Jump to content

Ώρα του φόρουμ


KonstantinosMD

Recommended Posts

και μηπως ξερει καποιος να μ πει πως θα βαλω εικονα στο προφιλ μου?

γιατι μου βγαζει error

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
emarup Αλλά το ρολόι κόλλησε στην παλιά ώρα ... είναι 20.00 και στη δημοσίευση θα βάλει (?) 19.00 ... μόνο σ΄εμένα το κάνει? Ούτε καν σε μένα! Μου δείχνει στην τελευταία δημοσίευση άλλη ώρα (19.00) όταν είμαι logged-out και άλλη ώρα (20.00) όταν είμαι logged-in :blink:

αυτό επιμένει emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Admins: Μήπως δεν έχετε αλλάξει την ώρα;

Ή μόνο σε εμένα βγάζει όλα τα posts σαν να είναι με την παλιά ώρα; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Μήπως κάποιος να αλλάξει την ώρα σε θερινή; :P

Καλό καλοκαίρι βρε σε όλους μας! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

ακόμααααααααααααααα :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties: Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια θεωρητε οτι ειναι ευκολοχρηστο το φορουμ ετσι οπως εγινε?

Εγω δυσκολευομαι παρα πολυ να βρω τις απαντησεις που θελω. :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΤΕΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ,ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΙΚΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΙΜΑ ΑΘΗΝΑ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ'ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΤΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΑ,ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ?ΑΝ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ ΤΥΠΙΚΑ Η ΑΤΥΠΑ ΧΡΩΣΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ 6ΜΗΝΑ?ΕΙΜΑΙ ΨΑΡΑΚΙ ΣΤΟ FORUM ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ TOPICS ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΒΙΣΜΑ(!)Κ ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?!ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ?!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΤΕΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ,ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΙΚΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΙΜΑ ΑΘΗΝΑ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ'ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΤΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΑ,ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ?ΑΝ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ ΤΥΠΙΚΑ Η ΑΤΥΠΑ ΧΡΩΣΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ 6ΜΗΝΑ?ΕΙΜΑΙ ΨΑΡΑΚΙ ΣΤΟ FORUM ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ TOPICS ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΒΙΣΜΑ(!)Κ ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?!ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ?!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!! :rolleyes:
Δικαιολογία έχεις μόνο στο ότι είσαι ψαράκι....

Εδώ είναι το θέμα "Ώρα του φόρουμ, ρυθμίσεις και απορίες" εντελώς σχετικό με την απορία σου.

Τέσπα.....δες ΕΔΩ.

Υ.Γ. κάνε αριστερό κλικ πάνω στη λέξη εδώ, για να δεις το αντίστοιχο θέμα με την απορία σου.001shiny[1].gif

Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΤΕΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ,ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΙΚΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ

Τώρα το είδα αυτό τυχαία....Πόσο ηλίθιος μπορεί να είναι αυτός ο φίλος γιατρός;!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο γκομενός της είναι .....
και γιατί τον αποκαλεί "φίλο γιατρό"; :P

γεια σου βρε παπάκι emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο γκομενός της είναι .....
και γιατί τον αποκαλεί "φίλο γιατρό"; :P

γεια σου βρε παπάκι emrose

α, δεν ξερω , ρωτα την ιδια....και γιατι αποφασισε τωρα να παει ιατρικη και ποσο καλος της φιλος ειναι αυτος και τι στοχο θελει να πετυχει με αυτη την κινηση .....

κατα τα αλλα , καλη επιτυχια να εχει η κοπελα

υγ συμφωνω με in vitro .... τον γκομενο πρεπει να τον στειλει ....για το καλο της

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό δεν μου αλλάζει την άποψη πάντως.

Εγώ θα της πρότεινα αντί για κατατακτήριες να αλλάξει γκόμενο!

emcolgate

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου,αυτές είναι οι παρενέργειες να χεις γκόμενο ντοκτορι!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
Κάτι δε πάει καλά με την ώρα ... ή είναι το pc μου που έχει πρόβλημα???

Επειδη βρε παιδια τώρα γραφτηκα μπορει να μου πει καποιος εαν θέλω να ρωτησω κατι που πρέπει να πάω τι κινησεις πρεπει να κάνω για να μου απαντησετε;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι δε πάει καλά με την ώρα ... ή είναι το pc μου που έχει πρόβλημα???

Time is now: 31st August 2008 - 10:48

πάει μία ώρα πίσω emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...

καλημέρα.όταν το φόρουμ είχε την παλιά μορφή,στην αρχή κάθε τόπικ υπήρχε η επιλογή εκτύπωσης του.πήγα να εκτυπώσω σήμερα ένα θέμα και η επιλογή ήταν άφαντη.μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;thanks a lot.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Γεια σας.

Θα μπορούσε κάποιος να μου λύσει την εξής απορία?

Στην επιλογή που έχει κάτω δεξιά για να ψηφίσεις + ή - σε κάποιο ποστ, σε εμένα λέει οτι έχω φτάσει στο maximum των ψήφων for the day κιόλας! Το οποίο είναι αναληθές γιατί όλες κι όλες συνολικά δεν έχω ψηφίσει παραπάνω απο 2. :)

Θεωρείτε ρύθμιση αυτό σε εμένα ή στο φόρουμ? Η δεν θα ξαναψηφίσω ξανά? (όχι..μη..pls.. :D:lol: )

Ευχαριστώώώώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.