Jump to content

Κάντε τις προτάσεις για την ιστοσελίδα μας


KonstantinosMD

Recommended Posts

Βασικά όπως είπε και ο προλαλήσας, δεν είναι το ίδιο. Αυτό που λες εσύ θα ήταν χρήσιμο, αλλά όχι τόσο δημοφιλές ώστε να μπει πρώτη σελίδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tι θα λεγατε να μπει στην αρχικη σελιδα μια μπαρα με κινουμενο κειμενο που να αναφερεται σε διαφορες σημαντικες ανακοινωσεις, εκδηλωσεις φοιτητικων οργανωσεων κλπ οι οποιες να μην ομως τοσο σημαντικες ωστε να αναρτηθουν μονιμα στην αρχικη σελιδα.

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως θα προσέξατε έγιναν κάποιες αλλαγές στο φόρουμ, το ξέρουμε ότι δε δουλεύουν ακόμα όλα τέλεια και το δουλεύουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα topic με αγγελίες που είναι άκυρες αφού τα βιβλία έχουν πωληθεί,θα μπορούσατε να τα στέλνετε στο "Χ.Υ.Τ.Α." για να ξεκαθαρίζει το τοπίο.

Αυτό δε συμβαίνει γιατί δεν υπάρχει λόγος να διαγραφούν αυτά τα τόπικς, μπορεί σε κάποιο να φανούν χρήσιμα. Επιπλέον το τοπίο δεν επηρεάζεται καθώς μπαίνουν σύντομα νέα τόπικς και όσα έχουν κλείσει κατεβαίνουν από μόνα τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

τα βγάζουμε.

δεν επιτρέπεται η δημοσίευση τηλεφωνικών αριθμών. Η επικοινωνίαγίνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και ΜΟΝΟ μέσω προσωπικών μηνυμάτων (π.μ.) ή μέσω e-mail.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναὶ καλύτερα ἔτσι γιὰ μένα τουλ. Δὲν ἔχει στὴν οὐσία καμία δυσκολία νὰ ἀνταλλάξεις κιν μέσῳ πμ

Τροποποιήθηκε από Λευτέρης
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω το λεω και δημοσια!! Εαν ξαναδω τηλεφωνικο νουμερο το οποιο δεν εχει σβηστει....κατευθειαν στο τακο που λεμε και στο στρατο!! Θα κανει ενα μικρο ταξιδακι περα στον ατλαντικο!!Και δε θα το πω!!

Εσυ Λευτερακι ακομα βλεπω πως αναρωτιεσαι!! Κατι ειναι και αυτο....λιγο αργα , αλλα ειναι μια πρόοδος!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε κοίτα τι κάνουν τα νούμερα της vodafone.... αίρουν τις συστολές και χάνεται η dikaioσύνη... Αντιγαβράκι-αντιγαβράκι;;;

...χιχιιχ...

ps :υπάρχουν και τα report. Φτωχοί πλην τιμιοι άνθρωποι ειναι και οι διαχειριστές. :P Κάθε βοήθεια είναι καλοδεχούμενη,

το ταμπελάκι του "mod" δεν αποδίδει αποκλειστικά σε αυτούς το ρόλο της συνεισφοράς στο φορουμ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βεροιαρα και παοκαρα ολε!!

Κατω τα χερια απο το παοκ και τη βεροια Κοκκαλη!!

ps: Ειστε 34 άτομα και δεν μπορειτε να καλυψετε μια μέρα??

Εαν εγω το εστελνα στο Λευτερη...Ακομα το ονομα θα ήταν εκει μεχρι να του απαντησεις εσυ??

Ρητορικη ερωτηση!

Και τριτον πως γινεται καποιος μοντ αφου δεν ξερει το πρωτο και απαραβατο κανονα οταν βρισκετε στο ιντερνετ??

Και πες οτι το ειδε καποιος και το πηρε (217 άτομα ειδαν το νουμερο)....ουτε το report δε σε γλυτώνει!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dikaios,

νταντάδες δεν είμαστε...

οι κανόνες με το τι επιτρέπεται στην ενότητα των αγγελιών βρίσκονται πάνω-πάνω αναρτημένοι και ορατοί από όλους.

------------

και ναι...μοντ γίνονται και ασχετα με τους υπολογιστές και το διαδίκτυο άτομα...αυτή ειναι η περιπτωσή μου.

Αρκούσε το οτι μετέφερα ανακοινώσεις που εβλεπα στη σχολή και για διευκολυνση στη δημοσιευσή τους

πήρα το ταμπελάκι , δεν περασα εξετασεις στην ηθική και δεοντολογία του διαδικτύου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δίκαιε, μέχρι τῶρα τὰ τηλ ἔμεναν στὶς ἀγγελίες κλινικῶν.

Πίστευα πὼς δὲν εἶναι καὶ πολὺ ἀσφαλὲς νὰ γράφονται καὶ το συζήτησα καὶ μὲ ἄλλον διαχειριστὴ καὶ ἦταν τῆς ἄποψης νὰ μὴν τὰ βγάλω, γιὰ νὰ εἶναι πιὸ εὐκολη ἡ διαδικασία.

ἤθελα νὰ δῶ καὶ πῶς τὸ βλέπετε ὄλοι τὸ θέμα. Γιὰ αὐτὸ τὸ ρώτησα δῶ ντάξει; :huh:

Καὶ δὲν κατάλαβα πρέπει νὰ περνάμε οἱ διαχειρ ὄλη τὴν μέρα μας στὸν υπ;γιατροὶ θέλουμε νὰ γίνουμε....λέμε τῶρα :splats: πρέπει νὰ ἀφιερώσεις χρόνο. δικαιολογημένοι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απολυτα. Τι να λεμε τωρα ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!

ΜΗΝ ΑΡΠΑΖΕΣΑΙ ΒΡΕ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΩ(20000 λεβγες στο πατο της θαλασσας)

Αντε καλο σαββατοβραδο. Ωρα για πιπινια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Είχα ζητήσει κάποτε να μπορούμε να ανεβάζουμε αρχεία zip μεγαλύτερα των 150K.

Θέλω να ανεβάσω ένα αρχείο zip 240 KB με τις προτεινόμενες θέσεις ειδικότητας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα ζητήσει κάποτε να μπορούμε να ανεβάζουμε αρχεία zip μεγαλύτερα των 150K.

Θέλω να ανεβάσω ένα αρχείο zip 240 KB με τις προτεινόμενες θέσεις ειδικότητας.

ok, πήγε στα 500k :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμμμ εχω και εγώ μια πρόταση. Αν και βέβαια δεν είμαι και απο τα πολυ παλια μέλη και δεν εχω τα άπειρα posts, η αληθεια είναι οτι παρακολουθω τις περισσότερες συζητήσεις αρκετα συχνα.

Αν και υπαρχει ξεχωριστό section για τα διαφορα συγγράματα, παρατήρησα ότι δεν υπάρχει κάτι οργανωμένο. Ποσο χρησιμο θα ήταν(ειδικα για τους πιο νέους) αν υπήρχε μια κατηγορία στην οποια θα δημιουργουταν thread για καθε συγγραμα ξεχωριστά, στο οποιο θα μπορουσε να γραψει κάθε μέλος μια μινι-κριτική σύμφωνα με τις εμπειρίες του! Θα μπορουσε να σχολιάζει απο την επιστημονική ορθότητα(καποιος μεγαλυτερος) εως τη χρηστικότητα στη μελέτη(κακη οργάνωση, διατύπωση, ποιο κεφάλαιο αξίζει κλπ κλπ)

Ξέρω ότι αυτό μπορεί ήδη να το κάνει κάποιος, κανεις δεν του το απαγορεύει, αλλά αν υπήρχε μια οργανωμένη ενότητα σίγουρα θα ωθούσε περισσότερο κόσμο να συμμετέχει. Ετσι, εαν κάποιος θα ήθελε να αγοράσει κάτι θα μπορούσε να πάρει 3-4 απόψεις ή δεν θα έχανε πολύτιμο χρόνο ψάχνοντας μόνος του ποιο βιβλίο ταιριάζει περισσότερο στις ανάγκες του διαβάσματός του.

Τι έχετε να πείτε; :)

Τροποποιήθηκε από samurai_pizza_dora
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει το αντίστοιχο για αυτό που λες στο amazon όποτε μπορείς να υποθέσει ότι ισχύουν τα αντίστοιχα με αυτά ου γράφουν εκεί για τα πρωτότυπα και για τις ελληνικές μεταφράσεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, το ξέρω. Κοιταξα αρκετες φορες εκει. Αλλα την κριτική εκει την κάνουν αμερικάνοι συνηθως ή τελος πάντων όχι Ελληνες. Εχουν πολυ διαφορετικές αναγκες απο τις δικές μας. Μπορεί πχ να εκθειάζουν ένα βιβλίο μόνο και μόνο επειδή αποτελεί καλη προετοιμασία για το usmle.Δεν λεω, καλο και αυτο, αλλα εμεις αλλα θελουμε. Νομιζω οτι αν υπηρχε ελληνικο αντίστοιχο, θα ηταν πιο βολικό για τους φοιτητες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Γεια σας συναδελφοι, εχω μια ερωτηση και επειδη δεν ξερω που να την απευθυνω, επελεξα αυτο το δημοφιλες forum. Γνωριζετε αν ειναι υποχρεωτικο το εμβολιο για την ηπατιτιδα σε καθε χειρουργο μεσα σε καποιο νοσοκομειο? Εννοω οτι αν δεν θελει, πρεπει να το κανει οπωσδηποτε? Εχω διαβασει επισης για την σχεση εμβολιου ηπατιτιδας-αντισωματα LKM ( liver kidney antibiotics )... οτι ξερετε πανω στο θεμα μου ειναι χρησιμο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Γεια σας! Ανακάλυψα το greekmeds.gr όταν έψαχνα περισσότερες πληροφορίες για ιατρικές σπουδές στη ιταλία και είχα βρει ένα πολύ ενδιαφέρον topic που έλεγε: Ιατρική στις ΗΠΑ ή στην Ιταλία. Το βρήκα θαυμάσιο και πραγματικά με βοήθησε πάρα πολύ. Αλλά τώρα πια (αν και το έψαξα επανειλημμένα) δεν μπορώ να το βρω πουθενά στο forum. Έχει διαγραφεί; Και αν ναι, γίνεται να ξαναδημιουργηθεί κάτι παρόμοιο; Περιμένω απάντησή σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας! Ανακάλυψα το greekmeds.gr όταν έψαχνα περισσότερες πληροφορίες για ιατρικές σπουδές στη ιταλία και είχα βρει ένα πολύ ενδιαφέρον topic που έλεγε: Ιατρική στις ΗΠΑ ή στην Ιταλία. Το βρήκα θαυμάσιο και πραγματικά με βοήθησε πάρα πολύ. Αλλά τώρα πια (αν και το έψαξα επανειλημμένα) δεν μπορώ να το βρω πουθενά στο forum. Έχει διαγραφεί; Και αν ναι, γίνεται να ξαναδημιουργηθεί κάτι παρόμοιο; Περιμένω απάντησή σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showforum=165

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σ'ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου. Βρήκα αρκετές ενδιαφέρουσες πληροφορίες εκεί που με παρέπεμψες... αλλά δυστυχώς όχι ότι έψαχνα εξ'αρχής. Δεν ενδιαφέρομαι άμεσα τόσο πολύ για ειδικότητα. (είναι αρκετά νωρίς ακόμα!). Αυτό που είχα βρει εγώ (λίγους μήνες πριν) είχε να κάνει με τις προπτυχιακές σπουδές ιατρικής στην Ιταλία (και στις ΗΠΑ.) Είχε εμπειρίες παιδιών που δεν ήθελαν να ξαναδώσουν πανελλαδικές και προτιμούσαν να φύγουν σε κάποια άλλη χώρα του εξωτερικού, κόστη διαβίωσης στην Ιταλία, καλές πανεπιστημιακές σχολές κ.τ.λ. Πιο συγκεκριμένα η ηλεκτρονική διεύθυνση που βρήκα αυτό το θέμα ήταν: http://www.greekmeds.gr/forum/index. Μάλλον έχει διεγραφή. Επειδή είμαι καινούργια χρήστης και δεν τα ξέρω όλα τόσο καλά, μπορείς να μου πεις αν μπορώ εγώ να ξαναδημιουργήσω το συγκεκριμένο θέμα; Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγγνώμη για τα greeklish μου, κακή συνήθεια από το msn. Μπορεί κανείς να μου πει πως διαγράφουμε δικά μας post it;; αν γίνεται αυτό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.