Jump to content

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012


Recommended Posts

Σε συνέχεια του αριθμ. Y7α/Γ.Π οικ. 145276/30-12-2011 εγγράφου μας σας γνωρίζουμε, ότι για τις εξετάσεις των ιατρικών και οδοντιατρικών ειδικοτήτων περιόδου Φεβρουαρίου 2012 θα τηρηθεί η διαδικασία με την οποία διενεργήθηκαν oι εξετάσεις περιόδου Δεκέμβριου 2011.

Μετά το πέρας των εξετάσεων και την έκδοση των αποτελεσμάτων οι αιτήσεις όλων των ιατρών υποψηφίων και των οδοντιάτρων υποψηφίων με τα συνημμένα δικαιολογητικά θα διαβιβαστούν στον Πανελλήνιο Ιατρικό Σύλλογο ( Πλουτάρχου 3 και Υψηλάντου, Αθήνα) και στην Ελληνική Οδοντιατρική Ομοσπονδία ( Θεμιστοκλέους 38, Αθήνα)αντίστοιχα, για την έκδοση της άδειας χρήσης τίτλου ειδικότητας, σύμφωνα με τις διατάξεις του αρ. 35 του Ν. 4025/11 « Ανασυγκρότηση Φορέων Κοινωνικής Αλληλεγγύης, Κέντρα Αποκατάστασης, Αναδιάρθρωση του Ε.Σ.Υ και άλλες διατάξεις» ( ΦΕΚ 228, τ.Α).

Εγκύκλιος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις αμέσως επόμενες εξετάσεις θα είμαι κι εγώ παρούσα.

Σκιστείτε στο διάβασμα.

Σας περιμένω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις αμέσως επόμενες εξετάσεις θα είμαι κι εγώ παρούσα.

Σκιστείτε στο διάβασμα.

Σας περιμένω...

Καλά εσύ δεν ήσουν ειδικός?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις αμέσως επόμενες εξετάσεις θα είμαι κι εγώ παρούσα.

Σκιστείτε στο διάβασμα.

Σας περιμένω...

Άλλοι σκίζονται στο διάβασμα και άλλοι στον πούτσο.

Είμαι όσο το δυνατόν πιο ευγενικός. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά εσύ δεν ήσουν ειδικός?

Είμαι ειδική Ιατρός.

Θα είμαι στις εξετάσεις.

Για να σας εξετάσω!

Ως ενεργό μέλος του Ιατρικού Συλλόγου και της Επιστημονικής Εταιρίας Χειρουργικής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χλωμό το βλέπω....Θα με θυμηθείς όταν αρχίσουν να πέφτουν τηλέφωνα από ανθυποβουλευτές και Διευθυντάδες για να περάσουν οι εκλεκτοί τους! Δεν γίνεται να έρθεις εσύ και να ακυρώσεις μονομιάς επίπονη εκπαίδευση ετών στο υπερκαταπληκτικό ΕΣΥ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε συνέχεια του αριθμ. Y7α/Γ.Π οικ. 145276/30-12-2011 εγγράφου μας σας γνωρίζουμε, ότι για τις εξετάσεις των ιατρικών και οδοντιατρικών ειδικοτήτων περιόδου Φεβρουαρίου 2012 θα τηρηθεί η διαδικασία με την οποία διενεργήθηκαν oι εξετάσεις περιόδου Δεκέμβριου 2011.

Μετά το πέρας των εξετάσεων και την έκδοση των αποτελεσμάτων οι αιτήσεις όλων των ιατρών υποψηφίων και των οδοντιάτρων υποψηφίων με τα συνημμένα δικαιολογητικά θα διαβιβαστούν στον Πανελλήνιο Ιατρικό Σύλλογο ( Πλουτάρχου 3 και Υψηλάντου, Αθήνα) και στην Ελληνική Οδοντιατρική Ομοσπονδία ( Θεμιστοκλέους 38, Αθήνα)αντίστοιχα, για την έκδοση της άδειας χρήσης τίτλου ειδικότητας, σύμφωνα με τις διατάξεις του αρ. 35 του Ν. 4025/11 « Ανασυγκρότηση Φορέων Κοινωνικής Αλληλεγγύης, Κέντρα Αποκατάστασης, Αναδιάρθρωση του Ε.Σ.Υ και άλλες διατάξεις» ( ΦΕΚ 228, τ.Α).

Εγκύκλιος

Αυτο αφηνει καποιο υπνοοουμενο ή μου φαίνεται;

Αν ναι, ποιο;

<<<<< ξανθια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρία Καράντη σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε (ακόμη) το φόρουμ έχει σαν στόχο την ενημέρωση και ανταλλαγή απόψεων και όχι την εκτόνωση του καθενός συμπλεγματικού που εκτοξεύει απειλές του τύπου ''θα είμαι εκεί για να σας εξετάσω''. Έλεος πια ακόμη και ο πιο κολλημένος, μονομανής και μισάνθρωπος θα τα είχε παρατήσει μετά απο τόσα χρόνια και θα εκτόνωνε αλλού το φανατισμό του....

Κύριε Θεοδωρίδη το θέμα ενδιαφέρει πολύ κόσμο ειδικά αν μιλάμε για το τέλος των ανα δίμηνο εξετάσεων και τη διενέργειά τους απο άλλον φορέα. Παρακαλούμε συνεχίστε με οτι νεότερο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρία Καράντη σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε (ακόμη) το φόρουμ έχει σαν στόχο την ενημέρωση και ανταλλαγή απόψεων και όχι την εκτόνωση του καθενός συμπλεγματικού που εκτοξεύει απειλές του τύπου ''θα είμαι εκεί για να σας εξετάσω''. Έλεος πια ακόμη και ο πιο κολλημένος, μονομανής και μισάνθρωπος θα τα είχε παρατήσει μετά απο τόσα χρόνια και θα εκτόνωνε αλλού το φανατισμό του....

Έχεις δίκιο φίλε, αλλά πού να το βρεις... Αυτή έχει βρωμίσει κάθε ενότητα του φόρουμ!

Εκτός από την κρίση μεγαλείου η καραντή βαρύνεται - καθώς φαίνεται - και με ένα ανεκπλήρωτο απωθημένο να γίνει δασκάλα.

Εμ Μαρία δε σε βάζουν να εξετάζεις αν δεν έχεις πρώτα το βαρβάτο βιογραφικό και τις γνώσεις...

Χρειάζεται άλλωστε να καταλαβαίνεις αυτά που απαντάνε οι εξεταζόμενοι, για να μπορείς να κρίνεις μετά.

Και θέλει και ψυχιατρική γνωμάτευση.

Οπότε έχουμε εμπλοκή σε κάθε ένα κριτήριο όπως καταλαβαίνεις.

Ένα ακόμα όνειρο πάει...

Κοινώς είσαι καλή μόνο για το chat στο internet. Ή μάλλον ούτε και για αυτό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.