Jump to content

Μεταγραφές


Recommended Posts

Γνωρίζει μήπως κανείς τι γίνεται φέτος με τις μεταγραφές;

Εγώ για παράδειγμα έχασα την Ιατρική Ιωαννίνων για 6 μόρια και αμέσως επόμενη επιλογή μου ήταν η Αλεξανδρούπολη.Ανήκω σε ειδική κατηγορία και για οικονομικούς λόγους και δεδομένου ότι η Αλεξανδρούπολη βρίσκεται 600 χλμ μακριά από την πόλη μου θα ήθελα να πάρω μεταγραφή για Γιάννενα..Ισχύουν φέτος οι μεταγραφές και αν όχι ούτε οι αμοιβαίες;; Λίγη βοήθεια θα ήταν ανεκτίμητη :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι μεταγραφές οποιασδήποτε μορφής (και οι αμοιβαίες δηλαδή) έχουν καταργηθεί. Για το λόγο αυτό άλλωστε υπήρχαν και διαφορετικές βάσεις εισαγωγής για τρίτεκνους,πολύτεκνους κτλ....Δες εδώ http://my.aegean.gr/web/ftopicp-28401.html το μήνυμα του χρήστη sqep.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και οι αμοιβαιες εχουν καταργηθει? ενταξει καταλαβαινω να εχουν καταργηθει οι κανονικες αλλα οι αμοιβαιες γιατι? γιατι και εγω ηθελα αν γινοταν να κανω αμοιβαια μεταγραφη λαρισα- αλεξ/πολη. εγω περασα λαρισα με κοινωνικα κριτηρια και ηθελα να ερθω αλεξ/πολη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γνωρίζει μήπως κανείς τι γίνεται φέτος με τις μεταγραφές;

Εγώ για παράδειγμα έχασα την Ιατρική Ιωαννίνων για 6 μόρια και αμέσως επόμενη επιλογή μου ήταν η Αλεξανδρούπολη.Ανήκω σε ειδική κατηγορία και για οικονομικούς λόγους και δεδομένου ότι η Αλεξανδρούπολη βρίσκεται 600 χλμ μακριά από την πόλη μου θα ήθελα να πάρω μεταγραφή για Γιάννενα..Ισχύουν φέτος οι μεταγραφές και αν όχι ούτε οι αμοιβαίες;; Λίγη βοήθεια θα ήταν ανεκτίμητη :)

και εγω δεν γνωριζω τιποτα για μεταγραφες. παντως αν θελεις να το ψαξουμε. αν σε ενδιαφερει η λαρισα και αν εχουμε τη δυνατοτητα μπορουμε να αλλαξουμε, εγω θα παω αυριο στη σχολη να ρωτησω.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.