Jump to content

ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΗΛΕΙΑΣ


hazel7

Recommended Posts

Χαιρετώ σας!

Αν και δεν κατάγομαι από τον Νομό Ηλείας, θέλω να δηλώσω εκεί αγροτικό. Μήπως κανείς έχει σχετικές εμπειρίες ή πληροφορίες να μοιραστεί; Πολύς κόσμος (χωρίς να ξέρει κάτι σχετικά με τα αγροτικά της περιοχής) ακούει Ηλεία και λέει "Ωχ! Οι άνθρωποι είναι περίεργοι" και κάτι τέτοια! (μην προσβληθείτε αν κατάγεστε από εκεί, δεν έχω ιδέα τι εννοούν) Τι συμβαίνει βρε παιδιά;

Αν θέλετε γράψτε εδώ ή στείλτε μου pm.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος και περιεκτικός!Αγροτικό στην Ηλεία θα δηλώσεις μόνο αν:1)Είσαι διατεθειμένος να κάνεις 10 εφημερίες τον μήνα 2)Θέλεις να κάνεις ΜΑΧΙΜΟ (και το εννοώ) αγροτικό:Θα έχεις την ευκαιρία(και την υποχρέωση) να αντιμετωπίσεις σχεδόν μόνος σου εμφράγματα-πνευμονικά οιδήματα και εμβολές-πολυκαταγματίες τροχαίων-πυρετικούς σπασμούς σε παιδιά μέχρι και τοκετούς σε ασθενοφόρα! 3)Θέλεις να βγάλεις χρήματα(με στοιχειώδη οικονομία έβαλα στην άκρη 15.000 EURO)σε 9 μήνες ΣΚΛΗΡΗΣ δουλειάς.

Σκέψου τα όλα αυτά και ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 years later...

επειδή έχουν περάσει 2 χρόνια, αυτά που λέτε για την ηλεία εξακολουθούν να ισχύουν?? ενδιαφερομαι κυριως για λεχαινα γαστουνη σιμοπουλο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.