Jump to content

Επί πτυχίω on the decks


Guest fay_

Recommended Posts

Κι αυτό επίσης,πιο επιθετικό,αυστηρό,βασανιστικό......θυμός,ερωτηματικά,πόνος,απόγνωση,αγανάκτηση και μετά......η κόπωση και η σιωπή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Last Reply

Επίσης αφιερωμένο,φίλε μου.......πολύ αγαπημένο μου κλασσικό κομμάτι,συνήθως για τις πολύ βαριές καταστάσεις!Θεραπεύει τα πάντα.......γιατί σε αναγκάζει πρώτα να κλάψεις πολύ! :)emcryemdspr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γαμώτο, έχει βαρέσει μπιέλα η κάρτα ήχου και δεν μπορώ να ακούσω κανένα από τα κομμάτια. Αρκούμε στο να τα φαντάζομαι, καθώς παρακολουθώ βουβά τα clips.

Αύριο πρέπει οπωσδήποτε να πάω το λάπι-τόπι πίσω στο μάστορα. ΉΧΟ, ΧΑΣΑΠΗ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νόμιζα ενδιαφερόσουν μόνο για τα πολιτικά.....στο φόρουμ! emxmm:lol:

Οι αφιερώσεις ήταν για τον epdfot και το πένθος....Θα έβαζα κάποιο κομμάτι στο άλλο τόπικ που παρακολουθείς και συ αλλά είχαν προηγηθεί άλλα τραγούδια και δε μου αρέσει να φορτώνονται οι σελίδες.....

Βάζω συχνά κι εδώ κομμάτια για να μην κλείσει......και φυσικά,όταν δεν επιθυμώ πολυκοσμία αλλά κάποιου βαθμού "απομόνωση"!

Χαίρομαι που αγαπάς τη μουσική....και διαπιστώνω πως με παρακολουθείς κατά πόδας,sjjggst! ;):rolleyes: Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενδιαφέρομαι και για τα ποδοσφαιρικά κι εκεί είναι που πραγματικά θυμώνω και πλακώνομαι. Στα πολιτικά είμαι ήρεμος.

AΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ, ATHENS SUPER-3

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.