Jump to content

ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ, ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ........


smartdoc

Recommended Posts

emjump Καλημέρα σας! Επειδή ξύπνησε ο Τατιανος σήμερα μέσα μου και επειδή βρισκόμαστε όλοι σε μια γενικότερη χαλαρότητα λόγο κατάληψης emhehe προτείνω να περάσουμε λίγο πιο ανάλαφρα την ώρα μας. Λοιπόν τι θα λέγατε για λίγο κουτσομπολιό σχετικά με τη σχολή αλλά και γενικότερα?????????? emcensoredemcensoredemcensored Μην με φτύσετε emplease δεν θα το αντέξω!!!!!!!!! emrantingemkwlos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emalien Κυκλοφορεί η φήμη ότι ομάδα γνωστών πρόμινεντς, γνωστού φόρουμ έχει κάνει αποικία εδω. :ph34r:

Btw δεν μας δίνετε κανά αστεράκι τιμής ένεκεν?Δεν μπορώ να βλέπω τη φάτσα μου μόνο με 1 emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και να φανταστείς φλιτάρουμε τουλάχιστο 2 φορές τη μέρα, αλλά τίποτα! Δεν τους πιάνει ΟΥΤΕ το φλιτ. Έχουμε δοκιμάσει τα πάντα, δε γίνεται τίποτα. Μας κάτσανε στο σβέρκο κανονικά...

Αστεράκια;;; Σε μερικές φυλές (παλιά στην Αμερική, ακόμη και σήμερα στην Αφρική) ο αρχηγός προσφέρει και φρέσκα κορίτσια της φυλής στους prominent guests. Να το προχωρήσουμε; emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή η πρόταση με την προσφορά των φρέσκων κοπελιών πρεπει να ομολογήσω ότι μου άρεσε πολύ!!!!!!!!!!! emdevilemdevilemdevil Κατά καιρούς έχουν ακουστεί πολλά για σχέσεις ανάμεσα σε καθηγητές και φοιτήτριες ( ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμαι). Για σχέσεις ανάμεσα σε καθηγήτριες και φοιτητές έχει ακουστεί ποτέ κάτι????????? και πάλι μην ανφερθούμε ονομαστικά και μας κυνηγάει ο Δαφέρμος!!!! emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κουτσομπολιάαααααααα...ε χμ χμ... emhelpme

ώρα να πηγαίνουμε.... :P  :P  :P

Μπουμπού όπως βλέπεις κρατάω χαρακτήρα...γιατί ακούγονται διάφορα για το ποιόν μου... emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ενοχλούμε, να φύγουμε..... emblush  :(  emblush

:huh::huh::huh:

Τί λες καλέ που ενοχλείτε!!!! εδώ εδώ!!!!!

WELCOME

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιποοοον επειδη κανεις δεν αρχιζει εχω να ρουφιανεψω τα εξης:

Γνωστη κλικα, απο ενα πολυ διασημο διαδικτυακο τοπο του inet , σημερις δειπνησε σε γνωστο εστιατοριο της πρωτευουσας....Αιτια της συναθροισης ηταν η ανακαινιση του διαδικτυακου τοπου (του γνωστου) και ο εορτασμος του γεγονοτος. Συμφωνα με πληροφοριες το κλιμα ηταν πολυ θερμο αλλα περιεργεια προξενησε το γεγονος οτι κορυφαια στελεχη δεν παρουσιαστηκαν...δοθηκε δικαιολογια οτι απουσιασαν λογω προβληματων υγειας αλλαααα ο δαιμονιος ρεπορτερ μας Πικος Απικος τους ανακαλυψε να διασκεδαζουν σε γνωστο νυχτερινο στεκι του irc. Τι πραγματικα συμβαινει;; :D

Καινουργιοι ερωτες εχουν σημειωθει στην πολη και οι δαιμονιοι ρεπορτερς μας ειναι ετοιμοι να σας προμηθευσουν με καυτες φωτογραφιες με τρυφερα τετ-α-τετ...

ΑΛΛΑΑΑΑ πρεπει να παμε σε διαφημιστικο διαλειμμα...(πονηρο πρασινο βλεμμα)...θα σας τα πω ολα μετα τις διαφημισεις

ΤΑΤΙΑΝΑ emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φρέσκα αγοράκια σε τα μας τις γριές δεν προσφέρουτε καλέ????? emdevilemdevilemdevilemoopsemcensored Mα καλά, πού πήγε η περιβόητη αυτή ισότης??? emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emeekemeekemeek

nooooooooooooooooooootbad σε φοβήθηκε το μάτι μου.....

Πότε πρόλαβες καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????? emdontgetit

Ποιός τα κάρφωσεεεεεεεεεεε???? emsecret

emlove2

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φρέσκα αγοράκια σε τα μας τις γριές δεν προσφέρουτε καλέ????? emdevil  emdevil  emdevil  emoopsemcensored Mα καλά, πού πήγε η περιβόητη αυτή ισότης??? emsexwars

embaaaembaaaembaaa εμεις στο πηγαδι μαλλον!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Προτείνω τότενες να κάνουμε καθιστική διαμαρτυρία όξω από την Ιατρική Σχολή Αθηνώνε (λίγο πιο κάτω στο Γαλαξία έχει και μια γαμάτη κρεπερί) :lol:emkafes
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και γιατί καλέ? Δίπλα στο σπίτι μου είναι πού να τρέχω τώρα.... αν και εδώ που τα λέμε και το παν/μιο Ζωγράφου κι αυτό κοντά είναι!! emdevilemdevil2
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όπως λέει κι ο αγαπητός αντμιν "Οι καλές συνήθειες καλό είναι να μην κόβονται"!!! emgoalemthumbsup
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θέλω περισσοτερο ζουμι νοτβαδ.... γκιμι μορ (οχι γκιμι υιορ λαβιν...)

Οσον αφορα στην ερωτηση για :wub: φοιτητριων με καθηγητες, υπαρχει μια φημη για το Ιπποκρατειο (κλινικη Ανδρουλακη) και το 4ο ετος....

Επισης, μαλλον ολοι ξερετε την περιβοητη Μαρα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.