Jump to content

Αποχαιρετισμος...


LILLIAN

Recommended Posts

emxmm Γκουχ,γκουχ......Εχω να ανοιξω κυβερνητικο θεμα τοσο καιρο που με πιανει ενα αγχος...... emblush ........ Θα προσπαθησω για το καλυτερο....

Αγαπημενοι μου Συνκυβερνητες,ηρθε η ωρα να πουμε ενα (προσωρινο) αντιο και επισημα σε δυο απο τα ιδρυτικα και ιστορικα μελη της Κυβερνησης ............. Βασικα,δεν ειναι απλα δυο μελη,δεν ειναι απλα δυο γιατροι,δεν ειναι απλα δυο μανιακοι χρηστες του net (ενταξει,η βλακεια μου επεστρεψε........ emhehe ) ειναι............ ο Σουπερμαν!!!!!!!! emlookaround Οχι οχι,ουτε ο Σουπερμαν ειναι...ακυρο!Ειναι ο Προεδραρας και το δεξι του χερι.... Ειναι ο Προεδρος και ο Αντιπροεδρος........ειναι ο Sovereign και ο Barkingdom!!!!!!!!

emcrybaby emcrybaby emcrybaby ........... και αφου σκουπησαμε ολοι τα δακρυα μας ας τους πουμε ενα μεγαλο "Γειααααααααααα" και να μας ξαναρθουν συντομα!Και οσοι θελατε τοσο καιρο να τους ξεφορτωθειτε μπορειτε απλα να emdrunk:antegeia: ( :P:P:P ) Καλε,ξεχασα να πω που πανε! emblush Λοιπον,ο στρατος θα ειναι για τους επομενους 12 μηνες το σπιτι τους .......... Αντε,καλη δυναμη παιδια!Και μην ανησυχειτε για το μελλον μας,θα κανουμε επιτελους εκλογες :lol:

embyebye embyebye embyebye embyebye embyebye

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ΥΓ1.Κλαααααααααααααααααααααααψψψψψψψψψψψψ

ΥΓ2.Λιιιιιιιιιιιιιγμ

ΥΓ3.Μπουχουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΥΓ4. emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιτέλους, να γίνουν λιγάκι άντρες... :P :P :P

Αν ο στρατός είχε "μυαλό" θα μπορούσε να επωφεληθεί & απ' τους δυο, αλλά...

Ειρήνη στα πέριξ....

A vacation in a foreign land

Uncle Sam does the best he can

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

Now you remember what the draftman said

Nothing to do all day but stay in bed

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

You be the hero of thw neiborhood

Nobody knows that you left for good

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

Smiling faces as you wait to land

But once you get there no one gives a damn

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

Hand grenades flying over your head

Missiles flying over your head

If you want to survive get out of bed

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

Shots ring out in the dad of night

The sergant calls (stand up and fight)

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

You've got your orders better shoot on sight

Your finger's on the trigger

But it don't seem right

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

Night is falling and you just can't see

Is this illusion or reality

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

You're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

Oh, oh, you're in the army now

(όσοι πέρασαν από 'Αρτα κάτι πρέπει να θυμούνται...)

'Αντε & καλή τύχη μάγκες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε, καλό δρόμο :antegeia::antegeia::antegeia:

Και μην ξεχάσετε τα προφυλακτικά και τη βαζελίνη :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περπατώ εις το δάσος

και βλέπω φίδια...

Μήπως απολύομαι;;;

emcensored Α...δια... emcensored

:D ΧΑΧΑΧΑΧΑ! :D

Άντε...καιρός για διακοπές mates!

Τώρα με τα catering του Γιάννου όλα θα είναι καλύτερα...

Άλλα ακόμα κι αν δεν είναι...αντέχετε έτσι;;;

:D ΧΑΧΑΧΑΧΑ! :D

Υ.Γ. Αν καπνίζατε, να σας έφερνα τσιγάρα...άλλα κάτι είχε πιάσει το μάτι μου με ναργιλέδες κλπ σε ένα αμπελοκηπιώτικο μαγαζί...Λέτε να κάνουμε κανά τέτοιο κόλπο;;;

Υ.Γ.2 Καλή δύναμη παίχτες!Ειρήνη ημίν... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή τύχη και σφιχτό κ@λο εύχομαι!!! Φιλιάαα!!!!!!! :antegeia:emiloveyouemiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε επιτελους ενας-ενας να μαζευει τα μπογαλακια του για το στρατο!Να γινετε ΑΝΤΡΕΣ!!! emcolgateemcolgate

Εγω τωρα ποιον θα τσαντιζω με τις φατσουλες μου;;;Ποτε θα παμε σ'αυτο το πολυποθητο σινεμα;;; :huh::unsure: Αχχχχ τι μου κανει το ελληνικο κρατος emermmemdontgetit

Ας σοβαρευτουμε emkwlos μη τρελαθουμε κιολας......τι ειναι 12 μηνες....διακοπες πατε παλι!!!! emheheemhehe

Καλη τυχη και φιλιααααααα

:antegeia::antegeia::antegeia:

ΥΓ.Μεχρι να'ρ8ω ελλαδα θα'χετε ορκιστει,θα'στε εξοδουχοι...γμτ δε το γλιτωνω μαλλον να μη σας δω B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπημενοι cybermates Sovereign και Barkingdom...

παρολο που δεν σας ξερω και τοσο καλα (ισως τον Sover λιγο καλυτερα απο τον Barky αφου ο δευτερος εχει εξαφανιστει απ'τον καιρο που αρχισα να γραφω στο φορουμ!!! emconfused ) θελω με τη σειρα μου να σας ευχηθω καλη τυχη στην "νεα" σας ζωη!

Δεν ειναι οτι θα αλλαξει κατι τοσο δραματικα... απλα η καθημερινοτητα σας θα "αναπροσαρμοστει"... ισως βαλετε και λιγα κιλα!!! emkafes

Ελπιζω που και που να μας γραφετε κανενα νεο emcolgate

Φιλια και keep in touch!

Keep smiling!

ΥΓ :Σκεφτειτε οτι εδω στην Κυπρο κανουν 26 μηνες υποχρεωτικα στρατο στα 18 τους, μολις βγεις απ'το σχολειο δηλαδη... και ειμαστε συνεχως σε επιφυλακη...εισαι στη σκοπια και βλεπεις τον τουρκο 5 μετρα απεναντι σου στην πρασινη γραμμη...

Μια χαρα θα'σαστε, ο χρονος θα περασει τοσο γρηγορα που δε θα το πιστευετε!

χχχχχχχχχχχχχ emkissemkissemkissemkissemkissemkiss χχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ειναι κανεις σας αεροπορια στειλτε μου πμ.... αν και δεν εγγυωμαι τιποτες...

καλα να περασετε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε,σου 'φεξε Sovy!!!!!!!Νταξ,ο Μπαρκουληθρας ειναι στους πρασινους οποτε παλι κανεις δεν μπορει να τον βοηθησει :Pemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιος θα περίμενε, δύο χρόνια μετά την εγγραφή μου σε αυτό το forum, ότι θα είχα κάνει τόσους φίλους από εδώ μέσα. Κάτι που στην αρχή ήταν πλακίτσα εξελίχθηκε σε μια παρεούλα, που παρά τα ups and downs της, με έκανε να περάσω πολλές όμορφες στιγμές και να δημιουργήσω μερικές πολύ πραγματικές και ουσιαστικές σχέσεις. Ανάμεσα σε αυτές, ξεχωριστή για μένα η φιλία μου με τον BarKingdom. Η τύχη τα έφερε και φεύγουμε παρόμοια περίοδο φαντάροι και καθώς είμαστε σε άλλο σώμα, οι ευκαιρίες να τα λέμε από κοντά θα είναι λιγοστές. Μένει όμως κάτι πολύ όμορφο, το οποίο δεν κοιτά στρατούς, αποστάσεις και λοιπές αηδίες.

I love u man, να προσέχεις

ΥΓ: Ήμουν μεταξύ ενός τελείως θεότρελου κειμένου και του παραπάνω. Sorry, guys, couldnt help it!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Barkyyyyyyyyyy.... :(:(:(

Φεύγεις??? emno

Ήρθε η ώρα λοιπόν... emno

Θυμάμαι όταν είχα πρωτογραφτεί στο φόρουμ ένα παλιό τόπικ...ήταν εδώωωωω....ο αποχαιρετισμός....

Τώρα είναι πάλι η ώρα του αποχαιρετισμού νούμερο 2....

Καλό ταξίδι στο δρόμο προς Άρτα....

Να προσέχεις και να είσαι καλός με τα άλλα φανταράκια...μη τους λες σας μισώ...αλλά ούτε σας αγαπώ πολύ...γενικά μην εκδηλώνεσαι και πολύ... :P:P:P

φιλιάαααααααααααα emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, κοιτάξτε να δείτε. Εγώ το θέμα «θητεία» γενικά το έχω γραμμένο. Θα πάω, θα περάσω σκατά γενικά, θα βρομάω λόγω του ότι δεν πρόκειται να μπώ να κάνω μπάνιο, θα γίνω πετσί και κόκκαλο λόγω του ότι δε θα τρώω τίποτα ( ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - ekei catering stin arta kardia mou!!! Hese mesa katastasis!), θα πεθάνω γενικά και μετά θα γυρίσω και θα λέω σαν βλάκας ότι «εγώ πέρασα γαμάτα στο στρατό!». (ντάξ, όπως λένε ούλοι γενικά).

Κατά τα άλλα, εγώ θα είμαι περίπου 2 weeks πιο παλιός από τον πρόεδρο. Χα…Παλιός στο στρατό γενικά is cool. Ντάξ, εγώ βασικά θα είμαι παλιός από την πρώτη μέρα. Στ’ @@ μου όλα. (sorry!).

Βασικά σκέφτομαι να εκμεταλλευτώ τη θητεία μου για να βγάλω κανα φράγκο. Έχω ακούσει ότι το ένα μπουκαλάκι νερό κάνει 20 λεπτά και το τόστ 30 λεπτά. Νταξ, αν πάρω μεγάλη ποσότητα ή κανα stock μάλλον θα πάρω καλύτερη τιμή. Θα τα μεταπουλήσω μετά στον blood κι ο blood θα τα πουλάει μέσω του greekmeds. Γαμάτα θα περάσουμε γενικά!

Χμμ… Νομίζω ότι δεν έχω ξεχάσει τη βαζελίνι ούτε τα προφυλακτικά. Νταξ, τα άλλα μικρή σημασία έχουν γενικά!

Azrai, εγώ να σου στείλω γενικά κανα πμ;;; Νταξ, δεν είμαι αεροπορία, αλλά και μόνο η ιδέα ότι κάποιος ίσως και να ασχολείται με την περίπτωσή μου βοηθάει. Θα σκέφτομαι γενικά τα βράδια ότι το μαρτύριό μου τελειώνει γιατι το «μέσον» που έχω θα με βγάλει σύντομα από εκεί μέσα. Και κλασικά μέχρι να γίνει αυτό, η θητεία μου θα έχει τελειώσει. Γενικά γαμάτα περνάμε στο στρατό!

Sover, γενικά περιμένω και το άλλο κείμενο! (ρε please, δε μου φτάνει που θα σκέφτομαι τη γυναίκα μου, τώρα θα πρέπει να σκέφτομαι κι εσένα…Την τύχη μου μέσα δηλαδής!). Τέσπα, σου εύχομαι γενικά να περάσεις γαμάτα (όπως κι εγώ) και ελπίζω αν πλακωθούμε με τους γείτονες, να μας καλύψετε γενικά με τα κωλοF16!

Ζήτω το καθημερινό ξύρισμα.

Ζήτω το χτένισμα χωρίς gel.

Ζητω ο στρατός.

Ζήτω το πεζικό.

Ζήτω οι εκλογές (νταξ, θα πάρουμε άδεια μάλλον για να ψωφήσουμε!)

Κάτω η αεροπορία (για να γίνει πεζικό κι αυτή και να κάνουμε λιγότερη θητεία γενικά).

Κάτω η Lil.

Κάτω το forum!

Αυτά σε γενικές γραμμές. Σας μισώ όλους με τεράστιο πάθος. (νταξ δεν γράφω «φιλάκια καραμελένια» ή κάτι σχετικό λόγω του ότι ΠΑΩ ΣΤΡΑΤΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελάτε , πάμε όλοι στο ρυθμό του γνωστού χασαποσέρβικου , ‘Της Αμύνης τα Παιδιά’

:P Εξαιρετικά αφιερωμένο…

[….Μια μέρα θα το γράψει η ιστορία

που αποχαιρετούν το φόρουμ τα θηρία,

που φεύγουν για Στράτο να πάνε …

πω,πω, τι έλαχε στους φουκαράδες!!

Μες την άμυνα εκεί ,όλοι αξιωματικοί

πήζουν ο Σοβ και ο Μπάρκυ

μπας και βγάλουν καμιά άκρη

να λουφάρουνε για λιγάκι…

η Παναγιά που στέκει στο πλευρό μας

τους δείχνει το δρόμο προς το στρατό μας,

τους ήρωες της εθνικής αμύνης

που ευκαιρία θα ψάχνουν να την κοπανούν…

της αμύνης τα παιδιά

φεύγουνε για τη μαμά ‘Ελλάς’

τη θητεία τους να κάνουν,

σύντομα να μας ξανάρθουν….]

:D καλή θητεία!!!

Καλή δύναμη , παιδιά!!!

να περάσετε οσο το δυνατόν καλύτερα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτά σε γενικές γραμμές. Σας μισώ όλους με τεράστιο πάθος. (νταξ δεν γράφω «φιλάκια καραμελένια» ή κάτι σχετικό λόγω του ότι ΠΑΩ ΣΤΡΑΤΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)

Να πας στα τσακίδια και να μη μας γράφεις. Ούτε θα μας λείψεις ούτε θα σε αποζητήσουμε. Μακάρι η στρατιωτικοποίηση να σου κάτσει στο λαιμό, να κάνεις όλα γερμανικά νούμερα, στην Καλιόπη να βάζουν μόνο εσένα, έξοδο να πάρεις του χρόνου τα Χριστούγεννα, να φας 2394568372 Φ, να σκύψεις να πιάσεις το σαπούνι, να αστοχήσεις σε όλες τις βολές, να βγεις Ι5 και να υπηρετήσεις...

Επίσης, να έρχονται οι μοδίστρες σε φορουμοσυναντήσεις και να στο παίζουν φαντάροι και να μη μπορείς να μιλήσεις από το ΠΚΕ, να βρίσεις την κόρη του στρατηγού, να σε βρίσει ο ίδιος ο στρατηγός, και να μετρήσεις ολόκληρο το στρατόπεδο με ένα σπίρτο (μη ρωτήσεις παλιότερους, δε θα σου πουν).

Στα τσακίδια (το είπαμε...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες, καλό κουράγιο!!! Νταξ, θα σας ψαρώσουν με την πρώτη :huh: , αλλά μη μασάτε! Stay coooool! emrockon Αυτό μετράει!

Άντε, και καλοί πολίτες (σ' αυτές τις περιπτώσεις δεν το λένε; Ε, sorry, δεν έχω ξαναχαιρετήσει φίλο για στρατό! :D ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανείς δε θα σας ψαρώσει. Νταξ δεν ξέρω ακριβώς τί παίζει στην Τρίπολη αλλά στην Άρτα ο παλιότερος φαντάρος που μπορεί να σου μιλήσει είναι μόλις καναδυό μήνες παλιότερος. Τα ρεμάλια του λόχου διοίκησης απλά δεν ασχολούνται... Όσο για τους υπαξ πρόκειται για κάτι παιδιά 21-25 ετών που, αν εξαιρέσεις τα στρατόκα@λα, απλά θέλουν να επιβληθούν ως διμοιρήτες...

1ος λόχος δύναμη 2ος λόχος αρετή... Άρα κοίταξε να πας στο 2ο... Αλλά κι αν όχι δε γαμιέ@@@. Τζάμι ήταν...

Γενικά, παιδική χαρά το Υγειονομικό... & ως ΙΑΕ σχεδόν διακοπές. Μέχρι να ορκιστείς μην προσέχεις, μετά πρόσεχε λιγουλάκι...

Χαιρετισμούς στο "Παπακώστα"!

Sovy ούτε εσένα σε φοβάμαι ρε. Απλά με το χιτώνιο μέσα φαίνεστε λιγάκι πιο Ράμπο. Μέχρι εκεί όμως...

Χαλλλαρά μάγκες!

Κλάιν μάιν, που λένε & ψηλά...

Τέσσερα χρόνια πίσω πήγα...

ΥΓ1 πάρτε & αυτά τα ειδικά γυαλιστικά σφουγγαράκια, θα σας φανούν πολύ χρήσιμα & όλοι θα σας ζηλεύουν... Μοναδική ευκαιρία να γίνετε ακόμη πιο συμπαθείς στους συναδέλφους σας αλλά & στους αξιωματικούς σας... (ΑΜΑΝ-Telemarketing κι ετς.)

ΥΓ2 μην ενδίδετε σε προτάσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Martell, εννοείς το "Χέζε ψηλά κι αγνάντευε;". Επίσης, στους νέους θα φανεί χρήσιμο ένα απίστευτο gadget, δέστρα για τα άρβυλα. Το δένεις από μέσα και τραβάς το φερμουάρ. Μη σε πιάσουν μόνο (αλλά και να σε πιάσουν, κλάιν μάιν που λέει κι ο συνάδερφος)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Farewell to the arms ρε σεις και από μένα (αντιός στα μπρατσάκια δηλαδής) :splaaaats:emgoal

ΥΓ: Ο BarKingdom δε θα έχει κανένα πρόβλημα με τα γερμανικά νούμερα πάντως, αφού τέτοια ώρα είναι ακόμα μπριζωμένος :lol::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Οπλιστείτε" με δύναμη και υπομονή και να προσπαθείτε να βλέπετε τα πράγματα από τη θετική τους "σκοπιά"...!

Καλή θητεία!!! embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέσσερα χρόνια πίσω πήγα...

264 ήσουν;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά παίδες μη μασάτε, γαμ*#$*ται ο Ε.Σ. κτλ. Τρίπολη είναι χλιδή, δεν καταλαβαίνεις μία. Βarky ζν' Άρτα τώρα έχει καλό καιρό, σκαστοί θα την κάνετε χαλαρά, να καβατζωθείς στο Ιατρείο (θα είσαι από τους ελάχιστους που έχουν κάνει και αγροτικό) και γενικά στ' emcensored σου. 18 μέρες στην αρχή και μετά μία-μία. emrockonemrockon

Υ.Γ. Να πήξετε κωλόψαρα ..... χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!! :D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:PemcolgateemcolgateB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη θητεια, υπομονη και με τον BK θα ειμαστε και γειτονες, μια ωρα δρομο.

Επισης να πω καλη θητεια και στον PWS? που επισης παει φανταρος ;) (η αλλιως Magnan_MD η perdika) (αεροπορια και αυτος..Τριπολη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.