Jump to content

ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ LIKES AND DISLIKES


leukiblouza

Recommended Posts

Λοιπον οσοι πηγατε θελω ενα σχολιο τι σας αρεσε και τι δεν σας αρεσε...

Μην ντρεπεστε λοιπον περιμενω τα σχολια σας.

Το καλυτερο απο ολα ηταν, οτι καποιες αντιπροσωπιες ειχαν παιχνιδια σε playstation με τιμονιερες και μεγαλες οθονες για να παιζεις.Μακραν καλυτερο το simulation της F1 με μονοθεσιο της Williams που δεν ηταν ομως σε καποια επισημη αντιπροσωπεια!!! αλλα σε ξεχωριστο εκθετη,κριμα για την ουρα αλλα ηταν το καλυτερο...

Ενα ποντο για τις κοπελες πολυ ομορφες συμπληρωνουν το διπτυχο γρηγορα αμαξια ευκολες κοπελες που ανεβαζει κατακορυφα την τεστοστερονη στο αιμα.

Αγαπημενο αυτοκινητο Ford Focus RS, λετε να πεισω τον πατερα μου οτι ειναι απαραιτητο για να πηγαινω στις κλινικες με ασφαλεια και πανω απο ολα εγκαιρως...Μπαμπα ακους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Συμφωνώ απολύτως. Η έκθεση ήταν πολύ ενδιαφέρουσα. Όσο για το Focus RS εγω βολεύτηκα τώρα με Focus 1400. Δυστυχώς τα 45 RS που αναλογούσαν στην Ελλάδα έχουν ήδη προπωληθεί και έχω δει ένα στο δρόμο. Πάντως εγώ μολις τελειώσω την σχολή θα προσπαθήσω να τσιμπήσω ενα RX-8. Πολύ αμαξάρα ε; :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...
Συμφωνώ απολύτως. Η έκθεση ήταν πολύ ενδιαφέρουσα. Όσο για το Focus RS εγω βολεύτηκα τώρα με Focus 1400. Δυστυχώς τα 45 RS που αναλογούσαν στην Ελλάδα έχουν ήδη προπωληθεί και έχω δει ένα στο δρόμο. Πάντως εγώ μολις τελειώσω την σχολή θα προσπαθήσω να τσιμπήσω ενα RX-8. Πολύ αμαξάρα ε; :bloodomen:

αχχχχχχ άσε μόνο;;; το πήρα για τεστ drive.. κούκλα είναι και μέσα και έξω.. και πρέπει να ακούσεις τον κόφτη.... ααα και αν ποτέ το αδηγήσεις απενεργοποίησε τα ηλέκτρονικά υποβοηθήματα :P αν και δεν απενεργοποιούνται πλήρως.. ένα 30% μένει σε λειτουργία B)

1232003135247.jpg

rx802_02_800.jpg

rx802_engine2.jpg

taho.jpg

mazda-wankel_engine.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Συμφωνώ απολύτως. Η έκθεση ήταν πολύ ενδιαφέρουσα. Όσο για το Focus RS εγω βολεύτηκα τώρα με Focus 1400. Δυστυχώς τα 45 RS που αναλογούσαν στην Ελλάδα έχουν ήδη προπωληθεί και έχω δει ένα στο δρόμο.

Στην Ελλάδα διατέθεικαν συνολικά 80 FocusRS. Σε περιμένουμε και απο το Club Focus Hellas (CFH) www.clubfocus.gr να μας πείς εντυπώσεις από το focus σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.