Jump to content

Θέματα Β Εξαμήνου


St3vegate21

Recommended Posts

Γεια σας, στο παρθενικό μου post στο forum, παραθέτω τα θέματα για το μάθημα της Ανατομίας 1, αυτά που διανέμει το γνωστό βιβλιοπωλείο στην περιοχή Αγ.Σοφίας.

Το scaning έγινε από εμένα και μπορείτε ελεύθερα να κάνετε ότι θέλετε με το αρχείο pdf (εκτύπωση, επεξεργασία κλπ). Θα scanάρω και θα ανεβάσω και τα θέματα για τα υπόλοιπα μαθήματα (μόλις τα πάρω στα χέρια μου) και θα ανεβάσω σταδιακά τα θέματα και τις σημειώσεις που έχω για τα μαθήματα του Α' εξαμήνου. Θα χαιρόμουν να δω ενεργή συμμετοχή από τους φοιτητές της Ιατρικής Πατρών καθώς είναι το μόνο forum (που βρήκα εγώ τουλάχιστον -και πέραn του "φουμπου" που είναι social network-) στο οποίο μπορούμε να συζητάμε για θέματα της σχολής, θέματα που μας απασχολούν και να βοηθάμε ο ένας τον άλλο όσο μπορούμε.

Αν το link για το pdf αντιληφθείτε ότι δεν λειτουργεί στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα εδώ να το διορθώσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

This a copyright low violation. IN PATRAS ONLY GIANNOPOULOS IS ALLOWED TO DO THIS!!

Ωχ είναι δυνατόν? τα θέματα είναι πρακτικά των καθηγητών και άρα και το βιβλιοπωλείο δεν έχει δικαίωμα να τα κατοχυρώνει ως δικά του.Αν μιλάγαμε για σημειώσεις να σ πω ναι οκ...τις πούλησε κάποιος φοιτητής και άρα μπορεί να το κάνει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

10000000 συγχαρητηρια και μπραβο!!!!! παρα πολυ καλη κινηση!!!! και συμφωνω μαζι σου! θα ηταν πολυ καλο το forum να ενημερωνεται και να το χρησιμοποιουμε για να επικοινωνουμε σχετικα με τα μαθηματα! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζηταω πολλα το ξερω αλλα μηπως εχεις (και μπορεις να ανεβασεις) και τα παλια θεματα απο Ιστολογια Ι ??? :rolleyes:

Αύριο θα ανέβουν! Όπως υποσχέθηκα θα ανεβάσω για όλα τα μαθήματα. Θα ανεβάσω επίσης (σήμερα μάλλον) και και κάποιες διαφάνειες που μας έχουν δώσει οι διδάσκοντες και υπάρχουν και στον υπολογιστή της βιβλιοθήκης μας, σε περίπτωση που κάποιος δεν τα έχει πάρει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζηταω πολλα το ξερω αλλα μηπως εχεις (και μπορεις να ανεβασεις) και τα παλια θεματα απο Ιστολογια Ι ??? :rolleyes:

Αύριο θα ανέβουν! Όπως υποσχέθηκα θα ανεβάσω για όλα τα μαθήματα. Θα ανεβάσω επίσης (σήμερα μάλλον) και και κάποιες διαφάνειες που μας έχουν δώσει οι διδάσκοντες και υπάρχουν και στον υπολογιστή της βιβλιοθήκης μας, σε περίπτωση που κάποιος δεν τα έχει πάρει.

Απιστευτος!!! Ευχαριστουμε! Εισαι ο,τι χρειαζεται το φορουμ!!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση, σας παραθέτω link για τα θέματα της Ιστολογίας και της Εμβρυολογίας.

Προς όσους έχουν πρόβλημα με το κατέβασμα των pdf: αφού πατήσετε στο link περιμένετε να τελειώσει η αντίστροφη μέτρηση στα δεξιά και πατήστε download.

Σημείωση: Ανέβασα και κάποιες διαφάνειες των μαθημάτων που υπάρχουν στο post "ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ - ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑ".

ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ:

ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑ:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εισαι πραγματικά δωρο εξ ουρανού!!!! Μακάρι να ειχαμε και αλλο κοσμο σαν εσενα!!! Πραγματικά Μπραβο!!!!! Και ας πάρουν και οι άλλοι παράδειγμα να σπάσουν το ηλίθιο μονοπώλειο του γιαννόπουλου! Πρεπει να σταματήσουν καθε φορα που εχουν έχουν κατι να το δίνουν στ ογεροξεκούτη και να αρχίσουν να ανεβάζουν εδώ όσα χρειαζόμαστε!!!! Και πάλι μπράβο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι για τα θέματα της ιστολογίας!!!! Τον προηγούμενο σεπτέμβρη (2009) η ΠΑΣΠ (ή τελος πάντων τα παιδιά της ΠΑΣΠ) έβγαλαν τα θέματα της ιστολογίας! Αυτα κάπου υπάρχουν... Ήλπιζα οτι θα τα έχουν δώσει στο γιαννόπουλο αλλα αλλά απ'οτι φαίνεται αγοράζουν ψήφους με αυτά... Και με θέματα άλλων μαθημάτων που βγάζουν με παρόμοιους τρόπους... Ίσως ειναι αργά τωρα που το λέω, αλλα πρεπει να εχουμε μια αποψη για το τι συμβαινει γύρω μας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας παραθέτω και τα θέματα που δίνει για τη Φυσιολογία 1, το βιβλιοπωλείο της Αγ.Σοφίας.. Δυστυχώς είναι μόνο μιας χρονιάς θέματα αλλά από το τίποτα..

LINK: http://www.megaupload.com/?d=J7E9DJEX

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας, στο παρθενικό μου post στο forum, παραθέτω τα θέματα για το μάθημα της Ανατομίας 1, αυτά που διανέμει το γνωστό βιβλιοπωλείο στην περιοχή Αγ.Σοφίας.

Το scaning έγινε από εμένα και μπορείτε ελεύθερα να κάνετε ότι θέλετε με το αρχείο pdf (εκτύπωση, επεξεργασία κλπ). Θα scanάρω και θα ανεβάσω και τα θέματα για τα υπόλοιπα μαθήματα (μόλις τα πάρω στα χέρια μου) και θα ανεβάσω σταδιακά τα θέματα και τις σημειώσεις που έχω για τα μαθήματα του Α' εξαμήνου. Θα χαιρόμουν να δω ενεργή συμμετοχή από τους φοιτητές της Ιατρικής Πατρών καθώς είναι το μόνο forum (που βρήκα εγώ τουλάχιστον -και πέραn του "φουμπου" που είναι social network-) στο οποίο μπορούμε να συζητάμε για θέματα της σχολής, θέματα που μας απασχολούν και να βοηθάμε ο ένας τον άλλο όσο μπορούμε.

Αν το link για το pdf αντιληφθείτε ότι δεν λειτουργεί στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα εδώ να το διορθώσω.

LINK:

φιλε /συναδελφε!!εισαι ο ορισμος του συναδελφου...ειμαι 4 ετος και εχω πολυ υλικο απο το γνωστο βιβλιοπωλειο..και αλλα,αλλα δν εχω σκανερ,μπορω να σ δωσω οτι θες ωστε να μη χρειαστει να τα ξανααγορασεις οσα εχω τουλαχιστον γιατι καποια μ τα ιεχαν δωσει κ εμενα και δν τα κρατησα...τελειωνω εξεταστικη 1/7 αν θες πες μ να κανω ενα ξεκαθαρισμα και θα ξαναεποικοινωνησουμε να στα δωσω αν σε ενδιαφερει και τα ανεβαζεις σιγα σιγα και για λοιπους...αν εχεις ορεξη κ χρονο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια ποτε θα μπορουμε να εχουμε την Βιολογια ΙΙ??

Αν όχι απόψε το βράδυ (λόγω Βιοχημείας), τότε σίγουρα αύριο το μεσημέρι θα ανέβουν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια ποτε θα μπορουμε να εχουμε την Βιολογια ΙΙ??

Αν όχι απόψε το βράδυ (λόγω Βιοχημείας), τότε σίγουρα αύριο το μεσημέρι θα ανέβουν!

Ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση..

Ορίστε και τα θέματα της Βιολογίας 2.

LINK:http://www.megaupload.com/?d=9GZSREU7

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ποιότητα των αρχείων που ανεβάζεις είναι άθλια!

Πλάκα κάνω. Είσαι Νούμερο Ούνο!! emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ποιότητα των αρχείων που ανεβάζεις είναι άθλια!

.

.

.

.

Πλάκα κάνω. Είσαι Νούμερο Ούνο!! emcolgateemcolgate

tongue.gif Η αλήθεια είναι ότι περίμενα να το ακούσω κάποια στιγμή αυτό.. Ζητάω συγνώμη αλλά τονίζω ότι δεν είναι δικό μου το φταίξιμο για την ποιότητα, το βιβλιοπωλείο απλά έχει τα θέματα σε άθλια κατάσταση! Εγώ τα ανεβάζω όπως τα παίρνω (δεν υπάρχει αλλοίωση κατά το scanning, τουλάχιστον το δικό μου μάτι δεν τη βλέπει).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.