Jump to content

ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ (8 μηνες)


petant

Recommended Posts

Έχω δηλώσει Δερματολογία σαν κύρια ειδικότητα, τελειώνω το αγροτικό μου τώρα κοντά και ψάχνω κάποιο νοσοκομείο όσο γίνεται πιο ήρεμο για να κάνω τους 8 μήνες Παθολογίας που απαιτούνται (προφανώς κάποιο μικρό, επαρχιακό νοσοκομείο που δίνει μέχρι 1 χρόνο να μου έκανε...) Έχετε να προτείνετε τίποτα ; Ευχαριστώ !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάνω τώρα τον πρώτο μήνα του αγροτικού στο Γ.Ν. Καρδίτσας. Σχεδόν όλοι οι ειδικευόμενοι της παθολογίας θα κάνουν μετά κάτι άλλο. Υπάρχουν 2 παθολογικές κλινικές που εφημερεύουν εναλλάξ στα επείγοντα. Είναι σχετικά ήρεμα.

Αν θες να ρωτήσεις περισσότερα, στείλε μου pm.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάνω τώρα τον πρώτο μήνα του αγροτικού στο Γ.Ν. Καρδίτσας. Σχεδόν όλοι οι ειδικευόμενοι της παθολογίας θα κάνουν μετά κάτι άλλο. Υπάρχουν 2 παθολογικές κλινικές που εφημερεύουν εναλλάξ στα επείγοντα. Είναι σχετικά ήρεμα.

Αν θες να ρωτήσεις περισσότερα, στείλε μου pm.

Χαιρετισμούς στον Άρχοντα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρετισμούς στον Άρχοντα!

Ποιος είναι ο Άρχοντας;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάνω τώρα τον πρώτο μήνα του αγροτικού στο Γ.Ν. Καρδίτσας. Σχεδόν όλοι οι ειδικευόμενοι της παθολογίας θα κάνουν μετά κάτι άλλο. Υπάρχουν 2 παθολογικές κλινικές που εφημερεύουν εναλλάξ στα επείγοντα. Είναι σχετικά ήρεμα.

Αν θες να ρωτήσεις περισσότερα, στείλε μου pm.

Το κοιταξα... Ενδιαφερον, αλλα ειναι ηδη 3 ατομα σε αναμονη, οποτε θα αργησω να μπω. Ευχαριστω παντως!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.