Jump to content

Σας ευχαριστώ θερμά που.....με ανεχτήκατε για 66 μήνες και 17000 post


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Μερικά σκόρπια λόγια......

Ευχαριστώ πρώτα απ' όλα τους συναδέλφους διαχειριστές που με ανέχτηκαν και κάποιες φορές τους έφερα σε δύσκολη θέση.

Ευχαριστώ όλα τα μέλη του forum, συναδέλφους και όχι μόνο που με ανέχτηκαν και ειδικά ανέχτηκαν κάποιες ακραίες συμπεριφορές, δυστυχώς αυτά έχει το διαδίκτυο και οι συζητήσεις στα forum.

Να ευχηθώ καλή συνέχεια σε όλους τους φοιτητές (αρκετούς είχα τη χαρά να γνωρίσω στο Εργαστήριο Ιατροδικαστικής του Α.Π.Θ.) και σύντομα να λάβετε το πτυχίο.

Υπομονή σε όσους συναδέλφους είναι σε αναμονή για ειδικότητα, κουράγιο σε όσους συναδέλφους τρέχουν από χωριό σε χωριό και από νησί σε νησί για το αγροτικό τους και τέλος στους συναδέλφους που κάνουν ειδικότητα εύχομαι σύντομα να λάβουν τον πολυπόθητο τίτλο.

Μέσα από το forum αυτό είχα τη χαρά να γνωρίσω εκατοντάδες φοιτητές, συναδέλφους αλλά και απλά μέλη. Με κάποιους οι γνωριμίες εξελίχθηκαν σε φιλία και η χαρά είναι μεγαλύτερη.

Δυστυχώς με κάποια μέλη υπήρξαν κάποιες διαδικτυακές κόντρες που σίγουρα κούρασε όσους τις παρακολούθησαν. Προσωπικά τους εύχομαι ότι καλύτερο στη ζωή τους και πάνω απ' όλα υγεία.

Έκανα εγγραφή παραμονή των γενεθλίων μου τον Νοέμβριο του 2007, εργένης και αναμένοντας τον διορισμό στο Παίδων "Αγία Σοφία".

Αποχωρώ από τον μαγικό κόσμο του Greekmeds αφού ολοκλήρωσα την ειδκότητα στο ΑΠΘ, ετοιμάζοντας το ιδιωτικό μου γραφείο ως ιατροδικαστής, παντρεμένος και με την ωραιότερη στιγμή της ζωής μου να με περιμένει την επόμενη εβδομάδα.

Κάποτε αφιέρωνα το χρόνο μου για να γράψω κάποιο post εδώ....τώρα τον χρόνο μου θα τον αφιερώσω στην αλλαγή πάνας :)

Τις θερμότερές μου ευχές!!!!!!!!!!

thank-you.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο ό,τι καλύτερο σου εύχομαι! Νομίζω τα ευχαριστώ που σου χρωστάμε εμείς είναι ασύγκριτα περισσότερα από αυτα που χρωστας εσύ.

Να σας ζήσει!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να σας ζήσει! εμείς ευχαριστούμε, η βοήθειά σου σε διαδικαστικά και νομικά θέματα ήταν ανεκτίμητη και δύσκολα θα βρει συνεχιστή... καλή τύχη με τις πάνες και τις νέες επαγγελματικές προκλήσεις πλέον!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

What kind of nasty joke is that?

Σε ξέρω λίγο μέσα από τα posts σου και νομίζω πως είσαι από εκείνους τους άνδρες που δεν ....παραιτούνται εύκολα! :)

Προσωπικά στοιχηματίζω πως δεν πρόκειται να αντέξεις περισσότερο από 30-40 ημέρες έως ότου εμπλουτίσεις και πάλι την παρέα του gm με το επόμενο έξυπνο, εύστοχο, χρήσιμο ή χιουμοριστικό σχόλιό σου.

Εμείς πάντως θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

ΥΓ1. Καλή λευτεριά! :)

ΥΓ.2 Πολλά φιλιά στη Σαλονίκη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή λευτεριάαα! με το καλό να ορίσει!!

καλό ξεκίνημα στο επαγγελματικό πεδίο!

ευχαριστούμε,Τάσο!

emrose για το 2+1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α στο καλό! Με συγκίνησες...! Τις ευχές μου για σένα τις ξέρεις... Και περιλαμβάνουν τις λέξεις αγάπη, υγεία και τύχη...! Το καλό όμως που σου θέλω να μην εξαφανιστείς από' δω, γιατί θα έρθω πάνω και θα γκρινιάζω όλη την ώρα...! ;)

Τα φιλιά μου στις αγάπες σου...! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστούμε για την υπερπολύτιμη βοήθεια...

Αν και πολύ εγωιστικό από μέρους σου να μας παρατάς για αυτούς τους αστείους λόγους. (πλακίτσα). Να' σαι καλά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή σταδιοδρομία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας.....

......ε, και μην μας ξεχάσεις............. όλο και κάτι θα έχεις να μας πεις...!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με υγεία ο μπέμπης/μπέμπα!! Και ό,τι καλύτερο για το νέο επαγγελματικό σου στάδιο!

stay connected, θα σε χρειαστούμε, πέρα από το GM, για κανα τεστ DNA πατρότητας, χα χα χα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Νομίζω πως (εξαιρώντας ίσως του admins/super-mods) κανένας δεν έχει βοηθήσει τόσο πολύ τα μέλη του greekmeds και για αυτό νομίζω πως ολοι σου χρωσταμε ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Καλή συνέχεια!

υγ: εγώ πάντως είμαι σίγουρος πως σε λίγο καιρό θα δουμε κατα τις 3-4 το πρωι κάποιο πόστ σου "παλι δεν κοιμάται το σκασμενο " :P Να σου ζησει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο επανιδείν :)

αχαχαχαχαχαχαχα

Τασούλη, τι σου λέεει???

Μ' ένα πόνο! Best γέννα που 'χω δει ήταν στο Αλεξάνδρα απ' τον Βλάχο. Αριστούργημα. Ξαπλωμένη στο κρεβάτι, για την ακρίβεια στηρίχτηκε στους αγκώνες της για να βλέπει κι απλώς άνοιξε ελαφρώς τα πόδια της. Ελαφρώς λυγισμένα τα γόνατα της και οι πατούσες της πατούσαν στο στρώμα. Και μετά απλώς γλύστρισε το μωρό έξω. Μονοκοπανιά. Αυτό ήταν. Γέννησε.

Θα ανοίξω 3 τόπικ. "πήρα πτυχίο!", "γάμοι-γεννητούρια-βαφτίσια! (αν η αφορμή της γνωριμίας ήταν το greek meds, προσθέστε αυτό http://www.greekmeds...noback_logo.png στην πρόσκληση) ", "ανοίγω ιατρείο emdoctor!" κι όσοι πιστοί προσέλθετε...

η 1η γενιά του greekmeds ενηλικιώνεται (για να μην πω την αλήθεια, μεσηλικιώνεται και μας πέσει βαρύ) κι αποκαθίσταται κοινωνικά... :D;)

tik-tak, μήπως να τα άνοιγες εσύ? έχουμε μοιραστεί διάφορα εδώ μέσα, ας τολμήσουμε να μοιραστούμε και λίγη χαρά σε πιναρισμένα χαροτόπικ, δεν είν' ντροπή! emdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xα, χα, χα ωραία η ιδέα για το gm logo στα προσκλητήρια....είμαι πολύ περίεργος να δω ποιοι από εδώ μέσα θα τολμήσουν να το κάνουν... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο επανιδείν :)

αχαχαχαχαχαχαχα

Τασούλη, τι σου λέεει???

Μ' ένα πόνο! Best γέννα που 'χω δει ήταν στο Αλεξάνδρα απ' τον Βλάχο. Αριστούργημα. Ξαπλωμένη στο κρεβάτι, για την ακρίβεια στηρίχτηκε στους αγκώνες της για να βλέπει κι απλώς άνοιξε ελαφρώς τα πόδια της. Ελαφρώς λυγισμένα τα γόνατα της και οι πατούσες της πατούσαν στο στρώμα. Και μετά απλώς γλύστρισε το μωρό έξω. Μονοκοπανιά. Αυτό ήταν. Γέννησε.

Θα ανοίξω 3 τόπικ. "πήρα πτυχίο!", "γάμοι-γεννητούρια-βαφτίσια! (αν η αφορμή της γνωριμίας ήταν το greek meds, προσθέστε αυτό http://www.greekmeds...noback_logo.png στην πρόσκληση) ", "ανοίγω ιατρείο emdoctor!" κι όσοι πιστοί προσέλθετε...

η 1η γενιά του greekmeds ενηλικιώνεται (για να μην πω την αλήθεια, μεσηλικιώνεται και μας πέσει βαρύ) κι αποκαθίσταται κοινωνικά... :D;)

tik-tak, μήπως να τα άνοιγες εσύ? έχουμε μοιραστεί διάφορα εδώ μέσα, ας τολμήσουμε να μοιραστούμε και λίγη χαρά σε πιναρισμένα χαροτόπικ, δεν είν' ντροπή! emdaisy

Βάλτε και κάτι σε ΚΑΠΗ γιατί μας βλέπω να μεγαλώνουμε όλοι μαζί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω τι γινόταν εδώ μέσα αλλά εγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ την πολύτιμη βοήθεια τη δικιά σου και μιας κοπέλας στην Ιατροδικαστική.

Να είσαι καλά Τάσο και να απολαύσεις τον ωραιότερο ρόλο της ζωής σου. Περιμένω να ανοίξεις κάνα topic με την αλλαγή πάνας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.