Jump to content

ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


MaRa_

Recommended Posts

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΘΕΣΗ Μ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΤΗς ΚΡΗΤΗΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ, ΠΟΣΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΝ ΠΛΗΡΩΝΕΣΤΕ ΑΚΟΜΑ:) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΡΘΩ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ Μ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν είσαι ωραίο μωρό έλα, να δούμε κι εμείς κανένα κώλο της προκοπής...

αλλιώς κάτσε εκεί που κάθεσαι...

από εκπαίδευση μετριότητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν θές στην Δράμα έχει 2 κενές θέσεις γιατί η μία συνάδελφος έχει άδεια μέχρι τον Απρίλιο, πληρωνόμαστε μέχρι 9 εφημερίες.Το κλήμα είναι αρκετά καλό μεταξύ ειδικευομένων και ειδικών.Η εκπαίδευση είναι σε αρκετά καλό επίπεδο καθώς μπαίνουν πολύωρα χειρουργεία σχεδόν 2-3 φορές την εβδομάδα που είναι απαιτητικά στην διαχείριση του ασθενούς.Γενικά ,χειρουργεία έχει αρκετά.Προσωπικά έχω μαζέψει περίπου 170 ίσως και λίγο περισσότερα χειρουργεία σε 5 μήνες, βγαίνουν περίπου 2-3 πλήρη χειρουργεία ανά μέρα σε κάθε ειδικευόμενο.Μετά από κάθε εφημερία έχουμε ρεπό.Γενικά μας προσέχουν αρκετά γιατί στο παρελθόν με τον παλιό διευθυντή που ήταν λίγο μ....ς φεύγανε τα παιδιά και μένανε μόνοι τους.

Τώρα ακόμα και ο διευθυντής έχει όρεξη και κάθεται και δείχνει πράγματα στο κάθε ειδικευόμενο ξεχωριστά. Το μόνο κακό είναι ότι εδώ δίνει μόνο 1 χρόνο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν είσαι ωραίο μωρό έλα, να δούμε κι εμείς κανένα κώλο της προκοπή

Έχεις μήπως κανένα παράπονο με τα κυκλοφορούντα θήλεα στην Ιατρική Κρήτης....;;;; Για τον ανδρικό πληθυσμό που έχουμε....μια χαρά είμαστε!!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω για τις πληροφοριες συναδελφε , φενετε περνατε αρκετα καλα στη δραμα.. θα το σκεφτομουνα αλλα ηδη εχω θεση με πληρη ειδικοτητα και εχω κανει ηδη 2 χρονια.. σε ευχαριστω για το ενδιαφερον παντως..:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν είσαι ωραίο μωρό έλα, να δούμε κι εμείς κανένα κώλο της προκοπής...

αλλιώς κάτσε εκεί που κάθεσαι...

από εκπαίδευση μετριότητα...

Sleepwalker γεια σ. Αν καταλαβα καλα κανεις αναισθησιολογια στο ηρακλειο. Θα ηθελα λιγεσ περισοτερες πλιροφοριεσ! Εγω ειμαι ηδη στο 2ο ετος ειδικοτητας και περνω αρκετα καλα λεφτα και θελω να μαθω αν αξιζει το κοπο να αλλαξω ολη μ την ζωη τον αυγουστο. Οι αποριεσ ποθ εχς ειναι αν σας κανουν μαθηματα? Ποσες εφιμεριες βγαζετε ? Ποσα λεφτα περνετε? Και γενικωσ οτι αλλο μπορεις να σκεφτει:. Ωραιο μωρο ειμαι , χωρις να θελω να περιαυτολογο, αλλα αυτο ειναι λιγο ασχτεο με το θεμα μας..:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup όσο ωραίο μωρό κι αν είσαι τον έχεις απογοητεύσει ήδη με το ανορθόγραφο μήνυμά σου :wacko:

υ.γ. ο sleep κάνει χειρουργική για να κάνει όταν μεγαλώσει πλαστική.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από εδώ και πέρα θα καθιερωθεί αν κρίνεις το επίπεδο της παιδείας μας και βασικά την αντικατάσταση των ελληνικών χαρακτήρων με λατινικούς :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sleepwalker γεια σ. Αν καταλαβα καλα κανεις αναισθησιολογια στο ηρακλειο. Θα ηθελα λιγεσ περισοτερες πλιροφοριεσ! Εγω ειμαι ηδη στο 2ο ετος ειδικοτητας και περνω αρκετα καλα λεφτα και θελω να μαθω αν αξιζει το_ κοπο να αλλαξω ολη μ την ζωη τον αυγουστο. Οι αποριεσ ποθ εχς ειναι αν σας κανουν μαθηματα? Ποσες εφιμεριες βγαζετε ? Ποσα λεφτα περνετε? Και γενικωσ οτι αλλο μπορεις να σκεφτει:. Ωραιο μωρο ειμαι , χωρις να θελω να περιαυτολογο, αλλα αυτο ειναι λιγο ασχτεο με το θεμα μας..:)

Μωρό, κανείς δεν είναι τέλειος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιας και αρχίσανε όλοι να τονίσω και την έλλειψη τονισμού, αλλά δεν πειράζει αυξάνει τις πιθανότητες να είναι όντως ωραίο μωρό :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί ξέρεις καμία που να δηλώνει διαδικτυακά πως δεν είναι ωραίο μωρό?? emerws1 ...θα νόμιζε κανείς πως οι όμορφες γεννιούνται με ένα ποντίκι στο χέρι και οι άσχημες πάσχουν από διαδικτυακό αναλφαβητισμό... emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από εδώ και πέρα θα καθιερωθεί αν κρίνεις το επίπεδο της παιδείας μας και βασικά την αντικατάσταση των ελληνικών χαρακτήρων με λατινικούς :wacko:

Το θέλω όμως το έγραψε με ωμέγα, γι αυτό είναι αριστούργημα η πρόταση! Το περνώ (περνά περνά η μέλισσα) μου άρεσε επίσης.

Γιατί ξέρεις καμία που να δηλώνει διαδικτυακά πως δεν είναι ωραίο μωρό?? emerws1 ...θα νόμιζε κανείς πως οι όμορφες γεννιούνται με ένα ποντίκι στο χέρι και οι άσχημες πάσχουν από διαδικτυακό αναλφαβητισμό... emevlogies

Εγώ δεν είμαι ωραίο μωρό. emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα ραι πεδεια σειγνομη που ανιξα καν τω θαιμα. δαιν ιξαιρα ωτη πραιπι να παιρασο απω αιξαιτασις ωρθωγραφειας γεια να γραπσω στω greekmeds..!! αιφχαρηστο γεια τιν βωιθια ωλον σας..!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.