Jump to content

ολοκληρωση εγγραφης στο τσαυ


almostgone

Recommended Posts

Καλησπέρα,

μια πληροφορια θα ηθελα, για την ολοκληρωση της εγγραφης στο τσαυ ζητανε αυτο το χαρτι: Βεβαιωση πρωτης εγγραφης στον Ιατρικό Συλλογο --το πρωτότυπο

. Αυτο μας το ειχανε δωσει την μερα που πρωτοεγγραφηκαμε στον ιατρικο σύλλογο???? γιατι δεν θυμαμαι να μου εδωσαν καποιο τετοιο χαρτι. Μπορω να παω να μου το ξαναεκδωσουνε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν γράφτηκες στον ιατρικό σύλλογο μετά την απόκτηση άδειας ασκήσεως εκτός τα αυτοκολλητάκια για το παμπρίζ του αυτοκινήτου και τα χρήματα που έδωσες για την εγγραφή σου δώσανε και μία βεβαίωση ότι είσαι μέλος του συλλόγου. Αν δεν την έχεις πάνε να πάρεις άλλη, στην οποία θα γράφει "για εγγραφή στο ΤΣΑΥ".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν την εχω!!! Ουτε τα αυτοκολλητακια κρατησα (μια που ουτε αυτοκινητο εχω!!!). Aν μπορω να βγαλω αλλη βεβαιωση και δεν με ταλαιπωρησουν για να με γραψουν, τοτε ολα καλα... thanks!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν την εχω!!! Ουτε τα αυτοκολλητακια κρατησα (μια που ουτε αυτοκινητο εχω!!!). Aν μπορω να βγαλω αλλη βεβαιωση και δεν με ταλαιπωρησουν για να με γραψουν, τοτε ολα καλα... thanks!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλώς θα πας στον ιατρικό σύλλογο και θα τους πεις ότι θέλεις μια βεβαίωση για εγγραφή στο ΤΣΑΥ.Ένα χαρτί είναι , ούτε θα σε ταλαιπωρησουν , ούτε θα τους ταλαιπωρήσεις. Ούτε εμένα μου το είχαν δώσει όταν γράφθηκα στο σύλλογο και τους το ζήτησα αργότερα . Όσο για το ΤΣΑΥ , στη δικιά μου περιοχή έχουμε μήνες να μας δώσουν βιβλιάρια -οικονομική κρίση βλέπεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.