Jump to content

Εστιατόριο «Το Έμφραγμα»....


Leviathan

Recommended Posts

Δωρεάν γεύματα στο εστιατόριο «Το Έμφραγμα»

ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΗΚΕ: Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2010, ΤΑ ΝΕΑ online

Τελευταία ενημέρωση: 16/11/2010 19:21

burger_232x.jpg

Δωρεάν γεύμα στους πλέον παχύσαρκους πελάτες του προσφέρει το εστιατόριο «Το Έμφραγμα», που λειτουργεί στην Αριζόνα των ΗΠΑ. Μάλιστα, έχει κάνει και τηλεοπτική διαφήμιση για την προώθηση των προσφορών του.

Η διακόσμηση του εστιατορίου μοιάζει περισσότερο με νοσοκομείο, με τις σερβιτόρες ντυμένες νοσοκόμες και τους πελάτες να υποχρεούνται να βάλουν μπλούζα χειρουργείου πάνω από τα ρούχα τους.

Στο εστιατόριο δεν σερβίρουν τίποτα λάιτ, ούτε καν αναψυκτικό, και τα «ξεχιλισμένα» από θερμίδες πιάτα έχουν ονομασίες όπως «διπλό μπαϊπάς μπέργκερ» και «πατάτες ευθείας γραμμής» (από το καρδιογράφημα του νεκρού).

Το εστιατόριο ίδρυσε ο ειδικός διατροφολόγος Τζον Μπάσο, που παλαιότερα ήταν υπεύθυνος για τη λειτουργία αλυσίδας κέντρων αδυνατίσματος στην Οκλαχόμα.

Ειδικά για τη διαφήμιση του καταστήματος, οι ιδιοκτήτες προσέλαβαν τον βάρους 273 κιλών Μπλερ Ρίβερ για να διαφημίσει την προσφορά με σλόγκαν «Πεθαίνω για τέτοιες γεύσεις».

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη, ρε παιδιά -και χωρίς να θέλω να φανώ υποχόνδρια- αλλά μου προκάλεσε μια αηδία όλο αυτό... :splaaaats:

Με τέτοιες σερβιτόρες είναι σίγουρο το έμφραγμα :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φατε ζωαααααααααααααααααααααααααααα :anavwfwties:

Μόλις είδα το video... Ανέφερα κάτι για αηδία πριν... Ε, τώρα το πολλαπλασιάζω x100... Δεν ξέρω, αλλά το όλο σκηνικό μου θυμίζει από οίκο ανοχής και πάνω... Βρωμεροί όγκοι από λίπος που προσπαθούν, κάτω υπό την επιρροή και επίβλεψη καλλίγραμων κορασίδων, να αυξήσουν τα cm3 που καταλαμβάνουν στον χώρο και έχουν και τα μούτρα να βγαίνουν και στην κάμερα... Άντε τώρα να απολαύσεις τον καφέ σου...! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως στα ντελιβερυ νομιζω πως ο τιτλος "εμφραγμα" ουτως η αλλως ειναι περιττος..εριξα μια ματια σε ενα διαφημιστικο φυλλαδιο που μου εριξαν κατω απο την πορτα..

ο υπολογισμος θερμιδων ,χοληστερινης,κορεσμενων και τρανς λιπαρων ανα μεριδα πρεπει να ειναι μια διαδικασια για γερα νευρα!Προσωπικα δεν θα το επιχειρησω 9(το οψαριον λαμπει δια της απουσιας του εννοειται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια αηδια σκετη ειναι!

στο μεταξυ ο ιδιοκτητης δεν ειναι γιατρος! :bloodomen: τι κοτσαρει τα ακουστικα στο λαιμο? (εμενα αυτο με πειραξε!!!!!! ) :D;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Ρε κουραμπιεδάκι, sorry κιόλας, αλλά ξέρεις τι μου ήρθε τώρα στο μυαλό...? Όλα τα' χε η Μαριωρή, ο φερεντζές της έλειπε...! Δηλαδή από όλα αυτά που είδες, αυτό σε πείραξε...? Τα κινούμενα λίπη, τα ξέκωλα σερβιτοράκια, τα άθλια φαγητά, δεν σε άγγιξαν καθόλου...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ..καταλαβαίνεις νομίζω την ειρωνεία, να τα λέει αυτά άτομο που λέγεται κουραμπιές?? :rolleyes::P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ..καταλαβαίνεις νομίζω την ειρωνεία, να τα λέει αυτά άτομο που λέγεται κουραμπιές?? :rolleyes::P

Μικρό, σταμάτα να πειράζεις τα υπόλοιπα παιδάκια...! Μην τον παρεξηγείς , κουραμπιεδάκι! Είναι πειρακτήρι...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τσου :Pemno

...αχ ρε καλαμπόκας που σε χρειάζεται! (και την από κάτω σου, φυσικά!) emicecream

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν πειραζει...ερχονται χριστουγεννακια....θα του κατσω στο λαιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

@Dr Irol αν βρεις χρόνο φτιάξε με! εσενα σου επιτρέπω γιατι με λες υποκοριστικα!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...αχ ρε καλαμπόκας που σε χρειάζεται!

:splats: :splats: :splats: :splats:

ποποοοοοοοοοοοοοοοοο μαύρισε η άχνη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emeleos:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν πειραζει...ερχονται χριστουγεννακια....θα του κατσω στο λαιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

...καλά...θα τον γλείψω πρώτα! emfood

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τσου :Pemno

...αχ ρε καλαμπόκας που σε χρειάζεται! (και την από κάτω σου, φυσικά!) emicecream

:rolleyes:

@Dr Irol αν βρεις χρόνο φτιάξε με! εσενα σου επιτρέπω γιατι με λες υποκοριστικα!!! :P

:)

δεν πειραζει...ερχονται χριστουγεννακια....θα του κατσω στο λαιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

...καλά...θα τον γλείψω πρώτα! emfood

emblush

Δεν ντρέπεσαι βρε...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.youtube.com/watch?v=o8hKQ5vM6gE&feature=player_embedded

θα έρθω σαν επίδομα 0:27

τα λέει ο σκάι

ούτε κουραμπιές χαμένος!

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.