Jump to content

Ξεματιάστρες...


Doctor_7

Recommended Posts

Να συμπληρώσω (παρόλο που είπαμε είμαι άπιστη κλπ) ότι το ξεμάτιασμα πιάνει και από τηλεφώνου!!!!!!!! :wacko:emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό και μόνο ανατρέπει όλα τα επιχειρήματα των πιστών του ματιού περί επιστημονικής εξήγησης, αρνητικής ενέργειας και λοιπών γελοίων...ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗ ρε παιδιά... emeleosemeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Συμφωνώ με την προλαλήσασα που συμφωνεί με παραπάνω ποστ μου :P

Το ζωντανό παράδειγμα είμαι εγώ: δεν πιστεύω στα μάτια, δεν με πιάνει τπτ! (μη με διασωληνώσετε τώρα!! emdevil2emcolgate )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι διαφωνώ που διαφωνείτε!

Δεν πρόκειται για αυτθυποβολή διότι πολύ απλά τα συμπτώματα-αν μπορούν να χαρακτηριστούν με αυτόν τον τρόπο...- προηγούνται από το ξεμάτιασμα!Συνεπώς όταν ματιάζεσαι πρώτα νιώθεις και μετά προχωράς στην ευχή ή προσευχή!

Να διευκρινήσω εδώ ότι δεν αποτελώ το υπόδειγμα θρησκευόμενου ανθρώπου ,απλά πιστεύω έντονα-καθότι συχνά παθών- στην εβασκανία όπως ονομάζεται στα περισσότερα βιβλία που καταπιάνονται με το θέμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι αλλά πρόκειται για αυθυποβολή γιατί έχεις πχ πονοκέφαλο κι αντί να σκεφτείς το πιο φυσιολογικό (γρίπη, περίοδος, κούραση, πείνα, άγχος, κληρονομικότητα -ως προς τις ημικρανίες- κλπ) το μυαλό σου πάει αμέσως στο μάτι! :o

ΥΓ: Ώστε γι'αυτό μου έχεις πονοκεφάλους όλη την ώρα εεεεεεε??? emdevil2

ΥΓ2: Εγώ ξέρω ένα πολύ καλό φάρμακο κατά του πονοκεφάλου, αλλά ας διατηρήσωμεν το Ππππππππππππ-νεύμα και ηθική του φορουμ σε ένα επίπεδον emoopsemcensored

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχα!

Κάνεις λάθος πάντως!διότι όταν νιώθω τα συμπτώματα που προανέφερες δεν σκέφτομαι το μάτιασμα,αλλά παίρνω χάπια ,ζεστά κτλ και όταν βλέπω ότι δεν πιάνει τίποτα...πέφτει τηλεφωνάκι στην Πάτρα για το ξεμάτιασμα!!!

Και το φοβερό είναι ότι ΠΑΝΤΑ(αλλά παντα!) Μετά το ξεμάτιασμα, από το κρεβάτι κατευθείαν για μπάλα είμαι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άρα να υποθέσω ότι το μάτιασμα-ξεμάτιασμα γίνεται Σάββατο??? :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως και εγώ πιστεύω στο μάτιασμα...έχω ρωτήσει και παπά emevlogies ρε παιδιά...

Spider καλέ τι χάπια??? :huh: Χαπακώνεσαι??? :wacko:

Καλέ δε κάνει...μόνο με συνταγή γιατρού... :rolleyes::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λες να πάω στο γιατρό για να πάρω ένα depon???

Από τώρα ξεκινήσαμε τα γιατρουδίστικα κόλπα να μας παίρνετε τα λεφτά με άσκοπες επισκέψεις???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λες να πάω στο γιατρό για να πάρω ένα depon???

Από τώρα ξεκινήσαμε τα γιατρουδίστικα κόλπα να μας παίρνετε τα λεφτά με άσκοπες επισκέψεις???

Εεεεεεεεεεεεεεετσι έεεεεεεεεεεεεετσι...ας βγάλουμε και εμείς τπτ :splats::splats:...τόσα χρόνια σπουδές για το τπτ??? :splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έχεις ακούσει κανέναν να πηγαίνει στο δικηγόρο του για ξεμάτιασμα???? :D :D :D:P :P :Pemdevilemdevil2:lol: :lol: :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα η αυθυποβολή δε βρίσκεται στον πονοκέφαλο, στην υποτιθέμενη θεραπεία βρίσκεται... emplease Εσείς Ιουλιέτα μου μπορείτε να καθιερώσετε τις μηνύσεις προς "κακά μάτια"... Θα έχετε μεγάλη πελατεία όπως το κόβω...!

Υ.Γ. Ακόμα και για όσους πιστεύουν στα επιστημονικοφανή επιχειρήματα περί αρνητικής ενέργειας κτλ, όλο το περιτύλιγμα "τελετών μαγείας" που συνοδεύει το ξεμάτιασμα και τη μετάδοση της μυστικής συνταγής από άντρες σε άντρες, Μεγάλες Πέμπτες κλπ μούφες δεν τους προβληματίζει;;; Τουλάχιστον ή να παραδεχτούμε ότι πιστεύουμε σε "μαγικές δυνάμεις " και παραψυχικά φαινόμενα ή ότι πιστεύουμε ό,τι η επιστήμη μπορεί να αποδείξει... αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας, ε;;; :splaaaats::antegeia:emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χμμμμμμμμμμμμμμ!!!! Δε'ν'κακό! Τ'ακούς Γιώργομ? Άντε βρε, πάλι σου βρήκαμε πελάτες!! (καθότι εγώ δε θα το ασκήσω το επάγγελμα)

Πάντως χωρίς πλάκα, στον παλιό ποινικό νόμο πριν την εφαρμογή του ποινικού κώδικα (1950 και εντεύθεν) υπήρχε διάταξη για την τιμώρηση της πρακτικής της μαύρης μαγείας!!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα ακούω τα ακούω Σοφίαμ...αλλά να σου υπενθυμίσω ότι ούτε εγώ-μαλλον δηλ.- θα ασκήσω το επάγγελμα!!!

Α!Η βασκανία δεν είναι μαύρη μαγεία...χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup To ξέρω ότι δεν είναι. Μια παρατήρηση έκανα για να δείξω το επίπεδο της νομοθεσίας εν έτει 1900.

Και να σε συγχαρώ που δε θα το ασκήσεις emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.