Jump to content

Στατιστικές Αναλύσεις


Carrie

Recommended Posts

Στατιστικός αναλυτής, κάτοχος MSc με πολυετή φροντιστηριακή και εργασιακή εμπειρία, αναλαμβάνει στατιστικές αναλύσεις όλων των ειδικοτήτων. Ιδιαίτερη εμπειρία σε ανάλυση ιατρικών δεδομένων.Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με πμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στατιστικός αναλυτής, κάτοχος MSc με πολυετή φροντιστηριακή και εργασιακή εμπειρία, αναλαμβάνει στατιστικές αναλύσεις όλων των ειδικοτήτων. Ιδιαίτερη εμπειρία σε ανάλυση ιατρικών δεδομένων.Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με πμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στατιστικός αναλυτής, κάτοχος MSc με πολυετή φροντιστηριακή και εργασιακή εμπειρία, αναλαμβάνει στατιστικές αναλύσεις όλων των ειδικοτήτων. Ιδιαίτερη εμπειρία σε ανάλυση ιατρικών δεδομένων.Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με πμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στατιστικός αναλυτής, κάτοχος MSc με πολυετή φροντιστηριακή και εργασιακή εμπειρία, αναλαμβάνει στατιστικές αναλύσεις όλων των ειδικοτήτων. Ιδιαίτερη εμπειρία σε ανάλυση ιατρικών δεδομένων.Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με πμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Στατιστικός αναλυτής, κάτοχος MSc με πολυετή φροντιστηριακή και εργασιακή εμπειρία, αναλαμβάνει στατιστικές αναλύσεις όλων των ειδικοτήτων. Ιδιαίτερη εμπειρία σε ανάλυση ιατρικών δεδομένων.Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με πμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ασφαλώς το βλέπω πρώτη φορά - παρακαλώ να γράφεται μία φορά και στο σχετικό forum αγγελιών η προσφορά εργασίας.

Μια φιλική συμβουλή: ίσως θα βοηθούσε περισσότερο από απαντήσεις του τύπου "up" και "ισχύει" η παρουσίαση δειγμάτων της δουλειάς σου πχ δημοσιεύσεις σε PubMed ή μια πιο αναλυτική περιγραφή της εμπειρίας σου (λχ χρονοσειρές σε Stata - μεταανάλυση δεδομένων βιοπληροφορικής σε R)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Ισχυεί ακόμη!

Θα μπορούσατε να αναλάβετε μια ανάλυση ? please send pm to reply

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Ασφαλώς το βλέπω πρώτη φορά - παρακαλώ να γράφεται μία φορά και στο σχετικό forum αγγελιών η προσφορά εργασίας.

Μια φιλική συμβουλή: ίσως θα βοηθούσε περισσότερο από απαντήσεις του τύπου "up" και "ισχύει" η παρουσίαση δειγμάτων της δουλειάς σου πχ δημοσιεύσεις σε PubMed ή μια πιο αναλυτική περιγραφή της εμπειρίας σου (λχ χρονοσειρές σε Stata - μεταανάλυση δεδομένων βιοπληροφορικής σε R)...

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας. Δυστυχώς θα μπορούσα μόνο να βάλω τίτλους εργασιών και όχι ολόκληρες εργασίες για ευνόητους λόγους. Οι εργασίες που αναλαμβάνω έχουν δημοσιευθεί σε επιστημονικά περιοδικά διαφόρων ειδικοτήτων είτε παρουσιαστεί σε συνέδρια είτε είναι απλώς πτυχιακές και διατριβές. Συνήθως δουλεύω σε SPSS γιατί αυτό μου ζητάνε οι συνάδελφοί σας.

Ενδεικτικά κάποιοι τίτλοι είναι:

· «Ανάλυση Ιατρικών Δεδομένων για την πιθανότητα εμφάνισης της ακτινικής πνευμονίτιδας σε γυναίκες με καρκίνο του μαστού από το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας»

· «Η διαχρονική συχνότητα των Βαλβιδοπαθειών και Συγγενών Καρδιοπαθειών στο βορειοελλαδικό χώρο την τελευταία εικοσαετία (1984-2003)»

·
«Yolk sack size and embryonic heart rate as prognostic factors of first trimester pregnancy outcome”

· "The effect of learning curve on the surgical outcome of viscoanalostomy"

· «Έκβαση νεογνών με ενδομήτρια καθυστέρηση στην ανάπτυξη: Συσχέτιση με προγεννητική συμπτώματα»

· «Τάσεις, απόψεις και κίνητρα αιμοδοτών εθελοντών και μη σε συνάρτηση με την ασφάλεια του μεταγγιζόμενου αίματος»

· « Νευροφυσιολογικός έλεγχος σε βρέφη και παιδιά με συγγενή υποθυρεοειδισμό: συσχέτιση με κλινικοεργαστηριακές παραμέτρους»,

· «Επιληψία στα παιδιά της Βόρειας Ελλάδας: τύποι επιληπτικών σπασμών και επιληπτικών συνδρόμων»

· « Interdigital Neuroma"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Μπορείτε πάντα να επικοινωνήσετε μαζί μου & στο mavrom.anastasia@gmail.com για οποιαδήποτε διευκρίνηση χρειάζεστε πάνω στην στατιστική σας ανάλυση emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.