριστώ! !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

13 hours ago, Stelpap said:

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει τι περιθώριο  υπάρχει  μέχρι να σταλεί η συστημένη επιστολή σπίτι. Γιατί έχει βγει ο διορισμός μου για την τρέχουσα προκήρυξη αλλά ακόμα επιστολή  δεν έχει έρθει. Αλλά άτομα έχουν ήδη ξεκινήσει και μου κάνει εντύπωση που ακόμα εμένα δεν έχει έρθει. Έχω ελέγξει τη διεύθυνση που έχω δηλώσει και είναι σωστή. Όποιος μπορεί να μ διαφωτίσει!!Ευχαριστώ! !!

Καλημέρα, Stelpap ! ! 

Νομίζω ότι θα ήταν καλό αύριο το πρωΐ να επικοινωνήσεις με το αρμόδιο Κέντρο Υγείας όπου έχεις προσληφθεί και να ρωτήσεις αν υπάρχει το όνομά σου στη λίστα των νέων αγροτικών γιατρών, την οποία έχουν ήδη παραλάβει. Εναλλακτικά μπορείς να τηλεφωνήσεις στην αντίστοιχη Υγειονομική Περιφέρεια ή ακόμη και στο Υπουργείο Υγείας. Στο παρακάτω αρχείο θα βρεις όλα τα τηλέφωνα εκτός από αυτό του ΚΥ. 

Θα σου πρότεινα επίσης να περνούσες από το Ταχυδρομείο της περιοχής σου για να ρωτήσεις από κοντά μήπως άφησαν κάποια ειδοποίηση και χάθηκε! Λίγο απίθανο βέβαια, αλλά... 

Σε κάθε περίπτωση πάντως μπορείς να εκτυπώσεις το παρακάτω αρχείο (είναι αυτό ακριβώς που παραλαμβάνουμε ταχυδρομικά!!) και να παρουσιαστείς μαζί με όλα τα υπόλοιπα δικαιολογητικά, όπως τα αναφέρει ο συνάδελφος Base the Bass στο topic Αγροτικό/Υπηρεσία υπαίθρου. Στο ίδιο topic (σελίδα 85) υπάρχει αναρτημένο το link της Διαύγειας από το συνάδελφο Disappointed, σε περίπτωση που δεν ανοίγει το δικό μου pdf.

Ελπίζω να φανούν χρήσιμα όλα αυτά και να βρεις μια άκρη... Μην ανησυχείς όμως, όλα θα πάνε καλά ! ! 

Σου εύχομαι καλή δύναμη ! ! 

ΩΤΦΗ465ΦΥΟ-Ε1Ο.pdf

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.