Jump to content

Ζητούνται Βιβλία


pasquale118

Recommended Posts

Ψάχνω τα εξής βιβλία:

-Ανατομία του Αλ. Αγίου

-Ανατομία των Γιγή-Τσικάρα-Παρασκευά

-Χειρουργική Σκαλκέα

-Κλινική εξέταση Κρικέλη

Τιμές λογικές σας παρακαλώ! (ελέω της κρίσης) Για όσους ενδιαφέρονται,ανταλλάζω κάποια απ' τις ανατομίες με ανατομία Προμηθέα (έχω τους τρεις πρώτους τόμους) και για την κλινική εξέταση έχω τον Schwartz!Επίσης έχω και άλλα βιβλία που θα μπορούσα να ανταλλάξω,ανάλογα και τι ενδιαφέρει τον καθέναν (από Ιατρική ΑΠΘ μέχρι 4ο έτος)!Όλα τα βιβλία είναι δεμένα και ολοκαίνουρια,γι' αυτό κι εγώ σας παρακαλώ τα προτεινόμενα να είναι σε καλή κατάσταση (αν και δε με πειράζει αν είναι λίγο σημειωμένα,περισσότερο το δέσιμο θέλω να διατηρείται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Ψάχνω τα εξής βιβλία:

-Ανατομία του Αλ. Αγίου

-Ανατομία των Γιγή-Τσικάρα-Παρασκευά

-Κλινική εξέταση χειρουργικού ασθενούς Σκαλκέα ή Χειρουργική Σημειολογία Hamilton Bailey

-Κλινική εξέταση Κρικέλη ή Αραπάκη

-Διαφορική Διάγνωση Μουντοκαλάκη

Τιμές λογικές σας παρακαλώ! (ελέω της κρίσης) Για όσους ενδιαφέρονται,ανταλλάζω κάποια απ' τις ανατομίες με ανατομία Προμηθέα (έχω τους τρεις πρώτους τόμους)!Επίσης έχω και άλλα βιβλία που θα μπορούσα να ανταλλάξω,ανάλογα και τι ενδιαφέρει τον καθέναν (από Ιατρική ΑΠΘ μέχρι 5ο έτος)!Όλα τα βιβλία είναι δεμένα και ολοκαίνουρια,γι' αυτό κι εγώ σας παρακαλώ τα προτεινόμενα να είναι σε καλή κατάσταση (αν και δε με πειράζει αν είναι λίγο σημειωμένα,περισσότερο το δέσιμο θέλω να διατηρείται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Ψάχνω τα εξής βιβλία:

-Ανατομία του Αλ. Αγίου

-Ανατομία των Γιγή-Τσικάρα-Παρασκευά

-Κλινική εξέταση χειρουργικού ασθενούς Σκαλκέα

-Κλινική εξέταση  Αραπάκη

-Διαφορική Διάγνωση Μουντοκαλάκη

 

Τιμές λογικές σας παρακαλώ! (ελέω της κρίσης) ! Επίσης έχω και άλλα βιβλία που θα μπορούσα να ανταλλάξω, ανάλογα και τι ενδιαφέρει τον καθέναν (από Ιατρική ΑΠΘ μέχρι 6ο έτος)! Όλα τα βιβλία είναι δεμένα και ολοκαίνουρια, γι' αυτό κι εγώ σας παρακαλώ τα προτεινόμενα να είναι σε καλή κατάσταση (αν και δε με πειράζει αν είναι λίγο σημειωμένα, περισσότερο το δέσιμο θέλω να διατηρείται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.