Jump to content

ΛΑΘΟΣ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


Hustler

Recommended Posts

Θελω να ενημερωσω οσους επηρεαζονται αμεσα τι ανακαλυψα.

Πηρα τη λιστα των διορισμενων για γυναικολογια στο Αλεξανδρα, απο το γραφειο προσωπικου,και δεν υπηρχε ενα ονομα συναδελφου που στο site της νομαρχιας φαινοταν ως διορισμενη απο το Δεκεμβριο του '10.Αυτο το παρατηρησα σε 2 διαδοχικες λιστες που πηρα με χρονικη αποσταση μεταξυ τους 4 μηνων.Στο νοσοκομειο που ρωτησαν δεν ηξεραν το ονομα της συναδελφου.Επικοινωνησα με τη νομαρχια,απο την οποια μου ειπαν οτι θα το κοιταξουν.Σε σημερινη τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα,μου απαντησαν οτι το υπουργειο ειχε στειλει το διορισμο της συναδελφου,αλλα δεν ειχε ενημερωθει απο το νοσοκομειο,οτι εκεινη δεν παρουσιαστηκε ποτε.Τωρα θα ενημερωθει και θα διαγραφει σε 1 μηνα.Στο Αλεξανδρα δηλαδη υπηρχε μια θεση κενη εδω και 11 μηνες γιατι ειχε "χαθει" ο διορισμος ενος ιατρου και δεν ειχαν ενημερωσει το υπουργειο.Δηλαδη μια διαγραφη που επρεπε να γινει πριν απο 10 μηνες και να προχωρησει η λιστα,οχι μονο δεν ειχε γινει,αλλα χρειαστηκε να το ανακαλυψει καποιος τριτος,ασχετος, για να κανουν τη δουλεια τους.

Δεν ξερω μου φαινεται εξωφρενικο,και πολυ υποπτο.Βεβαια λαθη γινοται απο ολους,το καταλαβαινω,αλλα ποιος μπορει να εχει εμπιστοσυνη στην Ελλαδα για το αθωο λαθος

Τελοσπαντων,αν και τωρα με τις εξετασεις στον προθαλαμο δεν εχει και ιδιαιτερη σημασια, να προσεχετε τις λιστες και να ελεγχετε τι γινεται.

Αν καποιος εχει κατι να προσθεσει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.