Jump to content

Αυνανισμός στο γραφείο


Recommended Posts

Με απόφαση δικαστηρίου μια βραζιλιάνα μπορεί να αυνανίζεται για 15 λεπτά κάθε 2 ώρες κατά τη διάρκεια της εργασίας της.

Η Ana Catarina Bezerra Silvares, ετών 36, κατά τα λεγόμενά της πάσχει από ψυχαναγκαστικό οργασμό, μία πάθηση κατά την οποία ο ασθενής βρίσκεται σε σχεδόν συνεχή επιθυμία επίτευξης οργασμού. Η ίδια ισχυρίζεται ότι αισθάνεται βαριάς μορφής καταπίεση όταν δεν είναι εφικτό να αυνανιστεί, και μάλιστα στο παρελθόν χρειαζόταν να προβεί σε 40 αυνανισμούς σε μια μέρα. Αναγκάστηκε να προσφύγει στο δικαστήριο, για αυτόν ακριβώς τον λόγο, μιας και είχε δημιουργηθεί πρόβλημα στη λογιστική εταιρεία που εργάζεται.

Υποτίθεται ότι ακολουθεί πλέον μία θεραπεία που την βοήθησε να μειώσει τον αριθμό αυτό σε 18 την ημέρα. Την θεραπεία την ακολούθησε οικειοθελώς γιατί είχε διαπιστώσει και η ίδια ότι δεν ήταν και τόσο φυσιολογική αυτή της η ανάγκη. Πλέον και νομικά κατοχυρωμένη είναι ελεύθερη να αυνανίζεται και κατά την διάρκεια της εργασίας της, ενώ μπορεί να παρακολουθεί και πορνογραφικό φωτογραφικό υλικό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι το επινόησες..!

http://www.cosmo.gr/OddlyEnough/Brazil/323308.html

Ασθενεις με βαρυ ψυχαναγκασμο και παθησεις οπως σχιζοφρενεια μπορει να εχουν τετοια προβληματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το έστειλα σε καμια δεκαριά άντρες συναδέρφους με δικό τους ιατρείο και όλοι μου ζήτησαν το τηλέφωνό της

για να την προσλάβουν ως γραμματέα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά τα λάχανα .Εδώ κάποιοι δημόσιοι υπάλληλοι αυνανίζονται 8 ώρες καθημερινά κ χωρίς απόφαση δικαστηρίου emcolgateemstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδώ κάποιοι δημόσιοι υπάλληλοι αυνανίζονται 8 ώρες καθημερινά κ χωρίς απόφαση δικαστηρίου emcolgateemstupid

Εντάξει...! Απλά emrespect...! Μακράν η καλύτερη ατάκα της τελευταίας εβδομάδας...! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορούν να της αλλάξουν την ευαισθησία της ρίζας της κλειτορίδας, στην είσοδο του κόλπου, με ενέσεις ιαλουρονικού οξέως.

Έτσι θα γλυτώσει μια για πάντα η καημένη!

Αλλά που να τα ξέρουν αυτά οι Ψυχίατροι στις Η.Π.Α.

Απλά τη χαπάκωσαν με 10 διαφορετικά σκευάσματα και άντε γεια... :splats: :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά τα λάχανα .Εδώ κάποιοι δημόσιοι υπάλληλοι αυνανίζονται 8 ώρες καθημερινά κ χωρίς απόφαση δικαστηρίου emcolgateemstupid

Eυτυχώς είναι ελάχιστοι ... ποιος ξέρει δημόσιο υπάλληλο που να κάθεται 8 ολόκληρες ώρες στη δουλειά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποιος ξέρει δημόσιο υπάλληλο που να κάθεται 8 ολόκληρες ώρες στη δουλειά;

Εγώ ξέρω πολλούς που χτυπούν κάρτα και δεν πατούν καν στη δουλειά.

Δε χωρούν και οι 30 μαζί στο γραφείο και συμφώνησαν να έρχονται ανά τρεις, εκ περιτροπής!

Ένας γνωστός μου, σε μεγάλο Υπουργείο στην Αθήνα, όλη μέρα βρίσκεται στο facebook.

Δεν του δίνουν αντικείμενο, λέει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένας γνωστός μου, σε μεγάλο Υπουργείο στην Αθήνα, όλη μέρα βρίσκεται στο facebook.

Πες του να γραφτεί στο greekmeds να τα λέτε 24 ώρες το 24ωρο.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.