Jump to content

Forumο-ταιριασματα!


GoLdIe

Recommended Posts

ΠΡΟΣ SAMWISE:1.ΘΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΨΕΙ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ,ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ:''ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!!!''.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΜΗ ΜΕ ΑΝΑΒΕΙΣ ΑΔΙΚΑ...

Δεν κατάλαβα.... 8) Δηλαδή μια γυναίκα είναι υποχρεωμένη να κάνει έρωτα επειδή "παίζει" ερωτικά με το ταίρι της?Δικαίωμά της . Και αν ο άλλος είναι κύριος και άνδρας θα το δεχτεί . Βεβαίως η άποψη είναι προσωπική και τη σέβομαι , αλλά δεν μπορούσα να μη σχολιάσω αυτή την άποψη που εκφράζει άλλωστε τη συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών.... :kissmy:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΤΥΠΩΣΑ ΣΩΣΤΑ...ΕΝΝΟΩ ΑΛΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΑ ''ΠΑΙΖΕΙ''ΑΠΛΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΣΕΒΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΑΣΧΗΜΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ...ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ,ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΖΟΡΙΖΕΣΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΟΥ.

ΟΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ???ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.Ένα ζευγάρι παντόφλες και έναν δονητή!

(για όσους δεν γνωρίζουν το ανέκδοτο"Αν δεν της αρέσουν οι παντόφλες,να πάει να γαμηθεί")- lol-grrrrr-

Εν ολίγοις ,δεν θα μου άρεσε να μου κάνει ένα δώρο που να δείχνει ότι αδιαφορεί για μένα ή να με προσβάλλει(π.χ να μου κλείσει ραντεβού με πλαστικό αναλαμβάνοντας όλα τα έξοδα! :D ).-με τις παντόφλες δεν έχω πρόβλημα ,αρκεί να μου τις χαρίσει με πολλή αγάπη.

2.Προσπαθώ να μαντέψω τί ώρα είναι(κοιτάζω πόσο φως μπαίνει από τις χαραμάδες των παντζούριων) και αν ξύπνησα εγκαίρως για το σημερινό πρόγραμμα,και ποιο είναι το σημερινό πρόγραμμα! Extra bonus:αποκαλύπτω την τελευταία μου σκέψη το βράδυ.Η τελευταία μου σκέψη το βράδυ είναι το ΣΚασμένο.

3.Λοιπόν ,ναι,είμαι θαυμάστρια του bill clinton ή bomb techician ή Αττίλα... :D

(Ανάβεις φωτιές...)Δηλ.επειδή ένας άντρας αποκλείεται να μπορεί να καλύψει όλες τις ανάγκες μιας γυναίκας!Ο 40 όμως;

:flammable:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 8 years later...

Νομίζω πως ήρθε η ώρα να αναβιώσει το topic το οποίο βρήκα ευρηματικό και διασκεδαστικό. Και ξεκινάω με τις ερωτήσεις μου που απευθύνονται στους άντρες του forum :

1. Είσαι σφόδρα ερωτευμένος με μια κοπέλα, την οποία ωστόσο δεν εγκρίνει ο περίγυρος σου (οικογενειακός, φιλικός, κοινωνικός). Τί κάνεις; Επανεξετάζεις την σχέση και αρχίζεις να βλέπεις με άλλα μάτια την σύντροφό σου ή ακολουθείς αυτό που προστάζει η καρδιά σου;

2. Πού και πώς θα έκανες πρόταση γάμου σε μια γυναίκα;

3. Συνήθως ερωτεύεσαι κεραυνοβόλα ή χρειάζεσαι χρόνο;

Περιμένω τις απαντήσεις σας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.