Jump to content

Everything Download


Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του GreekMeds

Κατεβάστε τις αγαπημένε σας ταινίες, παιχνίδια, τραγούδια, αρχεία, videos και ότι άλλο επιθυμείτε χωρίς να περιμένε να περάσουν τα 900 δευτερόλεπτα ή διαφορετικά (σε άλλες εταιρίες) 8 με 10 λεπτά.

Κατεβάζουμε ένα πρόγραμα downloader σαν το JDownloader. Αυτό χρησιμοποιώ και εγώ.

Μπορείτε να το κατεβάσετε από Εδώ. Είναι free. Εγκαταστήστε το.

Στη συνέχεια πηγαίνετε Εδώ.

Εισάγετε στα αντίστοιχα πεδία τα στοιχεία σας και στη συνέχεια ενεργοποιήστε το λογαριασμό σας.

Παραδείγματος χάρη έστω ότι μία ταινία έχει ανέβει σε περισσότερα του 1 rar και χρειάζεται να περιμένετε αρκετά λεπτά /ώρες για να τα κατεβάσετε όλα σαν free user.

THE ADJUSTMENT BUREAU *ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΤΕΣ* 2011 DVDRip XviD-DEFACED - ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ

977592322.jpg

24394560.png

Μέγεθος:728 MB

Υπότιτλοι:Ελληνικοί, Ενσωματωμένοι

Μετάφραση υποτίτλων από:marios1909

Είδος Ταινίας:ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

Διάρκεια:106 λεπτά

Σκηνοθέτης:ΤΖΟΡΤΖ ΝΟΛΦΙ

Σενάριο:ΤΖΟΡΤΖ ΝΟΛΦΙ

Ηθοποιοί:ΜΑΤ ΝΤΕΙΜΟΝ , ΤΕΡΕΝΣ ΣΤΑΜΠ , ΤΖΟΝ ΣΛΑΤΕΡΙ , ΕΜΙΛΙ ΜΠΛΑΝΤ , ΑΝΤΟΝΙ ΜΑΚΙ

Ελληνική πρεμιέρα:Πέμπτη, 3 Μαρτίου 2011

Λοιπόν αφού εγκαταστήσετε το JDownload, και ενεργοποιήσετε το λογαριασμό σας στο συγκεκριμένο site, απλά κάνουμε αντιγραφή επικόλληση τα links των rars της ταινίας.

π.χ. filesonic, fileserver

Τα παραπάνω links μόλις τα επιλέξετε και τα κάνετε αντιγραφή επικόλληση στο site, κανονικά θα πρέπει να ενσωματωθούν αυτόματα και στο JDownload, εφόσον το έχετε ΑΝΟΙΧΤΟ.

Διαφορετικά δεξί κλικ και αντιγραφή τους παραπάνω συνδέσμους (εισάγονται αυτόματα).

ΠΑΤΑΜΕ GENERATE.

Υ.Σ. Προτιμάτε νυχτερινές ώρες, διότι την ημέρα έχει πολύ κίνηση και θα αργεί να κατεβάσει. Επιπλέον μη κατεβάσετε ταυτόχρονα από δύο εταιρείες διαφορετικά rar, πιστεύοντας πως θα γλυτώσετε χρόνο. Μάλλον θα περιμένετε για αρκετή ωρα ώστε να αλλάξει η ip σας, σε μια από τις δύο εταιρίες. (τη πάτησα...)

Προτιμάμε κυρίως τη Rapidshare, διότι είναι πολύ γρήγορη στο κατέβασμα. Αλλά και παλί...κανείς δεν είναι τέλειος.

Όποιος το δοκιμάσει ας μιλήσει για το αποτέλεσμα.

Μιία ευγενική χορηγία του Dikaios.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια.

Μετά από συνομιλία με το Remy αφαιρούνται τα links προς ικανοποίηση και τηρηση της δεοντολογίας του παρόντος forum.

Πάντως πήρατε μια ιδέα για το πως να κατεβάσετε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ πιο εύκολος τρόπος για βιβλία και συγγράμματα!

Κατευθείαν από

Καλό διάβασμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία Μαρία...είσαι εκτός θέματος όμως.

Ευχαριστώ πολύ για το σύνδεσμο που μας έδωσες.

Εγώ έχω κάτι καλύτερο. Βιοχημικές αναλύσεις διαφόρων ουσιών. Παθοφυσιολογία, Κλινική χρησιμότητα, Μεταβολές Μέθοδος, Φυσιολογικές τιμές, προετοιμασία ασθενή, σε ένα μόνο site, στα ελληνικά και με ένα κλικ.

Πιστεύω ότι είναι το δεξί χέρι ενός γιατρού και όχι μόνο.

Μήπως θα έπρεπε να το πω και αυτό σε αυτό το θέμα?

Εδώ μιλάμε για GB και εσύ μας μιλάς για λίγα ΜΒ....ήμαρτον!!

Κοιταξε μπορώ να σε δώσω τα λινκς από πολλές ιατρικές σειρές να κετεβάσεις. ΕΕ είναι αρκετά πιο δύσκολο και χρονοβόρο από το να κατεβάσεις ένα βιβλίο.

Καλό Καλοκαίρι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Please remove the link to the movie- if it's an actual working link that leads to illegal downloading and not a dummy link for explanatory purposes. This is *not* a warez site and we could get in trouble for this.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω κάτι καλύτερο. Βιοχημικές αναλύσεις διαφόρων ουσιών. Παθοφυσιολογία, Κλινική χρησιμότητα, Μεταβολές Μέθοδος, Φυσιολογικές τιμές, προετοιμασία ασθενή, σε ένα μόνο site, στα ελληνικά και με ένα κλικ.

Πιστεύω ότι είναι το δεξί χέρι ενός γιατρού και όχι μόνο.

Κοιταξε μπορώ να σε δώσω τα λινκς από πολλές ιατρικές σειρές να κετεβάσεις. ΕΕ είναι αρκετά πιο δύσκολο και χρονοβόρο από το να κατεβάσεις ένα βιβλίο.

αυτο θα μας ενδιεφερε εξισου! δωσε οτι εχεις! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία Μαρία...είσαι εκτός θέματος όμως.Ευχαριστώ πολύ για το σύνδεσμο που μας έδωσες.Εγώ έχω κάτι καλύτερο. Βιοχημικές αναλύσεις διαφόρων ουσιών. Παθοφυσιολογία, Κλινική χρησιμότητα, Μεταβολές Μέθοδος, Φυσιολογικές τιμές, προετοιμασία ασθενή, σε ένα μόνο site, στα ελληνικά και με ένα κλικ.Πιστεύω ότι είναι το δεξί χέρι ενός γιατρού και όχι μόνο.Μήπως θα έπρεπε να το πω και αυτό σε αυτό το θέμα?Εδώ μιλάμε για GB και εσύ μας μιλάς για λίγα ΜΒ....ήμαρτον!!Κοιταξε μπορώ να σε δώσω τα λινκς από πολλές ιατρικές σειρές να κετεβάσεις. ΕΕ είναι αρκετά πιο δύσκολο και χρονοβόρο από το να κατεβάσεις ένα βιβλίο.Καλό Καλοκαίρι.

Δώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βιοχημικές αναλύσεις διαφόρων ουσιών. Παθοφυσιολογία, Κλινική χρησιμότητα, Μεταβολές Μέθοδος, Φυσιολογικές τιμές, προετοιμασία ασθενή, σε ένα μόνο site, στα ελληνικά και με ένα κλικ.

Εδώ

Γράφουμε στο πεδίο αναζήτησης τα αρχικά, στα λατινικά αυτού που θέλουμε να ψάξουμε π.χ. CA και τσουπ μία λίστα.

Μπορούμε να γράψουμε και ολοκληρες τις φράσεις/ονομασίες στα ελληνικά, αλλά γιατί να παιδευόμαστε.

ΑΝΤΙΓΟΝΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑΤΟΣ ΠΛΑΚΩΔΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ (SCCA) ΑΝΤΙΚΑΡΔΙΟΛΙΠΙΝΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ (ΑΝΤΙΦΩΣΦΟΛΙΠΙΔΙΚΑ) (ACA) ΑΝΤΙΝΗΣΙΔΙΑΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ (ICA) ΑΝΤΙΟΥΔΕΤΕΡΟΔΕΤΕΡΟΦΙΛΑ ΚΥΤΟΠΛΑΣΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ (ANCA) ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΕΝΑΝΤΙ ΚΕΝΤΡΟΜΕΡΙΔΙΩΝ (ACA) ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΥΤΤΑΡΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ ΤΟΥ PURKINJE ΤΥΠΟΣ 1 (PCA-1) ΛΕΚΙΘΙΝΟΧΟΛΗΣΤΕΡΟΛΙΚΗ ΑΚΥΛΟΤΡΑΝΣΦΕΡΑΣΗ (LCAT)

Υ.Σ. Δε κάνω διαφήμιση της εταιρείας γι αυτό δεν την αναφέρω στο παρον site.

Επίσης υπάρχει και αυτό το site. Εδώ

Για τις σειρές πρέπει να παρω άδεια απο τον Remy...ή να τις ανεβασω εγω σε έναν hoster και από εκεί να τα κατεβάζετε?

Διαλέχτε και πέστε μου!!

Πείτε και κανένα ευχαριστώ για τη δουλεία που έκανα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστούμε πολύ! emrose

Πάντως οι αναφορές στην κλινική χρησιμότητα της κάθε εξέτασης είναι επιγραμματικές...

Επίσης δεν αναφέρονται καθόλου οι επιπλέον κλινικές πληροφορίες που παρέχονται από το συνδυασμό δύο ή περισσότερων βιοχημικών αποτελεσμάτων!

Μάλλον ο δημιουργός των ιστότοπων δεν είναι Ιατρός...

Καλή προσπάθεια πάντως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα

Για πες μου ακριβως τι κάνει για να δω εάν μπορώ να βοηθήσω!

Αν χρησιμοποιείς fileserver, hotfile πιθανότατα να σου βγάζει captcha javascript, αναμονές κτλ.

Αυτό οφείλετε στο site, όπως το αναφέρει κιόλας. Είναι σπαστικό ακόμα και για εμένα. Δοκίμασε να κατεβάζεις βραδύ και κυρίως από rapidshare.

Το site αυτή τη στιγμή έχει πέσει. Ειναι προβληματικό αρκετές φορές.

Εχεις κατεβάσει το jDownloader?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν άνοιγε καν η σελίδα.

Και τώρα που προσπάθησα να μπω απο άλλο υπολοφιστή πάλι τα ίδια.

Θα δοκιμάσω και το βράδυ.

Δεν το κατέβασα ακόμη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.