Jump to content

Προκήρυξη κενών και κενούμενων θέσεων Κέντρων Υγείας, Περιφερειακών Ιατρείων και πλοίων 4-7-2014


iceman

Recommended Posts

ΠΡΟΚ 4-7-2014.pdf

Η ημερομηνία έναρξης υποβολής των αιτήσεων ορίζεται η 7η Ιουλίου, ημέρα
Δευτέρα. Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των αιτήσεων ορίζεται η 21η Ιουλίου ημέρα Δευτέρα.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ανακοίνωση προσωρινών αποτελεσμάτων της πρόσκλησης ενδιαφέροντος της 25ης Αυγούστου 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΠΡΟΣΚΛ.ΕΝΔ.8ος 2014.pdf

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οριστικά αποτελέσματα της προκήρυξης της 7ης Ιουλίου 2014

ΟΡΙΣΤΙΚΑ 7ος 2014.pdf

Πρόσληψη υπόχρεων ιατρών για έναρξη ή συνέχιση εκπλήρωσης της υπηρεσίας υπαίθρου (προκήρυξη 04-07-2014)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ

ΠΡΟΚ 131014.pdf

Καταληκτική ηµεροµηνία υποβολής των αιτήσεων ορίζεται η 29η Οκτωβρίου ηµέρα Τετάρτη
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έκαναν άγονα τα περισσότερα αγροτικά και σε κάποιους νομούς όλα τα αγροτικά ιατρεία του νομού;;;

πρεπει να εχει καποιο λαθος.

στο νομο Αρτας τουλαχιστον τα εχουν μπερδεψει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε νομίζω, κάτι πρέπει να έχει γίνει με τα κίνητρα που ανακοίνωσε ο Βορίδης πριν κάποιους μήνες και το χαρακτηρισμό περιοχών και νομών ως άγονους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε νομίζω, κάτι πρέπει να έχει γίνει με τα κίνητρα που ανακοίνωσε ο Βορίδης πριν κάποιους μήνες και το χαρακτηρισμό περιοχών και νομών ως άγονους...

αν ισχυε αυτο που λες θα επρεπε στο νομο Αρτας να βγαινανε ΟΛΑ τα αγροτικα αγονα.

αυτα που ανηκουν στο Κ.Υ. Αγναντων φαινονται ομως κανονικα και ενω παλαιοτερα καποια απο αυτα ηταν χαρακτηρισμενα αγονα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί κουλό είναι αυτό με τα άγονα;Εγώ ξέρω πως πολλά από αυτά που βγηκαν σε διαφορους νομούς σίγουρα δεν θεωρουνται άγονα αλλά θεωρούνται"προβληματική περιοχή"δηλαδη παιρνεις ακομα 60 περιπου ευρω στον μισθό.Αν χαρακτηριστηκαν άγονα με επιδομα το 300ρι μπράβο τους αλλά αν βαζουν άγονο και εννοούν πως ειναι"προβληματικη περιοχη"(100 ευρω επιδομα μεικτά)είναι επιεικώς γελοίοι που πανε να κοροϊδεψουν τα παιδιά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν χαρακτηριστηκαν άγονα με επιδομα το 300ρι μπράβο τους αλλά αν βαζουν άγονο και εννοούν πως ειναι"προβληματικη περιοχη"(100 ευρω επιδομα μεικτά)είναι επιεικώς γελοίοι που πανε να κοροϊδεψουν τα παιδιά

το 300αρι που αναφερεις εχει καταργηθει.

ο χαρακτηρισμος αγονο δεν καταργηθηκε ποτε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχει καταργηθει το επίδομα του αγονου,το παιρνουν κανονικότατα,απλως εχει μειωθει από γυρω στα 500 που ηταν

Θες να μας δείξεις και αναλυτική μισθοδοσίας για αυτό που λες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν την εχω μιας και το δικο μου αγροτικο δεν ειχε χαρακτηριστει αγονο.Πηρα σημερα το υπουργείο και μου είπαν πως το επίδομα αγονου εχει καταργηθει και πως όλα αυτα που χαρακτηριστηκανε αγονα σε αυτη την προκηρυξη θα εχουν τα λοιπα έξτρα πλεονεκτηματα( ; )των αγονων.Από την άλλη πήρα την μισθοδοσία του νοσοκομειου και μου βεβαιωσε πως το επιδομα αγονου της ταξης των 450 περιπου ευρώ μεικτά δινδεται στα 6-7 αγονα αγροτικα της δικαιοδοσιας του.Τωρα ή το νοσοκομειο κανει του κεφαλιου του ή η υπάλληλος του υπουργείου δεν ξέρει τί γίνεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίδομα αγόνου δεν υφίσταται πλέον. Είμαι σε άγονο αγροτικό παραμεθορίου και αυτό που ισχύει είναι τα 100 έξτρα ευρώ μεικτά. Τα μόνα χειροπιαστά κίνητρα για το άγονο είναι η δήλωση ειδικού (ή 2ου τέλος πάντων) κομματιού ειδικότητος και η δωρεάν διαμονή ανάλογα με την περιοχή. Βέβαια θετικό είναι ότι πέφτεις στα βαθιά κ ψήνεσαι. Αν όχι τόσο πολύ επιστημονικά σε βάθος όντας μόνος χωρίς κάποιον να παρακολουθείς(σε διδάξει), τουλάχιστον καταπιάνεσαι με πολλά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν την εχω μιας και το δικο μου αγροτικο δεν ειχε χαρακτηριστει αγονο.Πηρα σημερα το υπουργείο και μου είπαν πως το επίδομα αγονου εχει καταργηθει και πως όλα αυτα που χαρακτηριστηκανε αγονα σε αυτη την προκηρυξη θα εχουν τα λοιπα έξτρα πλεονεκτηματα( ; )των αγονων.Από την άλλη πήρα την μισθοδοσία του νοσοκομειου και μου βεβαιωσε πως το επιδομα αγονου της ταξης των 450 περιπου ευρώ μεικτά δινδεται στα 6-7 αγονα αγροτικα της δικαιοδοσιας του.Τωρα ή το νοσοκομειο κανει του κεφαλιου του ή η υπάλληλος του υπουργείου δεν ξέρει τί γίνεται

Εδώ στο πρώην δικό μου νοσοκομείο πλήρωναν για πολύ καιρό πάνω από το πλαφόν των εφημεριών σε κάποιους αγονους (και όχι μόνο).

Και στους υπόλοιπους μας έκαναν περικοπές....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έκαναν άγονα τα περισσότερα αγροτικά και σε κάποιους νομούς όλα τα αγροτικά ιατρεία του νομού;;;

η προκηρυξη εχει προσωρινα αποσυρθει απο το site του υπουργειου υγειας οποτε μπορει να ειχαν κανει καποιο λαθος με τα αγονα τελικα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανακοίνωση προσωρινών αποτελεσμάτων της πρόσκλησης ενδιαφέροντος της 25ης Αυγούστου 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΠΡΟΣΚΛ.ΕΝΔ.8ος 2014.pdf

Πρόσληψη υπόχρεων ιατρών για έναρξη ή συνέχιση εκπλήρωσης της υπηρεσίας υπαίθρου

https://diavgeia.gov.gr/decision/view/%CE%A9%CE%A0%CE%912%CE%98-25%CE%A9

Πρόσληψη ιατρών υπηρεσίας υπαίθρου με θητεία.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Ανακοίνωση πίνακα προσωρινών αποτελεσμάτων που προέκυψε από την προκήρυξη της 14ης Οκτωβρίου 2014.

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ 10ος-14.pdf

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.