Jump to content

Αγροτικο στη Κω


bobsf

Recommended Posts

Δεν θα επεκταθώ , ούτε θα υπεραναλύσω την κατάσταση. Οι προσωπικές μου εμπειρίες είναι αρνητικότατες όσον αφορά την εργασία μου ως αγροτικός ιατρός στο συγκεκριμένο νησί. Θα υπάρξουν και άλλοι συναδελφοι που θα συμφωνησουν δεδομένου πως επι της θητείας μου παραιτήθηκαν αρκετοί. Φυσικα είναι προσωπική άποψη που άλλοι μπορει να μην ενστερνίζονται. Οποιος επιθυμει περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει μήνυμα.

Και παράκληση προς υπολοιπους αγροτικους,να αναφερουν αναλογες περιπτωσεις αγροτικών ώστε να μην την πατάνε οι νεότεροι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συναδελφε, πολυ καλα κανεις και προειδοποιεις τους υπολοιπους. Για πολλοστη φορα επικροτω τετοιες κινησεις και πρεπει να γινει μια μαυρη βιβλος αγροτικων (σε λιστα με συντομη αναφορα των αρνητικων).

-Τα πλοια..σκετο ναυαγιο

-Τα νησια..θαλασσα σε ολα τα επιπεδα (να δω ποιο θα βγει εκτος μαυρης λιστας)

-Φυσικα να γινει ενημερωση και για τα ηπειρωτικα αγροτικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα επεκταθώ , ούτε θα υπεραναλύσω την κατάσταση. Οι προσωπικές μου εμπειρίες είναι αρνητικότατες όσον αφορά την εργασία μου ως αγροτικός ιατρός στο συγκεκριμένο νησί. Θα υπάρξουν και άλλοι συναδελφοι που θα συμφωνησουν δεδομένου πως επι της θητείας μου παραιτήθηκαν αρκετοί. Φυσικα είναι προσωπική άποψη που άλλοι μπορει να μην ενστερνίζονται. Οποιος επιθυμει περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει μήνυμα.

Και παράκληση προς υπολοιπους αγροτικους,να αναφερουν αναλογες περιπτωσεις αγροτικών ώστε να μην την πατάνε οι νεότεροι.

Συνάδελφε συμφωνώ μαζί σου, έκανα και εγώ το αγροτικό μου εκεί. 2-3 επιμελητές-διευθυντές είναι αξιόλογοι γιατροί. Αλλά κατά τα άλλα... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.