Jump to content

Οφθαλμολογία στην Ελλάδα


EYRIPIDIS

Recommended Posts

μονο το υυκα θα μπορέσει να σου πει τι και πως και αν ξέρει φυσικά...

πάντως λογικο ακούγετε , ενα ξενο ιδρυμα σου δίνει ειδικότητα σε συνεργασία με ελληνικό ιδιωτικό νοσοκομείο το οποίο κάποιος θα πρεπει να το έχει ελέγξει αν μπορεί να δώσει χρονο ειδικότητας , δεν μου κάνει παράξενο το θέμα είναι υπάρχει αυτό μέσα στο ελληνικό δίκαιο? αν και το ευρωπαϊκό δίκαιο είναι ανώτερο του ελληνικού.

ενα αλλο θέμα ειναι οι 10 θέσεις πως θα καλυφθούν και θα σε πληρώνουν ή θα πληρώνεις για την εκπαίδευση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου θυμίζει το σύστημα με τα ιδιωτικά κολλέγια στην Ελλάδα.Δεν νομίζω οτί μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο.Με τι κριτήρια θα γίνει η επιλογή?Και επίσης που θα γίνεται η ειδικότητα...στο ιδιωτικό οφθαλμολογικό κέντρο, αποκομμένη από ολές τις άλλες ειδικότητες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

http://www.athenseyehospital.gr/page.asp?pid=125&lng=1

Περιμένω τα σχόλια σας...Δεν μιλάμε πλέον για άμμισθη ειδικότητα αλλά για ειδικότητα στη οποία θα πρέπει να πληρώνουμε!Γιατί δεν έχει επέμβει ακόμα ο Ιατρικός Σύλλογος?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τζάμπα πράγμα!!! Με πενήντα χιλιάρικα μέσες άκρες βγαίνεις οφθαλμίατρος!!! Τρέξτε να προλάβετε!!! Γίνεται και από το σπίτι η ειδικότητα?!! Χαχαχα Κανά γκομενάκι τουλάχιστον να σε τρίβει στις εφημερίες και τζακούζι στο εφημερίο είναι μέσα στην τιμή η χρεώνονται έξτρα????? Ευτυχώς πάντως γιατί η Ελλάδα έχει τεράστια έλλειψη σε οφθαλμίατρους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

http://tiny.cc/wsesdw είναι το Link - το φίλτρο για τα Greeklish το χάλασε.

Δε θα δώσει ειδικότητα γιατί αντέδρασε το Σύμπαν σ' αυτές τις ανοησίες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.