Jump to content

Karma h Mythos; Pou tha pinate ton kafe sas;


Recommended Posts

Ρε παιδιά,ποιός χριστιανός είπε οτι στο Κάρμα το service είναι καλύτερο????Είχα πάει με ένα φίλο μου και μόλις έσπασε ένα ποτήρι emoops τον κοίταξε κάπως έτσι :bloodomen: Άσε που έκανε και μια ώρα να φέρει τους καφέδες!Αντιθέτως(wow!) η κοπελιά στο Μυθο είναι πολύ εξυπηρετική,ευγενική,έξυπνη,όμορφη,χαρισματική..........

-Σου τρέχουν τα σάλια ρεεεεεεεεεεεεεε...

-Ωχ,με συγχωρείτε,παρασύρθηκα! emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup τέτοιο πράγμα στο Κάρμα?? χμμ...

μήπως εννοείς έναν τυπά νέο σερβιτόρο που έχουν φέρει, που για να χαμογελάσει πρέπει μάλλον να βρεθεί κάποια γκόμενα να του γαργαλίσει τα @@ ? (και πάλι δηλαδή δε θα έβαζα και στοίχημα)

Αυτός πραγματικά μου σπάει τα νεύρα... για αυτό και δεν έχει δει ποτέ κανένα από τα γεναιόδωρα τιπς μου!! έεετσι έεεετσι.....

Πάντως οι κοπελίτσες στο Κάρμα είναι εξαιρετικά εξυπηρετικές συνήθως (οι κλασικές τουλάχιστον)

ΥΓ. ψέμματα.... του άφσα 5 ή 10 ολόκληρα σεντς νομίζω επάνω στο τραπέζι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταξοδεύτηκες αγαπητέ μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup και πολλά του άφησα!!!!! είμαι της αυστηρής άποψης ότι ο σερβιτόρος είναι κομμάτι της "εξόδου για καφέ". Οφείλει να είναι χαρωπός (κατά το χαρωπά τα 2 μου χέρια μου τα χτυπώ) και κοινωνικός. Όχι με ένα βλέμμα μου σκοτώσανε το αγαπημένο μου χαμστεράκι...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ. ψέμματα.... του άφσα 5 ή 10 ολόκληρα σεντς νομίζω επάνω στο τραπέζι!

10....

2 ταληράκια ;)

Όντως αυτός ο τυπάς είναι για πυξ-λαξ! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως οι κοπελίτσες στο Κάρμα είναι εξαιρετικά εξυπηρετικές συνήθως (οι κλασικές τουλάχιστον)

Θα συμφωνήσω, χωρίς 2η σκέψη...Κάρμα rules... emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Μύθος...μπορεί να είναι πιο ακριβό αλλά έχει καλύτερο περιβάλλον,ατμόσφαιρα και παίζει φοβερή μουσική!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.