Jump to content

Ανάκληση ειδικότητας


partner

Recommended Posts

Ανάκληση ειδικότητας, ενώ κάνω ειδικότητα για λόγους υγείας ( όχι δεν θέλω αναρρωτική..το πρόβλημα είναι χρόνιο και οι διαδικασίες με το ΙΚΑ σπάνε νεύρα)

Ξέρει κανείς τί πρέπει να κάνω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανάκληση ειδικότητας, ενώ κάνω ειδικότητα για λόγους υγείας ( όχι δεν θέλω αναρρωτική..το πρόβλημα είναι χρόνιο και οι διαδικασίες με το ΙΚΑ σπάνε νεύρα)

Ξέρει κανείς τί πρέπει να κάνω?

με γριφους μιλας γεροντα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να διευκρινίσω λοιπόν...

Κάνω ειδικότητα και έχω ένα πρόβλημα υγείας που τραβάει σε μάκρος. Θέλω να αφοσιωθώ στο πρόβλημά μου χωρίς την υποχρέωση της κλινικής και των εφημεριών. Το ερώτημα λοιπόν είναι: Μπορώ να διακόψω την ειδικότητα και να την συνεχίσω κάποια στιγμη στο μέλλον χωρίς να περιμένω στις λίστες αναμονής από την αρχή? Δεν απαιτώ φυσικά αυτό το διάστημα να πληρώνομαι χωρίς να δουλεύω ούτε να φαίνεται ότι λείπω με αναρρωτικη...

Πολύ απλά να δοθεί η θέση μου στον επόμενο και να τοποθετηθώ σε ανάκληση ξανά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να διευκρινίσω λοιπόν...

Κάνω ειδικότητα και έχω ένα πρόβλημα υγείας που τραβάει σε μάκρος. Θέλω να αφοσιωθώ στο πρόβλημά μου χωρίς την υποχρέωση της κλινικής και των εφημεριών. Το ερώτημα λοιπόν είναι: Μπορώ να διακόψω την ειδικότητα και να την συνεχίσω κάποια στιγμη στο μέλλον χωρίς να περιμένω στις λίστες αναμονής από την αρχή? Δεν απαιτώ φυσικά αυτό το διάστημα να πληρώνομαι χωρίς να δουλεύω ούτε να φαίνεται ότι λείπω με αναρρωτικη...

Πολύ απλά να δοθεί η θέση μου στον επόμενο και να τοποθετηθώ σε ανάκληση ξανά...

Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ζητησεις αδεια ανευ αποδοχων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ερώτημα λοιπόν είναι: Μπορώ να διακόψω την ειδικότητα και να την συνεχίσω κάποια στιγμη στο μέλλον χωρίς να περιμένω στις λίστες αναμονής από την αρχή? Δεν απαιτώ φυσικά αυτό το διάστημα να πληρώνομαι χωρίς να δουλεύω ούτε να φαίνεται ότι λείπω με αναρρωτικη...

Πολύ απλά να δοθεί η θέση μου στον επόμενο και να τοποθετηθώ σε ανάκληση ξανά...

οχι δεν γινεται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.