Jump to content

HELP! Ψαχνω ενα site....


pro

Recommended Posts

Πριν κανα μηνα ειχα πεσει τυχαιως σε ενα απιστευτο site τυπου UpToDate, επισης επι πληρωμη, το οποιο επαιζε μονο online μεσω flash, ειχε ολα τα MESH terms αριστερα σε μια λιστα, επελεγες αυτο που ηθελες και απο εκει και περα σου εμφανιζε στα δεξια παπαδες, θεραπειες, ορισμους, διαφοροδιαγνωσεις, συναφεις ασθενειες, κτλ. Ειχε μαλιστα και tabs οπου επελεγες εσυ τι θελεις ακριβως. Εδειχνε σε tree-diagram τη νοσολογικη οντοτητα που σε ενδιεφερε και ο,τι σχετιζεται με αυτη και μπορουσες με αλλεπαλληλα κλικ να φτασεις σε διαφορα αλλα. Επισης ειχε και ενσωματωμενο pubmed search που μπορουσε να σου βγαζει ποιοι εχουν γραψει πανω σε αυτο που ψαχνεις (οπως BiomedExperts) και να τους καταταξει.... Νομιζω πως ηταν σχετικα φθηνο για αυτα που προσεφερε....

Το θεμα μου ειναι οτι δε θυμαμαι ποιο ηταν και δε μπορω να το βρω πουθενα... Εχω αλλαξει υπολογιστη, εχω σβησει το παλιο ιστορικο στο browser, το google history δε βοηθαει και το μυαλο εχει κολλησει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.curehunter.com

(Thanks google history!)

Και τελικα δε το θυμομουν καλα... ουσιαστικα αναλυει τη Medline και "προτεινει" θεραπεια ή τελος παντων σου παρουσιαζει με εξαιρετικα ευληπτο τροπο τα αποτελεσματα... Ειχα παιξει πολυ λιγο μαζι του αλλα νομιζω οτι ειναι παρα πολυ καλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.