Jump to content

Ερώτηση για στρατό και ειδικότητα


Mikros_giatros

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά. Πληροφορήθηκα πριν μερικές μέρες πως είμαι υπό διορισμό για την ειδικότητα, Γεν. χειρουργική - πλήρη - 6 χρόνια. Από το υπουργείο με ενημέρωσαν πως σε ένα μήνα περίπου θα έχω στα χέρια μου το φάκελο του διορισμού. Φεβρουάριο παρουσιάζομαι φαντάρος και δεν έχω άλλη αναβολή στράτευσης. Με την προυπόθεση ότι θα έχω το φάκελο του διορισμού στα μέσα Ιανουαρίου ποιά διαδικασία ακολουθώ για να κάνω ανάκληση διορισμού;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν προλαβαίνεις να τελειώσεις τη ΓΧ (6 χρόνια), παίρνεις αναβολή ως τα 32. Αν όχι, πας στρατό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, τα γνωρίζω αυτα

τα περί αναβολής και τα εχω ψάξει. Αυτό που θέλω να μάθω είναι η διαδικασία που ακολουθείς για να κάνω ανάκληση διορισμού και να μη χάσω τη θέση μου στη λίστα αναμονής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, τα γνωρίζω αυτα

τα περί αναβολής και τα εχω ψάξει. Αυτό που θέλω να μάθω είναι η διαδικασία που ακολουθείς για να κάνω ανάκληση διορισμού και να μη χάσω τη θέση μου στη λίστα αναμονής.

Φίλε μου έμαθες κάτι για αυτό; Και εγώ στην ίδια θέση είμαι και μου τα λένε περίεργα στη νομαρχία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπεύθυνη ενημερωση από πουθενά... Αύριο τα παίρνω με τη σειρά(στρατολογικη υπηρεσία, περιφερεια, υπουργείο υγείας)με την ελπίδα ότι κάποιος θα ξέρει να μου απαντήσει αξιόπιστα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.