Jump to content

κλινικες 5 και 6 ετους


Recommended Posts

ειμαι φοιτητρια στην ιατρικη πατρας και θα ηθελα να μαθω αν γινεται να κανω τισ κλινικεσ 5 και 6 ετους στην αθηνα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πρέπει να ρωτήσεις πρώτα τη σχολή σου και μετά στην Αθήνα.

Υπάρχουν κλινικές που σε δέχονται στην Αθήνα (κυρίως παιδιά απο την Ιατρική Κρήτης έχω συναντήσει).

Σε ποιές κλινικές αναφέρεσαι; Δώσε παραπάνω πληροφορίες, αφού ρωτήσεις.

Τηλ γραμματείας Αθήνας : http://www.grammateia.med.uoa.gr/phpBB2/viewforum.php?f=19

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι φοιτητρια στην ιατρικη πατρας και θα ηθελα να μαθω αν γινεται να κανω τισ κλινικεσ 5 και 6 ετους στην αθηνα?

Είχα γνωρίσει πριν δυο χρόνια μια κοπέλα από Ιατρική Πάτρας που έκανε ψυχιατρική στο Αιγηνήτειο και ήθελε να κάνει γυναικολογία στο Αρεταίειο, αλλά δε ξέρω αν τα κατάφερε στο τελευταίο. Είχε πει οτί μπορούσε να κάνει 2 μόνο κλινικές στην Αθήνα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι φοιτητρια στην ιατρικη πατρας και θα ηθελα να μαθω αν γινεται να κανω τισ κλινικεσ 5 και 6 ετους στην αθηνα?

Είχα γνωρίσει πριν δυο χρόνια μια κοπέλα από Ιατρική Πάτρας που έκανε ψυχιατρική στο Αιγηνήτειο και ήθελε να κάνει γυναικολογία στο Αρεταίειο, αλλά δε ξέρω αν τα κατάφερε στο τελευταίο. Είχε πει οτί μπορούσε να κάνει 2 μόνο κλινικές στην Αθήνα.

ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δωσατε!θα το ψαξω περισσοτερο στις γραμματειες των σχολων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.