Jump to content

Τεχνολογία Ιατρικών Οργάνων


technoblogger

Recommended Posts

greekmednews.blogspot.com

Πρόκειται για ένα μπλόγκ στο οποίο δημοσιέυονται διάφορα ιατρικά νέα αλλά και ειδήσεις σχετικά με το κομμάτι των ιατρικών οργάνων και νέων τεχνολογιών.

Στο site προσπαθώ να ανεβάσω άρθρα απο διάφορα πανεπιστήμια του εξωτερικού για τις έρευνες που κάνουν και πιστέυω πως είναι πολύ ενδιαφέροντα.

Αλλά παν απ'όλα είναι όλα γραμμένα στα ελληνικά ! (αφού έχω αφιερώσει χρόνο να τα μεταφράσω) :)

Εάν κάποιος θέλει να συμβάλει στην προσπάθειά μου, να ενημερωθεί το ελληνικό κοινό για τις

εξελίξεις στην τεχνολογία των ιατρικών οργάνων και γενικά στον χώρο της ιατρικής , μπορεί να στείλει το άρθρο του στο

## technoblogger@hotmail.com ## το οποίο θα δημοσιευτεί κανονικά με το ονοματεπώνυμο του συγγραφέα εάν το επιθυμεί ο ίδιος.

Προσοχή, το site ακόμα δεν έχει πάρει την τελική του μορφή αλλά όλα θα φτιαχτούν σύντομα!

Σχόλια και παρατηρήσεις πάντα δεκτές.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

greekmednews.blogspot.com

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν κάποιος θέλει να συμβάλει στην προσπάθειά μου, να ενημερωθεί το ελληνικό κοινό για τις

εξελήξεις στην τεχνολογία των ιατρικών οργάνων και γενικά στον χώρο της ιατρικής , μπορεί να στείλει το άρθρο του στο

## technoblogger@hotmail.com ## το οποίο θα δημοσιευτεί κανονικά με το ονοματεπώνημο του συγγραφέα εάν το επιθυμεί ο ίδιος.

εγώ θέλω να ενημερώνομαι για τις εξελίξεις στο χώρο της ορθογραφίας...γιατί έχω μείνει πολύ πίσω τελικά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.