Jump to content

E-ε-ε-ερχετε (και δεν εννοω τις εκλογες)


leukiblouza

Recommended Posts

Λοιπον εφτασε ο Μαρτιος εμπρος βημα ταχυ φορμουλα ν΄ απολαυσουμε και παλι στην ΤV!

Λοιπον το νεο πρωταθλημα κοντευει να αρχισει τα αυτοκινητα παρουσιαζονται και οι δοκιμες προχωρουν.

Και εμεις τι κανουμε;Ασχολουμαστε με τις εκλογες...

Λοιπον περιμενω αποψεις γνωμες προβλεψεις, αντε να ζεσταθει το φιλαθλο πνευμα των φιλων του μηχανοκινητου αθλητισμου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ σου προτείνω , μιας κι ο ακατανόμαστος θα οργιάσει φέτος :angry: , να παρατήσεις εκλογές και φόρμουλα, και να στρωθείς στην ορθογραφία!!! :D

Ακούς εκεί Ε-ε-ε-ερχετΕ!! :blink: Ήμαρτον ΡΕΕΕΕΕΕ, μας στράβωσες!!!! :P:P Το έβαλες και στον τίτλο κιόλας!! :wacko:

Επίσης εκτός από άτονος είσαι κι ακομμάτιστος!!! emhehe

Πάντως, κι ο Κολομβιανός έχει ελπίδες να κάνει κάτι το αξιόλογο στην τελευταία του χρονιά στην Williams!Ο Φινλανδός δεν έχει καμία απολύτως ελπίδα να φανεί, μιας κι η McLaren πάει από το κακό στο χειρότερο!!!!Την έκπληξη πιστεύω, θα την κάνει ο Αλόνσο με Renault ,μιας και θα φλερτάρει αρκετές Κυριακές όχι μόνο με το podium,αλλά και με τη νίκη!! Oι Barichello & Ralf θα κάνουν ότι κάνουν τόσα χρόνια, ενώ οι ΤΟΥΟΤΑ και ΒΑR λέγεται πως έχουν κάνει σημαντικές προόδους. Οι υπόλοιποι στην μαρμάγκα!!! ;) Αυτά προς το παρόν!Κυριακή κοντή γιορτή!!!Και δεν εννοώ τις εκλογές!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητά μου παιδιά ........και πουλητάρια της BMW,το έργο θα επαναληφθεί και φέτος!

Δείτε το παρακάτω,sorry για τα Αγγλικά αλλά βαριέμαι να μεταφράζω,και ......ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ!!!!! :splaaaats:

Gregorio was the ultimate F1 fan. He had all the videos and went to all the

races. Unfortunately, he passed away and went up to heaven. When he arrived

at the gates of heaven he came across St Peter.

"Greetings Gregorio, we have been expecting you" St Peter said. Gregorio

asked St Peter... "What is heaven like then?" St Peter replied "All the

greats are here, Fangio, Gilles Villeneuve, Jimmy Clark, Ayrton Senna and

they all race here on the replicas of the great tracks." "Senna racing with

Villeneuve and Clark? This is my idea of heaven!" Gregorio exclaimed.

"Exactly!" St Peter replied.

Gregorio settled into heaven very quickly. He loved watching the racing, the

cars had turbos and wide tyres. The racing was all he might have hoped for

until he found something that disturbed him. One day he came upon a track

with a lone red Ferrari pounding round lap after lap with blinding speed. He

could not believe what he saw! It looked as if the driver was wearing a

helmet just like Michael Schumacher's. And the driving style was exactly the

same as his German hero's. Gregorio was confused.

After some nights of troubled sleep he went to see St Peter about what he

had seen that day. He described the scene he had seen and protested.. "But

Michael Schumacher is not dead! How can he be here?"

St Peter looked around to make sure nobody was listening and whispered to

Gregorio. "Keep this quiet as I could get into trouble with the Big man for

telling you this.."

Peter glanced around some more...

"You see that car... that was God... he thinks he is Michael Schumacher!"

Υ.Γ. Το τσίρκο φέτος ξεκινάει από Αυστραλία και η κούρσα είναι στις 7 του Μάρτη.....

Ω ρε χαρές εκείνη την ημέρα!!! emgoal:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήρθε η ώρα του MONTOYA.

Απο 7 Μαρτίου και μετά αρχίζει το show του Κολομβιανού.

Φίλοι της Ferrari φέτος θα απολαύσετε το μεγαλείο

της BMW και το Θράσσος Του αρχηγού Montoya!!!

Να στε καλά!!! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ Μοντόγια υποστηρίζω,απλά άκουσα χτες ότι η Ferrari 2004 έσπασε όλα τα κοντέρ στην πίστα της Ιμολα...κάνωντας ρεκορ πίστας!!!

Ίδωμεν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα αναρωτιόμουν να γράψω ή όχι? Αλλά τα δαχτυλάκια μου με γαργαλούσαν...οπότε πάρτε ένα ποστ να γουστάρετε.

Λοιπόν...εγώ ΜΙΣΩ τη φόρμουλα 1!!!!!!!! emdevil emdevil emdevil

Τη μέρα λοιπόν που θα έχει αγώνες και το αγαπημένο μου Τομαράκι θα βλέπει τα κατορθώματα του Μοντόγια και θα παθιάζεται, εγώ θα κάνω προβίτσες στη Μεταμόρφωση και το ποσοστό άντρες/γυναίκες στη χορωδία είναι 3/1 emdevil emdevil emdevil:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λέω να κάνω την υπέρβαση για μια ακόμη φορά και θα πω το εξής: Απευθύνω ανοιχτή και δημόσια πρόσκληση στο "Τομάρι",καθόσον η Γιουλιέττα θα κάνει τις πρόβες της, να δούμε μαζί F1,όχι όμως τον πρώτο αγώνα καθώς θα είμαι επαρχία,ώστε τουλάχιστον να έχουμε έναν πραγματικό λόγο να βριστούμε! ;)

Ευπρόσδεκτοι και όλοι οι άλλοι fan της F1,κυρίως το λατρεμένο μου ζουμπουρλούδικο πουλητάρι της BMW!!! :splaaaats:

Ακούω ανταπόκριση... over

Michael Schumacher sucks

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να υπενθυμίσω ότι ο 1ος αγώνας έτσι κι αλλιώς είναι την Κυριακή 5 τα ξημερώματα!!!!! Και εδώ πατάω πόδι! Ουγκ. Καθιστή Τίγρη μίλησε. Ουγκ-ουγκ.

:splaaaats:emdevilemdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε dr watkins με εχεις αφησει να εκτιθεμαι με τετοιο τροπο?

Ταπεινα συγγνωμη για το τραγικο λαθος του τιτλου,μαλλον δεν βλεπω καλα,μηπως να το παρεις εκεινο το οφθαλμοσκοπιο και να τσεκαρεις τα καταγαλανα ματια μου.

Dr juliette ευτυχως ειδες οτι αυτο το γκραν πρι ειναι στις 5 το πρωι,οποτε ειναι δυσκολο να κανεις προβα εκτος και αν στη βισση ξεκινησαν μεταμεσονυχτιες προβες.Κραταω ομως το παραπονο σου για τα επομενα που θα ειναι σε πιο ανθρωπινες ωρες.Προταση αντεκδικησης...Fashion tv σε βιντεο για να εμπεδωσει ο καλος σου την καλοκαιρινη μοδα 2004

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευπρόσδεκτοι και όλοι οι άλλοι fan της F1,κυρίως το λατρεμένο μου ζουμπουρλούδικο πουλητάρι της BMW!!! :splaaaats:

Εμένα ρε δε με προσκαλείς ονομαστικά;;; :splats:

Γίνεται Formula 1 χωρίς την Athena???? emeleos

Παρακαλώ να μου κρατήσετε την καλύτερη θέση (μπροστά μπροστά, γιατί είμαι και ψηλή!) emblow

Michael Schumacher sucks

Watkins, όσο και να σαμποτάρεις τον μεγάλο και το εργαλείο του, και πάλι φέτος ο Παμπλίτο σου θα πει embyebye στον τίτλο!

Το GP της Μελβούρνης δεν προσφέρεται βέβαια να το δούμε παρέα (λόγω ώρας αλλά και ημέρας εκλογών), αλλά από Μαλαισία και μετά, το κανονίζουμε! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Doctor-X σχετικά με την πρόταση σου είμαι μέσα. B)

Όποτε είναι να κανονιστεί just let me know.

Καλή επιτυχία σήμερα και αύριο στον Κολομβιανό!!! emrockon

Να στε καλά! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν τα ψέμματα τελειώσανε!!!!!!!

Οι δύο κατακόκκινες βολίδες ξεκινούν αύριο από τις 2 πρώτες θέσεις και μπορούν όλοι οι υποδέλοιποι να αρχίσουν να τρέμουν από το φόβο τους γιατί το μόνο που θα δούνε και φέτος θα είναι οι εξατμίσεις μας!!!!!

MICHAEL SCHUMACHER RULES!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αντε να αρχισει γιατι μας εχουν πρηξει εδω και μερες.πρωι μεσημερι βραδυ σε ολες τις ειδησεις GP,ειδικες εκπομπες για GP....ποτε εστειλαν τις Ferrari στην Αυστραλια,ποτε εφτασε ο Michael Schumacher,πως ξυπνησε...ποια ατακα πεταξε!Που και που θυμουνται και τον Rubens Barrichello.

Αν κανονισετε να δειτε του Bahrain ........θα'ρθω κι εγω....προς το παρον της Αυστραλιας θα το δω μονη μου :( σε 3 ωρες αρχιζει B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν τα ψέμματα τελειώσανε!!!!!!!

Οι δύο κατακόκκινες βολίδες ξεκινούν αύριο από τις 2 πρώτες θέσεις και μπορούν όλοι οι υποδέλοιποι να αρχίσουν να τρέμουν από το φόβο τους γιατί το μόνο που θα δούνε και φέτος θα είναι οι εξατμίσεις μας!!!!!

MICHAEL SCHUMACHER RULES!!!!!!!!!!!

έτσι έτσι!!!

emrockonemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dr juliette ευτυχως ειδες οτι αυτο το γκραν πρι ειναι στις 5 το πρωι,οποτε ειναι δυσκολο να  κανεις προβα εκτος και αν στη βισση ξεκινησαν μεταμεσονυχτιες προβες.Κραταω ομως το παραπονο σου για τα επομενα που θα ειναι σε πιο ανθρωπινες ωρες.Προταση αντεκδικησης...Fashion tv σε βιντεο για να εμπεδωσει  ο καλος σου την καλοκαιρινη μοδα 2004

1ον δεν είμαι δόκτωρ, θενκ γιου :rolleyes:

2ον μη με προσβάλλεις με τη Βίσση. Εγώ είμαι λυρική τραγουδίστρια. Δλδ τραγουδάω λυρικές και οπερατζίδικες αοιδίες :D:lol:

3ον την μόδα 2004 θα την εμπεδώσει ο καλός μου με εμένα και μόνον γιατί αλλιώς κάτι δεν πάει καλά στο βασίλειο της Δανιμαρκίας!!! Νομίζω? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.