Jump to content

Έ-Έ-Έρχεται!


Sovereign

Recommended Posts

Όσες φορές η Πανάθα έχει κινηθεί με νοτιοαμερικάνο στο κέντρο, έχει σπείρει. Εμ πορείες στην Ευρώπη, εμ double... Λέτε ο Γκονζάλες να είναι ο νέος Ρότσα; Ο νέος Μπορέλι; Ας ελπίσουμε! αι ταυτόχρονα ας ελπίσουμε ότι το καλοκαίρι θα φύγουν και κάτι κατακαημένοι Πατατάτουτας, Σανκαθισιάν κτλ κτλ...

ΥΓ: Αυτός ο Εμγκομενί που χτυπάμε επίσηςδεν έχει όνομα emoticon του greekmeds? Όλα εμ-κάτι είναι. Αυτός είναι εμ-γκομενί :PPPP

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα μωρή Πανάθα!!!

κλικάρετε πάνω του emarup για του λόγου το αληθές :)

Άντε και αρχίζω να ονειρεύομαι ΤΙΤΛΟΥΣ πια..........μην με ξυπνήσετε emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θεϊκό σύνθημα από την υποδοχή του Αργεντίνου:

Γάβροι κουφάλες,έρχεται ο Γκονζάλες!!!! emgoal

athlitiki.jpg

derby.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε να στρώσει και λίγο το κέντρο...

και μετά ΓΕΙΑ (σκέτο)!!

emgoal

emstaremstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόοοον

Τι είδαμε σήμερα στο φιλικό του ΠΑΟ με τον Απόλλωνα; Περιμένω τις γνώμες όσων ήταν εκεί (και τυχαία είδα κάποιες φατσούλες από δω μέσα...;))

Ο τύπος είναι αυτό που ζητούσαμε, δεν υπάρχει αμφιβολία. "Βλέπει" γήπεδο, μπαλιά "γλυκειά", σχεδόν μαγική ορισμένες φορές, προσγειωμένος, ομαδικός...

Από την άλλη βέβαια, δεν είδα ιδιαίτερη δύναμη, αμυντικά περίπου μηδέν, και ντρίπλα όχι κάτι το εντυπωσιακό. Καθώς όμως πρόκειται για φιλικό ματσάκι και συγκεκριμένα το πρώτο του, θα είμαι επιεικής και θα πω ότι ο Έκι ρουλάρει τρελά. Περιμένουμε πολλά, ειδικά στα δύσκολα ματς!

image28828.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χεχε,κι εμένα πήρε ο όμας μου κάτι γνωστές φατσούλες ;)

Το λεπόν,ο Έκι είναι παιχτούρα! emgoal

Βλέπει γήπεδο,έχει γλυκιά μπαλιά,αντίληψη χώρου και φαίνεται ότι στροφάρει,δλδ συμφωνούμε πλήρως!Εκεί που έχω άλλη γνώμη είναι περί της αμύνης....εγώ τον είδα να πέφτει στην μπάλα,να μαρκάρει........γι' αυτό γουστάρω με τρέλα τους Αργεντίνους! :D

Το μόνο που με συφίλιασε εντελώς ήταν αυτός ο ανεκδιήγητος Σανφλοριάν! emrantingemdevil:bloodomen: Εντελώς αδέρφω ο τύπος,αγύμναστος,νωθρός,αργός,σκέτη χλαπάτσα ρε π emcensored η μου!

Και το χειρότερο είναι ότι το ξέρει το τόπι ο γ emcensored ς!

Υ.Γ.Σηκώστε κεφάλι,ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχα,έπρεπε να 'ρθεις στη 13 να το ρίξουμε σύνθημα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.Σηκώστε κεφάλι,ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!! emiloveyou

Θα σηκώσετε το ίδιο κεφάλι με τα προηγούμενα 7 χρόνια...κόκκινο, ντούρο και πασαλιμανιώτικο as always... :splaaaats:

:antegeia: CUSTOMERS FOR EVER !!!!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.