Jump to content

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΑΝΤΙΟ!


Recommended Posts

Λοιπόν, φεύγω... ή μάλλον ξαναφεύγω. Είμαι εδώ πολύ καιρό, μια ολόκληρη φουρνιά μπήκε και τέλειωσε τη σχολή όσα χρόνια γράφω εδώ (παρά τις.. προειδοποιήσεις μου).

Τώρα όπως τα κάνατε, κι αφού επιμένατε για ιατρική, λουστείτε τα!

Εξετάσεις, απελευθέρωση διαγνωστικών κέντρων, μετανάστευση για να φάτε ένα κομμάτι ψωμί.

Πριν αρχίσω να ξαναλέω "τα έλεγα εγώ" και ξαναγίνω γραφική... καλύτερα να πηγαίνω σιγά σιγά.

Καλό καλοκαίρι !

Γειά χαρά!

ΥΓ: αν ξαναμπει άλλο 17χρονο και ρωτήσει αύριο τη γνώμη σας για την ιατρική... σκεφτείτε πριν απαντήσετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να πώ ότι με συγκίνησες!

Ίσως καλύτερα να μη μιλάμε πολύ γιατί και μαλλιά να βγάλει η γλώσσα μας κάποιοι δεν θα μας ακούσουν ποτέ.

Από την άλλη πρέπει να μάθουμε και να ακούμε και να αφουγκραζόμαστε...

Καλό καλοκαίρι σε σένα λοιπόν, γιατί για κάποιους άλλους το καικαλοκαίρι θα είναι απλά τραγικό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχεις να πας πουθενά! :blink:

Εμάς μας ρώτησες δηλαδή; Πώς μας αφήνεις έτσι στα καλά του καθουμένου; Ποιος σε μάλωσε να πάω να τον δΕρω; Ε; Ε;

Βιτριολάκι είσαι η χαρά μου να σε διαβάζω και στα περισότερα που λες έχεις δίκιο. Δε γίνεται να φεύγεις έτσι ξαφνικά. Εξάλλου πού θα βρεις χειρότερα;!

Λοιπόν, διακοπές για ξεκούραση και γέμισμα στις μπαταρίες και ραντεβού ξανά εδώ!

Καλό καλοκαίρι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

ΥΓ: αν ξαναμπει άλλο 17χρονο και ρωτήσει αύριο τη γνώμη σας για την ιατρική... σκεφτείτε πριν απαντήσετε!

Καλά έχει πέσει εντελώς το επίπεδο, έτσι? Αυτή νομίζει ότι αν αποτρέπει τους μικρούς να διαλέγουν ιατρική, θα καταπολεμήσει την ανεργία.

Σιγά να μην ακούσει τη γνώμη σου.. εγώ θα του πρότεινα να γίνει μικροβιολόγος που δεν έχει ζήτηση... χεχεχε!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.