Jump to content

Σχετικά με τα avatar


Sovereign

Recommended Posts

Ok, καταλαβαίνω ότι τα τεράστια avatar κάνουν μη λειτουργικό το forum, όμως με το παρόν μέγεθος οι επιλογές περιορίζονται επικίνδυνα! Μήπως να το μεγαλώναμε λίγο το μέγιστο επιτρεπόμενο; Στο τέλος θα έχουμε όλοι τοπία, δε λέει! Πώς θα φαίνεται η μπλούζα του μπόμπιρα που είχα κάποτε, που έλεγε "I Fuck on the first date"??

Αυτές είναι απορίες και προσωπικές αγωνίες, όχι αστεία..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπαρξιακές ανησυχίες θα προσέθετα... :D

Να θίξω κι εγώ το ζήτημα με την έλικα του dna... κάποια στιγμή όταν ο Σόβι θα έχει 5000 ποστς, ο πίνακας που θα γράφει θα έχει μετατοπιστεί στα δεξιά τόσο πολύ, ώστε θα αλλάζει σειρά κάθε 2 γράμματα. Μήπως οι αντμινς να κάνουν κάτι γι'αυτό? Πχ λέω τώρα εγώ να καταργηθεί η έλικα και να μείνει μόνο το level, ή να προστίθεται 2η σειρά έλικας αντί να μεγαλώνει οριζοντίως... ή κάτι που να μην επιμηκύνεται emoops όσο αυξάνονται τα λεβελς... emstupid

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως θα'πρεπε να μεγαλώσουν λίγο... αλλά πάλι, πολύ το'χαμε μπαχαλέψει το dap-iatrikhs.gr με τα γιγαντιαία Mini-Me... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο πίνακας δε μετακινείται με το DNA! Η τουλάχιστον, δε μετακινείται με το Mozilla Firebird... Για πες εσύ τις εμπειρίες σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και δηλ πώς μετακινείται? (δεν είμαι και ιδιαιτέρως ειδική :withstupid: )
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε 40,το είπα και στον εμ-ντι.Στον εξπλόρερ και σε όσους μπράουζερς έχουν πυρήνα από εξπλόρερ,π.χ. MY IE2,η έλικα πάει μόνο δεξιά,σε μια γραμμή.

Δοκιμάσαμε στην αναμμένη αλεπού (ακόμα στο πουλί έχεις μείνει εσύ? :P ) και ήταν μόνο εκεί οκ.(όπως επίσης και τα εικονίδια των ετών αντί δεξιά τα βγάνει αριστερά και το λόγκο φαίνεται σαν patched στην αρχική σελίδα)

Επειδή πιστεύω ότι πολύς κόσμος δεν δουλεύει την αλεπού,μήπως να το κοιτάζατε το θέμα? emthanx

Υ.Γ.Γιουλιέττα,ελπίζω να σε βόηθησα να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τπτ δεν κατάλαβα, αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Σημασία έχει ότι όπως είπα και πιο πάνω κάποια στιγμή θα κινούμεθα καθέτως και ουχί οριζοντίως.

Επίσης εγώ που δεν είμαι της ιατρικής και σε 3 βδομάδες ελπίζω ούτε της νομικής και άρα δεν συγκαταλέγομαι στα έτη, τι θα γίνει με την περίπτωσή μου εμένανε? :lol::wacko:emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Καποιος ας μου πει σας παρακαλω γιατι ΔΕΝ αλλαζει το αβαταρ μου??? Τι κανω λαθος?

My controls-Edit avatar settings-browse - επιλεγω τη φωτο που θελω απ'το c drive μου και κανω update avatar settings και δεν αλλαζει ΤΙΠΟΤΑ!!! Δοκιμασα δεκαδες φορες! Τα νευρα μουυυυυυ!!!

Ξερω οτι τα αβαταρ πρεπει να ειναι μεχρι 15kb.

what what what to do?????? huh???? emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup οκ τα καταφερα.... αλλαζει το αβαταρ αλλα δεν σου δειχνει αμεσως τη νεα εικονα, πρεπει να μπεις σε ποστ και να κανεις refresh για να δεις οτι μπηκε!

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.