Jump to content

Εναρξη ειδικοτητας, μετα απο αγροτικο!


petant

Recommended Posts

Τελειωνω Υπηρεσια Υπαιθρου σε εναν μηνα, ενω εχω δειλωσει κ ειδικοτητα παθολογιας (σαν ειδικο μερος) σε ενα νοσοκομειο. Στο μεταξυ εχω παρει και ανακληση ειδικοτητας και μου ειπαν οτι απ'την στιγμη που καταθεσω χαρτι ολοκληρωσης της Υ.Υ, η 1η θεση που ανοιγει στο νοσοκομειο ειναι δικια μου !!! Η ερωτηση μου ειναι η εξης... Γνωριζω οτι η μια θεση ανοιγει τον Ιουλιο κ η επομενη τον Οκτωβριο. Προτειμω να ξεκινησω Οκτωβριο για διαφορους λογους... Γινεται να καθυστερισω να παω το χαρτι? Να αφησω δηλαδη να πιαστει ο Ιουλιος κ να καταθεσω αμεσως μετα, ωστε να παρω προτεραιοτητα για Οκτωβρη... Παιρνω στο Υπουργειο κατι μερες τωρα, αλλα δεν το συκωνουν... Αν θεωρητικα το κανω ετσι, λετε να χω προβλημα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να καταθεσεις χαρτι ολοκληρωσης του αγροτικου για να μπεις υπο διορισμο στην ειδικοτητα.

εχεις αγονο αγροτικο και ειχες κανει ανακληση μηπως?

ο νεος νομος που απαιτει ολοκληρωση αγροτικου για να ξεκινησεις ειδικοτητα δε σε πιανει σιγουρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να καταθεσεις χαρτι ολοκληρωσης του αγροτικου για να μπεις υπο διορισμο στην ειδικοτητα.

εχεις αγονο αγροτικο και ειχες κανει ανακληση μηπως?

ο νεος νομος που απαιτει ολοκληρωση αγροτικου για να ξεκινησεις ειδικοτητα δε σε πιανει σιγουρα.

Οκ, να το απλοποιησω... Τελειωνοντας το αγροτικο, τι περιθωριο εχω να τους παω το χαρτι ολοκληρωσης του για να μπω σε μια θεση που ανοιγει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν χρειαζεται να το παςΚΑΘΟΛΟΥ εκτος αν εμπιπτεις στις περιπτωσεις που ανεφερα.

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΣΗ ΜΠΑΙΝΕΙς ΥΠΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν χρειαζεται να το παςΚΑΘΟΛΟΥ εκτος αν εμπιπτεις στις περιπτωσεις που ανεφερα.

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΣΗ ΜΠΑΙΝΕΙς ΥΠΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ

Ναι ναι σορρυ, δεν το ανεφερα... Ειχα κανει ανακληση διορισμου. Με καλεσαν ενω εκανα το αγροτικο κ πηρα ανακληση για να το ολοκληρωσω... Τωρα μηπως εχει καποια βαση το ερωτημα μου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.