Jump to content

Αναβαθμολόγηση


fermina daza

Recommended Posts

Ξέρει κανείς τι πάιζει με τις αναβαθμολογήσεις; Αυτό που είχα ακούσει εγώ έιναι ότι αναβαθμολόγηση επιτρέπεται μέχρι το τέταρτο έτος και είναι δυνατή μόνο τον Σεπτέμβρη και μόνο για τα μαθήματα των δύο προηγούμενων εξαμήνων. Πρακτικά δηλαδή για το πρώτο έτος μπορείς να κάνεις μόνο τον Σεπτέμβρη του πρώτου έτους και ούτω καθεξής. Επίσης, ότι εν τέλει καταχωρείται ο υψηλότερος από τους δύο βαθμούς. Ισχύουν αυτά; Και εάν ναι, ισχύουν καθολικά ή έχει να κάνει με το κάθε μάθημα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Οπως ακριβως τα γραφεις μου τα εχει πει και εμενα η γραμματεια... Τωρα αν καποιος καθηγητης φερει προβλημα δεν γνωριζω τι γινεται και αν εχει δικαιωμα να το κανει...μια φορα εχω κανει αναβαθμολογηση και αυτο στην πνευμονολογια και δεν υπηρξε καποιο προβλημα. Οσο για τον βαθμο που θεωρω οτι ειναι καθαρα θεμα γραμματειας, αυτο μ ειχαν πει , οτι δλδ μετραει ο μεγαλυτερος των δυο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει κάποια διαδικασία; Κάνεις αίτηση ή πας και βρίσκεις τον καθηγητή; Το μάθημα το είχες δηλώσει; Ή απλώς πας με τους υπόλοιπους και γράφεις πάνω στο γραπτό αναβαθμολόγηση;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.