Jump to content

προσκληση ενδιαφεροντος οκτωβριος 2015


so_cute

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους! ξερει κανεις ποτε περιπου να περιμενουμε τα προσωρινα αποτελεσματα; παιρνω συνεχεια στο υπουργειο αλλα δυστυχως δεν απανταει κανενας.. ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να παρεις μιαν ιδεα,αν και προκειται για προκηρυξη και οχι προσκληση ενδιαφεροντος,

την τελευταια φορα 12 αυγουστου ηταν η καταληκτικη ημερομηνια υποβολης αιτησεων για αγροτικο,μεσα σε ενα μηνα ειχανε βγει τα προσωρινα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρυσι, του Οκτωβρίου, είχαν καταληκτική ημερομηνία 29 Οκτωβρίου και τα οριστικά βγήκαν....29 Δεκεμβρίου!!!!!! Welcome to the amazing world of greek world!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το site του υπουργειου μιλαει για προσκληση ενδιαφεροντος για καλυψη θεσεων σε αγονες κ νησιωτικες περιοχες.. δηλαδη εχω "μελλον" μπροστα μου! οπως κ να χει ευχαριστω πολυ κ οποιοδηποτε αλλο νεοτερο καλοδεχουμενο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

 καλη αρχη!!

Καλά, μην βιάζεσαι τόσο απ΄ την χαρά σου που πήρες Ιατρείο, θα αρχίσεις να δουλεύεις σε κανά δίμηνο από τώρα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενάρη κι θα είναι "κανονική", δεν θα αφορά δλδ μόνο Κενές κι Κενούμενες θέσεις σε Άγονες κι Νησιωτικές Περιοχές, κι θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής κι οι Γενικοί Ιατροί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πιστευω πως πρωτα θα οριστικοποιηθουν αυτα τα αποτελεσματα κ μετα θα βγει η νεα προκυρηξη..οποτε ναι μιλαμε για μετα τις γιορτες..:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

γεια σας!τα οριστικα αποτελεσματα βγηκανε την παρασκευη..δε θα πρεπε να υπαρχει ταυτοχρονη αναρτηση στη διαυγεια??ή θα πρεπει να περιμενουμε κ αλλο?κ μετα οι διορισμοι με το ταχυδρομειο συστημενη επιστολη ερχονται?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γεια σας!τα οριστικα αποτελεσματα βγηκανε την παρασκευη..δε θα πρεπε να υπαρχει ταυτοχρονη αναρτηση στη διαυγεια??ή θα πρεπει να περιμενουμε κ αλλο?κ μετα οι διορισμοι με το ταχυδρομειο συστημενη επιστολη ερχονται?

Αργούν λίγο να βγουν στη Διαύγεια. Όταν βγουν, μπορείς να εκτυπώσεις το pdf και μ'αυτό να παρουσιαστείς στο αντίστοιχο κέντρο υγείας/νοσοκομείο. Αλλιώς, περιμένεις το ταχυδρομείο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω sunny για την αμεση απαντηση αλλα μηπως θα πρεπε να ρωτησω πρωτα στο Κεντρο υγειας αν δεχονται το pdf ή ειναι υποχρεομενοι να το δεχτουν ?φοβαμαι πως αν δεν περιμενω τον ταχυδρομο κ ο διορισμος γυρισει στο υπουργειο φανει οτι δεν τον δεχτηκα..:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω sunny για την αμεση απαντηση αλλα μηπως θα πρεπε να ρωτησω πρωτα στο Κεντρο υγειας αν δεχονται το pdf ή ειναι υποχρεομενοι να το δεχτουν ?φοβαμαι πως αν δεν περιμενω τον ταχυδρομο κ ο διορισμος γυρισει στο υπουργειο φανει οτι δεν τον δεχτηκα..:)

Στο pdf γράφει πού πρέπει να παρουσιαστείς ανά ΥΠΕ. Αν ξέρεις πού (σε ΚΥ ή σε νοσοκομείο), πήγαινε και ρώτα τους αν θα δεχτούν το εκτυπωμένο αρχείο. Μπορείς να πας κι από το ταχυδρομείο και να τους ενημερώσεις. [Επειδή έχω γνωστούς στο ταχυδρομείο της περιοχής μου, δεν ξέρω αν είναι συστημένο & τι ακριβώς γίνεται.]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Γεια σας! Για να παρουσιαστούμε περιμένουμε να βγει η Διαύγεια ή διαφορετικά να έρθει ταχυδρομικά ο διορισμός, έτσι δεν είναι; γιατί πήρα τηλέφωνο στο νοσοκομείο που θα κάνω εκπαιδευση και μου ειπαν οτι τους ειχε αποσταλει η απόφαση διορισμού μου από τις 24 Νοεμβρίου κι εκείνοι τη διαβίβασαν στο ΚΥ μου... έχει αυτό σχέση με το πότε θα παρουσιαστώ; αν ξέρει κάποιος θα με βοηθησει πολύ , γιατί παιρνω τηλ και στο Υπ. Υγείας και δεν το σηκώνει κανείς.. ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας! Για να παρουσιαστούμε περιμένουμε να βγει η Διαύγεια ή διαφορετικά να έρθει ταχυδρομικά ο διορισμός, έτσι δεν είναι; γιατί πήρα τηλέφωνο στο νοσοκομείο που θα κάνω εκπαιδευση και μου ειπαν οτι τους ειχε αποσταλει η απόφαση διορισμού μου από τις 24 Νοεμβρίου κι εκείνοι τη διαβίβασαν στο ΚΥ μου... έχει αυτό σχέση με το πότε θα παρουσιαστώ; αν ξέρει κάποιος θα με βοηθησει πολύ , γιατί παιρνω τηλ και στο Υπ. Υγείας και δεν το σηκώνει κανείς.. ευχαριστώ

συγνωμη Iris G αναφερεσαι σε αυτη την προσκληση ενδιαφεροντος του οκτωβριου;μου κανει εντυπωση γιατι τα οριστικα αποτελεσματα βγηκαν στις 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.Εγω πηρα τηλεφωνο στο υπ. υγειας αυτη την τριτη 12 Ιανουαριου κ μου ειπανε οτι στη διαυγεια θα βγουνε απο βδομαδα κ οτι μπορουμε ή να εκτυπωσουμε την αποφαση ή  να περιμενουμε τον ταχυδρομο..?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερα! Στη διαυγεια βγηκανε σημερα οι διορισμοι για τους υποχρεους κ επι θητεια ιατρους. Να υποθεσω οτι εχουμε 10 μερες απο τη στιγμη που θα παραλαβουμε το διορισμο απο τον ταχυδρομο κ οχι απο τη στιγμη αναρτησης στο διαδυκτιο σωστα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.