Jump to content

φυσιολογία Β' Ερώτηση


marvts

Recommended Posts

Καλησπέρα ! Μήπως τυχαίνει να ξέρεις κανείς αν τελικά θα δωθεί το μάθημα με προόδους και για μεγαλοετείς φέτος ??? Ευχαριστώ !

Καλημερα!Ξερω οτι πριν λιγες μερες δοθηκε μια εξεταση για τους επι πτυχιω.Και εγω μεγαλοετης ειμαι,την κυριακη εχουμε την προοδο του αναπνευστικου αλλα το παρακολουθω.πρεπει ισως να ρωτησεις τον Χριστακο αν δεν εχεις ερθει στο μαθημα............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα ! Μήπως τυχαίνει να ξέρεις κανείς αν τελικά θα δωθεί το μάθημα με προόδους και για μεγαλοετείς φέτος ??? Ευχαριστώ !

Καλημερα!Ξερω οτι πριν λιγες μερες δοθηκε μια εξεταση για τους επι πτυχιω.Και εγω μεγαλοετης ειμαι,την κυριακη εχουμε την προοδο του αναπνευστικου αλλα το παρακολουθω.πρεπει ισως να ρωτησεις τον Χριστακο αν δεν εχεις ερθει στο μαθημα............

Έχω πάει 2 φορές να τον βρω και έλειπε ... Μάλιστα ούτε ο Δαλέζιος,τον οποίο ρωτήσαμε,δεν ήξερε να μας πει κάτι ... Τί έχει πει μέσα στο μάθημα ο Χριστάκος ? Ό,τι όσοι μεγαλοετείς παρακολουθούν θα μπορούν να δώσουν? Γιατί μέχρι πέρυσι όλοι οι μεγαλοετείς έδιναν μόνο στις εξεταστικές και όχι με προόδους ... Φέτος τη μία ακούγεται ότι θα μπορούμε να δώσουμε και εμείς και την άλλη ότι δεν θα μπορούμε ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θα γραψω την προοδο αλλα παρακολουθω.δεν ξερω τι αλλο παιζει,αν μπορει καποιος να γραψει χωρις να την εχει παρακολουθησει.......μονο ο Χρ.μπορει να απαντησει σε αυτο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θα γραψω την προοδο αλλα παρακολουθω.δεν ξερω τι αλλο παιζει,αν μπορει καποιος να γραψει χωρις να την εχει παρακολουθησει.......μονο ο Χρ.μπορει να απαντησει σε αυτο.

οκ σε ευχαριστω !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θα γραψω την προοδο αλλα παρακολουθω.δεν ξερω τι αλλο παιζει,αν μπορει καποιος να γραψει χωρις να την εχει παρακολουθησει.......μονο ο Χρ.μπορει να απαντησει σε αυτο.

οκ σε ευχαριστω !

Από ό,τι άκουσα ο Χριστάκος δεν άφησε μεγαλοετείς να δώσουν την πρόοδο της Κυριακής ... Ισχύει ? Εσύ έδωσες κανονικά ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προοδους θα δωσουν μονο τα παιδια του ετους και οι πανω απο 6ο!εχουμε ρωτησει,ειναι εξακριβωμενο...

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΣΧΟΛΗΣ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ.ΦΕΤΟΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΒ ΤΙΣ ΠΡΟΟΔΟΥΣ.ΑΠΟ ΟΣΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΓΡΑΨΑΝ ΠΡΟΟΔΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.