Jump to content

ΝΕΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ 2014-15


MARISA1996

Recommended Posts

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ¨Η ΝΑ ΠΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ¨Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ...

ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή αρχή στο δύσκολο δρόμο που διαλέξατε. Θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου να αποτρέψω τα παιδιά μου από την Ιατρική

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα παλιά χρόνια τις μέρες που ήταν οι εγγραφές, οι πρωτοετείς φοιτητές πήγαιναν και αντίκρυζαν ένα πανώ που έγραφε "καλωσήλθατε στην κόλαση".

Οι πιο ψαγμένοι επιδίωκαν και ζυγό αριθμό μητρώου για να αποφύγουν τον καθηγητή φόβητρο της χειρουργικής του 5ου ετους (αυτοί με μονό αριθμό πήγαιναν στην άλλη χειρουργική κλινική που ηταν χαλαρή).

Αυτά όμως όλα είναι παρελθόν (θα ξανασυμβούν όταν εκλεγώ εγώ μέλος ΔΕΠ :) ). Πολύ καλή σχολή, εξαιρετικά οργανωμένη που δίνει στους φοιτητές πολλές δυνατότητες.

Και το Ηράκλειο δεν ειναι κακό. Σε αρκετές περιπτώσεις βέβαια θα μνημονεύσεις αυτόν που ανταπαντώντας στο σύνθημα "Ηράκλειο-Ολυμπιακή πόλη" εμπνεύστηκε το σύνθημα "Ηράκλειο-Κουασιμόδεια πόλη". Δίκιο έχει.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι πρόκειται για πάρα πολυ καλή επιλογή.

Σιδεροκέφαλοι και συγχαρητήρια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ;

ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ... ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ... ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ...

Κοντός ψαλμός αλληλούια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ήμουν στη θέση σου το μακρινό 2001.

Η ιατρική με απογοήτευσε και το γύρισα στη φιλοσοφία! Εσύ γιατί έχεις κόλλημα με τα κεφαλαία; ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΙΧΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΗΤΑ;

Θα το καταλάβεις μετά από 4-5 χρονάκια στην Ιατρική Σχολή. "Ο καιρός γαρ εγγύς"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.