Jump to content

ΑΠΑΛΑΓΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ


john.koutra

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα σας...!!Επειδη μολις τωρα θα εισαχθω στη σχολη,θα ηθελα να με ενημερωσει καποιος συμφοιτητης,αν και με ποιες προυποθεσεις απαλλασομαι απο το μαθημα για το 1ο εξαμηνο...Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια καλησπερα σας...!!Επειδη μολις τωρα θα εισαχθω στη σχολη,θα ηθελα να με ενημερωσει καποιος συμφοιτητης,αν και με ποιες προυποθεσεις απαλλασομαι απο το μαθημα για το 1ο εξαμηνο...Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

ακριβως δεν ξερω,αλλα νομιζω με προφ γλιτωνεις απο καποια(μαλλον 1+2),όχι και τα 4.

Παντως για σιγουρια ρωτα ή κάποιον συμφοιτητή σου ή καποιο κομματόσκυλο στη σχολή[φαινονται απο μακρια emdrool :προθυμοι παντα να σου σταθουν και να δεχτουν την ψηφο σου] ή ρωτα στο διδασκαλειο ξενων γλωσσων(αυτο ειναι μαλλον περισσεια κουραση - κανε το πρωτο ή το δευτερο)

Skydogsully WELCOMEs YOU! embluesbrother

υγ: Προσπάθησε να ποστάρεις αργοτερα εδω και πες και σε κανα παιδι που θα γνωρισεις στη σχολη...μπας και παρει μπρος και το τοπικ της πατρας,το οποιο δυστυχως δεν έχει και πολυ κίνηση.ΚΡΙΜΑ!Θα μπορουσε να ειναι πολυ χρησιμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μονο τα αγγλικα 1 γλιτωνεις με proficency, πρεπει να πας στην καθηγητρια το πτυχιο σου

αλλα τα αγγλικα ειναι το τελευταιο που πρεπει να σε αγχωνει!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μονο τα αγγλικα 1 γλιτωνεις με proficency, πρεπει να πας στην καθηγητρια το πτυχιο σου

αλλα τα αγγλικα ειναι το τελευταιο που πρεπει να σε αγχωνει!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη εγω που εχω παρει το lower,θα εχω σαν μαθημα για εξεταση τα Αγγλικα απο το 1ο εξαμηνο?Για ποσα εξαμηνα υπαρχει το μαθημα αυτο?Και τι εννοεις οτι δεν πρεπει να με προβλιματιζει?<ειναι κριμα να ασχολουμαστε με τα Αγγλικα ,την ωρα που 8α εχουμε φορτο μαθηματων,δεν νομιζεις/?>

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη εγω που εχω παρει το lower,θα εχω σαν μαθημα για εξεταση τα Αγγλικα απο το 1ο εξαμηνο?Για ποσα εξαμηνα υπαρχει το μαθημα αυτο?Και τι εννοεις οτι δεν πρεπει να με προβλιματιζει?<ειναι κριμα να ασχολουμαστε με τα Αγγλικα ,την ωρα που 8α εχουμε φορτο μαθηματων,δεν νομιζεις/?>

αμα εχις lower δεν απαλλασεσαι, τουλαχιστον αυτο ισχυει απ οσο ξερω. σιγουρα εχεις ενα καρο μαθηματα, γι αυτο ακριβως ουτε θα κατσεις να σκασεις για τα αγγλικα ουτε θα αφιερωσεις ιδιαιτερο χρονο. ειναι αρκετα ευκολα και περνιουνται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη εγω που εχω παρει το lower,θα εχω σαν μαθημα για εξεταση τα Αγγλικα απο το 1ο εξαμηνο?Για ποσα εξαμηνα υπαρχει το μαθημα αυτο?Και τι εννοεις οτι δεν πρεπει να με προβλιματιζει?<ειναι κριμα να ασχολουμαστε με τα Αγγλικα ,την ωρα που 8α εχουμε φορτο μαθηματων,δεν νομιζεις/?>

αμα εχις lower δεν απαλλασεσαι, τουλαχιστον αυτο ισχυει απ οσο ξερω. σιγουρα εχεις ενα καρο μαθηματα, γι αυτο ακριβως ουτε θα κατσεις να σκασεις για τα αγγλικα ουτε θα αφιερωσεις ιδιαιτερο χρονο. ειναι αρκετα ευκολα και περνιουνται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 years later...

Παιδια δεν ξερω τι γινοταν στα προηγουμενα ετη, παντως φετος για την απαλλαγη απο τα αγγλικα Ι χρειαζοταν επιδειξη του prof, αλλα επισης επρεπε να γραψουμε ενα μικρο δοκιμιο που να πραγματευεται καποιο ιατρικο θεμα και να κανουμε μια πενταλεπτη προφορικη παρουσιαση του θεματος αυτου στο αμφιθεατρο... :/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.