Jump to content

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ Κ. Υ. - Π. Ι. & ΠΛΟΙΩΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 4-10-2012 17-10-2012


dalibor

Recommended Posts

http://yyka.gov.gr/articles/newspaper/proslhpseis-diorismoi/c118-agrotikoi-iatroi/1409-prokhryksh-kenwn- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --kenoymenwn-thesewn-kentrwn-ygeias-perifereiakwn-iatreiwn- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --ploiwn

Και μια ερώτηση. Κάποια αγροτικά ανοίγουν πιο αργά από τα υπόλοιπα. Σε αυτά τι γίνεται; Αργεί να έρθει ο διορισμός ή έρχεται αλλά δεν ξεκινάς άμεσα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

τώρα που βγήκαν τα αποτελέσματα και μας πήραν τι πρέπει να κάνουμε μετά? πότε περίπου θα πρέπει να παρουσιαστούμε στο αντίστοιχο νοσοκομείο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και ναι το 2012 υπαρχουν ακομα πτυχιουχοι ιατρικης που μενουν εκτος προκυρηξης γιατι στελνουν ανυπογραφη αιτηση......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μονο εγω προσεξα οτι ειναι λιγο περιεργα τα αποτελεσματα;Συγκεκριμενα στον υπολογισμο μοριων...εμενα πχ με εχει με 22 οταν στη προηγουμενη προκηρυξη ειχα 29!Μια φιλη μου παλι με περιπου 20 μορια την εχουν με 12.

Οσοι ειστε επιτυχοντες τσεκαρατε τα δικα σας;Ειναι σωστα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ημερομηνια κτησης πτυχιου 7/9/07...δεν υπαρχει λαθος στις προηγουμενες θα επρεπε να ειχα 30 μορια σε αυτη τη προκηρυξη.

Και το ιδιο εγινε και με τη φιλη μου....ειναι προφανες οτι τα εχουν κανει σαλατα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θεωρεις οτι αυτο σε αδικησε στα αποτελεσματα κανε ενσταση (αν και φανταζομαι θα κανουν ουτως η αλλιως και αλλοι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον μετα απο προσεκτικη μελετη των αποτελεσματων κατεληξα στο εξης συμπερασμα...οι επικοι τυποι κανανε λαθος στα μορια ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και ΜΟΝΟ των παιδιων που ηταν επι θητειας!!!

Στους υποχρεους ειναι ενταξει σε αυτους που ειναι επι θητεια τα εχουν κανει μανταρα!!!Δεν υπαρχουν οι ανθρωποι!Θα τους παρω τη Δευτερα τηλεφωνο να δω τι θα μου πουνε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα

οποιος/α ενδιαφερεται γαι πληροφοριες σε σχεση με περιφερειακα ιατρεια που υπαγονται στο Κ.Υ.Δημητσανας η Κ.ΥΑνδρου,μπορει να μου στειλει μηνυμα για τα περαιτερω

φιλικα

γιαννης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα,

συνάδελφε Γιάννη,ενδιαφέρομαι για πληροφορίες σχετικά με το ΠΙ Λαγκαδίων,που υπάγεται στο ΚΥ Δημητσάνας.Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.

Φιλικά,Ζωή

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

εχει αδικηθει κανεις συναδελφος στα οριστικα αποτελεσματα??εγω ενω στα προσωρινα επαιρνα αγροτικο στα οριστικα εμεινα χωρις ενω ταυτοχρονα τα 2 ιατρεια που ειχα ζητησει εμειναν κενα..επικοινωνησα με το υπουργειο αλλα απο την παρασκευη ειναι υπο καταληψη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

μπορει καποιος που εχει κανει αγροτικο επι θητεια να μου πει ποσο καιρο μετα τα οριστικα αποτελεσματα θα μου ερθει ο διοροσμος..για τους υποχρεους ειναι ενας μηνας αλλα για τους επι θητεια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Επικοινωνησα πριν απο λιγο με το υπουργειο και με ενημερωσαν οτι οι διορισμοι των αγροτικων επι θητειας θα αρχισουν να αποστελονται απο τα τελη αυτης της εβδομαδας-αρχες της επομενης.

Καλη θητεια σε ολους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.